Şimdi Ara

iphone 5S ios 7.1.1 sürüm yükseltmeden restore?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Benim iphone 5S cihazım garantiden değişti.
    ios 7.1.1 ile geldi.
    Ben ios 8.3 betaları falan da kullandım ios 8in her sürümünü kullandım ama bu akıcılığı göremedim.
    Şimdi soruma gelecek olursak
    1- Pcden DFU moduna alarak ya da Recovery Moduna alarak restore yaptığım zaman cihazım aynı sürümde kalırmı?
    2- Jailbreak yapacam. İlerde JBden kurtulmak için bu dediğim şekilde restore yaparsam sürüm yükselir mi?

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: axil

Arkadaşlar merhaba

Benim iphone 5S cihazım garantiden değişti.
    ios 7.1.1 ile geldi.
    Ben ios 8.3 betaları falan da kullandım ios 8in her sürümünü kullandım ama bu akıcılığı göremedim.
    Şimdi soruma gelecek olursak
    1- Pcden DFU moduna alarak ya da Recovery Moduna alarak restore yaptığım zaman cihazım aynı sürümde kalırmı?
    2- Jailbreak yapacam. İlerde JBden kurtulmak için bu dediğim şekilde restore yaparsam sürüm yükselir mi?

Teşekkürler.

eğer durumunuz var ise hazır garantiden sıfırlanmışken satıp model yükseltin derim ben

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sürümde kalmaz.

Jailbreak yaparsan orijinal haline dönebilmen için tek yok restore etmek olur. O zaman da iOS 8'e zorunlu geçiş yapmış olursun.
  • semi restore yada ilex rat ile her zaman aynı sürümünde kalabilirsin jb ile ama hem jb yapiyim hem jbyi kaldırıp 7.1.1 de kaliyim dersen şayet an itibariyle NASA dan öyle bir dünya bulunduğuna daair bir haber gelmedi.yani öyle bir dünya yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.