Şimdi Ara

iPhone 6 3. Kez değişti, çektiğim dertler (4. Cihaz da sorunlu geldi) ( videolar eklendi ) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
2
Favori
6.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
    gusul şart

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aliekin kullanıcısına yanıt
    Anlarım hocam Sıfır kutuda geliyorsa sıkıntı yok. Eğer sadece cihaz gelseydi iade edecektim.

Benim kasa da sorun yok cihaz sadece 4-5 kere hata Mesajı verdi bir daha vermedi Değişimi iptal mı etsem şarj filan çok iyi gidiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliekin

quote:

Orijinalden alıntı: AirSupport

Hocam gidin bi abdest alın isterseniz :)

O espriyi yaptılar hocam, geç kaldınız :)

Tüh

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CATBALCA

Hocam bendeki 6 yı görsen büyük ihtimal hemen gönderirdin.

Sendeki telefonuda ben alsam o bastırdığın yerdeki göçmeyi ki videoda bile göremedim görmez mis gibi kullanırdım .

2. videoda bastırdığın yerde siyah boyalar gözüküyor. Benimkinde bir sürü yerde vardı .Kolonyalı kulak çubuğu ile sildim hepsi geçti .

Yani kısacası biraz fazla hatta aşırı pinpiriklisin gibime geldi.

Bu gün akasyada randevum vardı, açıkçası ben de bu son cihazda çok bi kasa açıklığı olduğunu düşünmüyorum ki çok çok dikkatli bakmak gerekiyor. Pimpirikli olabilirim belki ama beni asıl geren nokta daha sonradan bi sıkıntı çıkarsa bunun kasadı açık gibi bişey söylerlermi diyeydi. Bu gün sağolsunlar geniustaki arkadaş bi not aldı oraya kasası açıktı şu tarihte falan diye. Bi sıkıntı yaşarsanız da zaten yardımcı oluyoruz diye açıklamasını gayet güzel yaparak içimi rahatlattı. Bu son videodaki cihazı kullanıyorum şu an ve bunu kullanmaya da devam edicem. Son kararım bu yani

Bencede kullan gitsin .

Bende şu anda o lekelerden dolayı göndermiş olabilirdim ama silmeyi denedim çıkıncada vaz geçtim. Bir sonra gelecek cihazın daha beter olmayacağı ne malum ...

• quote:

quote:

quote:

Hocam bendeki 6 yı görsen büyük ihtimal hemen gönderirdin.

Sendeki telefonuda ben alsam o bastırdığın yerdeki göçmeyi ki videoda bile göremedim görmez mis gibi kullanırdım .

2. videoda bastırdığın yerde siyah boyalar gözüküyor. Benimkinde bir sürü yerde vardı .Kolonyalı kulak çubuğu ile sildim hepsi geçti .

Yani kısacası biraz fazla hatta aşırı pinpiriklisin gibime geldi.

Bu gün akasyada randevum vardı, açıkçası ben de bu son cihazda çok bi kasa açıklığı olduğunu düşünmüyorum ki çok çok dikkatli bakmak gerekiyor. Pimpirikli olabilirim belki ama beni asıl geren nokta daha sonradan bi sıkıntı çıkarsa bunun kasadı açık gibi bişey söylerlermi diyeydi. Bu gün sağolsunlar geniustaki arkadaş bi not aldı oraya kasası açıktı şu tarihte falan diye. Bi sıkıntı yaşarsanız da zaten yardımcı oluyoruz diye açıklamasını gayet güzel yaparak içimi rahatlattı. Bu son videodaki cihazı kullanıyorum şu an ve bunu kullanmaya da devam edicem. Son kararım bu yani

Bencede kullan gitsin .

Bende şu anda o lekelerden dolayı göndermiş olabilirdim ama silmeyi denedim çıkıncada vaz geçtim. Bir sonra gelecek cihazın daha beter olmayacağı ne malum ...

Ben de onu düşünüp vazgeçtim zaten. Tamamen kusursuzu yerine en ez kusurlusunu tercih etmeye yöneldim bende

• Biraz fazla pimpirikliyiz galiba. Sizin yakın zamanda tam istediğiniz gibi herhangi bir x marka cihaz bulabileceğinizden pek bir şüpheliyim.
  • Konuyu canlandiralim

Benim 3. cihaz da kusurlu geldi. Hatta en kusurlu gelen cihaz bu son gelen oldu. Ekraninda hepsi farkli yerlerde olmak uzere 4 tane ölü piksel var. Yeni cihaz haftaya gelir. Elimde 2 tane iPhone 6 var su an. Benim icin sikinti yok, nasilsa kullanmaya devam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatz

Konuyu canlandiralim

Benim 3. cihaz da kusurlu geldi. Hatta en kusurlu gelen cihaz bu son gelen oldu. Ekraninda hepsi farkli yerlerde olmak uzere 4 tane ölü piksel var. Yeni cihaz haftaya gelir. Elimde 2 tane iPhone 6 var su an. Benim icin sikinti yok, nasilsa kullanmaya devam.

O 4. Cihaz da sorunlu gelirse bidaha değişim yapmıyolar haberin olsun
    İade edip paranı alırsın sonra yeni cihaz alırsın anca

• Bundan sonrakilerde sorunlu gelebilir. O lanet bir geldi mi gitmez. Ben olsam para iadesi yapar bir düşük model yada plus alırdım veya, 6s beklerdim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fatz

Konuyu canlandiralim

O 4. Cihaz da sorunlu gelirse bidaha değişim yapmıyolar haberin olsun
    İade edip paranı alırsın sonra yeni cihaz alırsın anca

Zorla Plus aldıracaklar anasını satayım

• 4 yada 5 kere tam hatırlamıyorum sayıyı iPhone 5 değişim yaptırmış biri olarak Allah sabır versin diyorum
  • Valla ben de cenabetken sipariş ettim ama benim cihazda hiçbir sorun yok taş gibi maaşallah
  • son durum nedir

• Forumda senin gibi bir rahatsız daha var. O en son 9 da idi galiba. Hadi bakalım kim daha rahatsız? :D
  • Hocam gusul şart.
    Kuru yer bırakmadan tabi.

• Ben olsam 3. cihazdan sonra bu adama parasini geri verir birdahda buna ürün satmazdim . Ekrani soluk diye degisim istedigin yerde hata yapmissin, ekranlar farkli ureticiden bu sebepten biraz farklilik olabiliyor bu ekranin kötü oldugu anlamina gelmez. e tabi bunca para döküldükten sonra ister istemez pimpiriklik giriyor isin icine
  • Bende vatanbilgisayardan bi ara iphone 5S almıştım topkapı şubesinden 3 kere orda kutu açtırdım 3 farklı şeyler cıktı birini eleman elinden cama düşürdü ben almam bunu dedim ikincisi kasanın yan taraflarına tuaf bi siyah renk vardı üçünsünü hatırlamıyorum almadan cıktım daha sonra taksimdeki şubesinden aldım onuda 5 6 ay kunllandım ahizesi arızalandı onuda götürüp değiştirdim şuanda 5 değişim iphone 5S Kunllanıyorum
  • İşsizmisin dostum
    En son eklediğin videoda oynama yok denecek kadar az.bu kadar da olmaz yani

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.