Şimdi Ara

iPhone 6 3. Kez değişti, çektiğim dertler (4. Cihaz da sorunlu geldi) ( videolar eklendi ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
2
Favori
6.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 4. Cihaz da geldi, bunun da kasası açık. Kafayı yemek üzereyim. Bundan sonra yapabileceğim 2 şey var. Ya zorluya gidip swap cihazla değişim yapıcam, ya da para iadesi alıcam. İkisini de deneyeceğim. Sonuçları tekrardan yazarım buraya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliekin

Arkadaşlar 4. Cihaz da geldi, bunun da kasası açık. Kafayı yemek üzereyim. Bundan sonra yapabileceğim 2 şey var. Ya zorluya gidip swap cihazla değişim yapıcam, ya da para iadesi alıcam. İkisini de deneyeceğim. Sonuçları tekrardan yazarım buraya

Simdiki kasa acikliginin videosunu cekip gosterebilirmisin
    İnsan inanmak istemiyor,diger yandan dusununce adam neden yalan soylesin diyorum

• İphone 6 cihazlarinin cogu problemli arkadadlar benimde cihazim serviste nasil is anlamiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

quote:

Arkadaşlar 4. Cihaz da geldi, bunun da kasası açık. Kafayı yemek üzereyim. Bundan sonra yapabileceğim 2 şey var. Ya zorluya gidip swap cihazla değişim yapıcam, ya da para iadesi alıcam. İkisini de deneyeceğim. Sonuçları tekrardan yazarım buraya

İnsan inanmak istemiyor,diger yandan dusununce adam neden yalan soylesin diyorum

Haklısın açıkçası, ben yaşamama rağmen halen inanamıyorum böyle bir şey yaşadığıma.

Videoyu çektim 3 dk 1080p olduğu için yüklenmesi biraz uzun sürüyor. Yükleyince hemen atarım buraya. Bi 15-20 dk Sürer sanırım
     iPhone 6 3. Kez değişti, çektiğim dertler (4. Cihaz da sorunlu geldi) ( videolar eklendi )

• quote:

quote:

quote:

Haklısın açıkçası, ben yaşamama rağmen halen inanamıyorum böyle bir şey yaşadığıma.

Videoyu çektim 3 dk 1080p olduğu için yüklenmesi biraz uzun sürüyor. Yükleyince hemen atarım buraya. Bi 15-20 dk Sürer sanırım
     iPhone 6 3. Kez değişti, çektiğim dertler (4. Cihaz da sorunlu geldi) ( videolar eklendi )

tamam dostum

• flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Buyrun son cihazın videosu

http://youtu.be/QBt2JyOwozc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliekin -- 22 Kasım 2014; 20:07:51 >
  • quote:

çook ufak bi içeri girme görüyorum.Benim cihazda da var (iphone 5 ) , fakat bu kadarı tüm iphone 5-6 larda vardır .Ne de olsa tam sabitlenemiyor orası.Bence bu kadar büyütmeyin .Keyifli güzel şekilde kullanın
  • quote:

quote:

çook ufak bi içeri girme görüyorum.Benim cihazda da var (iphone 5 ) , fakat bu kadarı tüm iphone 5-6 larda vardır .Ne de olsa tam sabitlenemiyor orası.Bence bu kadar büyütmeyin .Keyifli güzel şekilde kullanın

Tüm cihazlarda yok işte hocam. Bu cihaz kutudan böyle arası siyah şekilde çıktı. Store dan incelediğim ürünler de aynı şekilde sıkıntısızdı. Yarın bakıcam işte, sıkıntı var mı yok mu görücez

• aliekin kullanıcısına yanıt
    Bana yeni gelen cihazda sikinti yok gibi. Gerci yogunluktan dolayi dogru duzgun inceleyebilmis degilim ama kasasinda aciklik gormedim. Eski cihaz da su an bende. Pazartesi gelip alacaklar. Vakit bulursam yan yana fotograflayip koymaya calisacagim foruma.

• quote:

quote:

quote:

Tüm cihazlarda yok işte hocam. Bu cihaz kutudan böyle arası siyah şekilde çıktı. Store dan incelediğim ürünler de aynı şekilde sıkıntısızdı. Yarın bakıcam işte, sıkıntı var mı yok mu görücez

gelişmeleri bekliyorum.
    yarın gidin değiştirin o da böyleyse artık yapacak bir şey yok demektir

• bu sevdadan vazgeç 😊

• Kabak tadı verdi artık

Öncelikle geçmiş olsun hocam.

12 günlük Ip6 tecrubemden sonra, ki kasa açıklığı vs. yoktu onda ancak, cihaz hiç sağlam hissiyatı vermemişti, ben iade ettim.

Ip6 benim fikrimce hem stabilite olarak (IOS un da durumu ortada) hemde incelik vs. açısından sağlamlık hissi wermeyerek şu an için hayal kırıklığı olmuş bir cihaz.

tavsiyem, iade isteyin...

saygılar
  • Hocam öncelikle geçmiş olsun bende tam 5 defa xperia z2 sorunu yaşadım aldığım hep sorunlu çıktı gönderdim(inanmayan z2 konusunda ss ler var iade için) sonra lg g3 aldım ön kamera pembe çekiyor ve ekranda beyazlık vardı onuda verdim tam 6 tane sorunlu ürün onlarca stres ve zaman kaybı yaşadım ve şimdi 6. Z2 cihazım çok şükür saglam :) diyeceğim o ki sabredin çok sıkıcı bir durum umarım sorunsuz olur artık

• Sizi görünce halime şükrettim. Cihazımda zerre kadar sorun çıkmadı. Geçmiş olsun.

• Teşekkürler hocam. Böyle çok bi zararı olmazsa kullansam mı acaba diye düşünüyorum. Bir yandan da değiştireyim diyorum. Kararsız kaldım şu anda ama akadyadan cuma gününe randevu alabildim. Oraya gidip sorunu halletmeye çalışıcam bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliekin -- 23 Kasım 2014; 1:03:05 >
    Değiştirinde içiniz rahat olsun. Kullanırsanız aklınız o sorunlarda kalır hep.

Hocam bi dünya para veriyoruz hakkınızı kesinlikle arayın eğer çözüm yolu yoksa mecbur kalınırsa kullanın ama imkan varsa hakkınızı arayın 10 defa da sorunlu gelse genede pes etmeyin iyi sanşlar hocam.

• Ben 4 kere değişim talep ettim şuan kullandığım cihaz 5 inci Telefonda görüştügüm kişiler çok anlayışlıydı en son ararken utanıyorum artık değişim talep etmeye ama sorunlu telefonuda kullanmak istemiyorum dedim hemen değişim yada iade alalım sorun etmeyin dediler.Ama benim sorunlar hep büyüktü sırasıyla yazıyorum. 1. Cihazın titreşim motorunda sorun vardı 2. gelen cihazda 2 3 tane parlak piksel vardı bariz göze batıyordu ekrana su damladığını ve pikseli farklı gösterdiğini düşünün 3. gelen cihazın home tuşu içine çöküktü ve cift basıyordu 4. gelen cihazda 2 tane ölü piksel vardı 5. cihaz şuan kullandığım kusursuz.Apple ın değişim politikasını suistimal ettiğimi düşünmüyorum başka marka olsa bu hizmeti asla vermezdi ama bu sayede kendine bağlıyor müşteriyi ailem akrabalarım hep iphone kullanıyor kullanıcısına değer veriyor yazılımın yanında teknik desteğininde bu bu başarılarının kaynağı bence.

• Bazen insanın kaderini yaşaması gerekir, eğer alnımıza bu yazılmışsa ne yaparsak yapalım yaşayacağımız vardır buna karşı gelmemek daha hayırlı olacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.