Şimdi Ara

iPhone 6 3. Kez değişti, çektiğim dertler (4. Cihaz da sorunlu geldi) ( videolar eklendi ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
2
Favori
6.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: karus99

quote:

Orijinalden alıntı: aliekin

quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

Sizce değişim istemeli miyim ?

Müşterilerimin %10 u senin gibi çıksa işi bırakırdım. Ben sadece ölü piksele bakarım. Gerisini salla.

Senin müşterin olsam alışveriş yapmaya tövbe ederdim herhalde.

Kasası açıkmdiyorum Beyinsis kardeşim, neyini sallayayım ?

kardeşim bende 6 plus space grey aldım kasası sağ üst taraftan açıktı.Onu değiştirdim şimdi bununda sol tarafında açıklık var artık bıktım değişim istesem mi istemesem mi kararsızım.

Bu cihazda da açık kasa gelirse zorludan değiştiricem, en azından görerek almış olurum.
    Bu kadar para verip açık kasa kullanmak olmaz bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bizde de parlak piksel sorunu vardı bekliyoruz ki yapılsın...

bir türlü teslim edemediler lanet genpa !
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

Sizce değişim istemeli miyim ?

Müşterilerimin %10 u senin gibi çıksa işi bırakırdım. Ben sadece ölü piksele bakarım. Gerisini salla.

Senin müşterin olsam alışveriş yapmaya tövbe ederdim herhalde.

Kasası açıkmdiyorum Beyinsis kardeşim, neyini sallayayım ?

kardeşim bende 6 plus space grey aldım kasası sağ üst taraftan açıktı.Onu değiştirdim şimdi bununda sol tarafında açıklık var artık bıktım değişim istesem mi istemesem mi kararsızım.

Bu cihazda da açık kasa gelirse zorludan değiştiricem, en azından görerek almış olurum.
    Bu kadar para verip açık kasa kullanmak olmaz bence.

Bende değiştirmek istiyorum ama gerçekten sıkıldım artık

• oww cok ince ayrıntılara takıyonuz ya bence bende de vardı i5 teyken kasa acıklıgı bastırınca icine gömülüyordu sonra bir daha hic olmadı yazın sıcaklarda oluyormus
  • frux kullanıcısına yanıt
    Hayır imkanı yok. Belkide o ürünlerde bir sıkıntı vardı. Ben 4 mağazadada ip6 ip5s karşılaştırması yaptım ip6 nın beyazları çok daha canlı. Bende ip6 plus kullanıyorum bu arada.

• başka bir marka alsaydın 3. kez ücret ödemiş olacaktın.

• Ekranlarınızı test ederken tam siyah veya tam beyaz duvar kağıdı kullanın. Şeffaflık sebebiyle menülerde ekran kusurluymuş gibi bir izlenim bırakıyor.
  • Son hakkın

• quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

Son hakkın

son hak derken bir daha değiştiremiyor mu ?
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Apple'ın sitesinden ya da satış sözleşmesinden bu dediğinizi kanıtlar bi madde yazar mısınız ?

Merakla bekliyorum,

Teşekkürler..
  • şimdi bu piyasada dolanan, kısmen yada sorunlu olan cihazlar hepsi tekrardan açılıp tamir mi ediliyor yoksa sıfır diye bir başka kullanıcıyamı gönderiliyor. Azımsanmayacak derece bir geri dönüş oldu gibi geliyor bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: İrfan.S

Apple'ın sitesinden ya da satış sözleşmesinden bu dediğinizi kanıtlar bi madde yazar mısınız ?

Merakla bekliyorum,

Teşekkürler..

3 kez degistirme hakki var diye biliyorum
    4. De parayi iade ediyorlar diye biliyorum
    Gecen sene ben de 3 kez degisim yapmiştim

• benim 2. cihazda böle geldi saçım takılıyor arada baktıgımda kagıtta girdi yarın değişime gidecegim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

Orijinalden alıntı: İrfan.S

Merakla bekliyorum,

Teşekkürler..

3 kez degistirme hakki var diye biliyorum
    4. De parayi iade ediyorlar diye biliyorum
    Gecen sene ben de 3 kez degisim yapmiştim

Evet 3 kez değişim hakkı var.
    4. Değişimi istediğinizde önce cihazı göndermenizi istiyorlar, expert kontrol ediyor onay verirse bir değişim daha oluyor. Ya da para iadesi alabilirsiniz tabii.

• videolu deyince, "isyan ederken ben" adlı videoyu göreceğim zannetmiştim.
  • Bir laf var, olmuyorsa zorlama diye, sizde de durum bu, kısmetiniz değilmiş işte..
  • Bugün zorlu apple store gittim satıcıya kasa açıklıgından dolayı iade etmek istediği mi söyledim ilk başta tmm felan dediler daha sonra arkadaş yanıma geldi pluslarda bu sorun genelde oluyor yeni alacagınız cihazda da olacaktır dedi ben dedim olsun değiştirmek istiyorum daha sonra nakit olarak ödedigim parayı bana havale ile göndereceklerini söyledirler havaleninde 10-15 gün sürecegini söylediler zaten banka hesap bilgilerim yanımda olmadıgı için o işlemide yapamadım.
  • quote:

Bugün zorlu apple store gittim satıcıya kasa açıklıgından dolayı iade etmek istediği mi söyledim ilk başta tmm felan dediler daha sonra arkadaş yanıma geldi pluslarda bu sorun genelde oluyor yeni alacagınız cihazda da olacaktır dedi ben dedim olsun değiştirmek istiyorum daha sonra nakit olarak ödedigim parayı bana havale ile göndereceklerini söyledirler havaleninde 10-15 gün sürecegini söylediler zaten banka hesap bilgilerim yanımda olmadıgı için o işlemide yapamadım.

Değişimi sordunuz mu hocam ?

• quote:

quote:

Bugün zorlu apple store gittim satıcıya kasa açıklıgından dolayı iade etmek istediği mi söyledim ilk başta tmm felan dediler daha sonra arkadaş yanıma geldi pluslarda bu sorun genelde oluyor yeni alacagınız cihazda da olacaktır dedi ben dedim olsun değiştirmek istiyorum daha sonra nakit olarak ödedigim parayı bana havale ile göndereceklerini söyledirler havaleninde 10-15 gün sürecegini söylediler zaten banka hesap bilgilerim yanımda olmadıgı için o işlemide yapamadım.

Değişimi sordunuz mu hocam ?

yok hocam iade de almayız demediler havale yapmamız gerekiyor dediler sadece korkmayın değişim yapacaklardır.

• 4-5 gün oldu alalı turkcellden aldım, iphone 6 64 gb , Allah'a şükür sağlam telefon denk geldi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.