Şimdi Ara

iPhone 6 3. Kez değişti, çektiğim dertler (4. Cihaz da sorunlu geldi) ( videolar eklendi ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
2
Favori
6.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Wi-Fi kopma sorunundan başka bi sorunum olmadı şimdiye kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de kilit tusum sorunlu tusa bastiginda cikan cit sesi cikmiyor tus cok yumusak su an. genpaya gonderdim sorun yok diye geri gonderdiler.

• Kullanıcı hatası diye kakalanması daha mı iyi olurdu?
  • ben bu ilk parti iphone alanları anlamıyorum kardeşim bile bile lades ilk parti demek apple sizi sağmalık inek gibi görüyoru kobay gibi kakalıyor sorunlu malı ona göre gelen tepkilerden sonra 2.üretimdedüzeltiyor iphone her zaman yılbaşından sonra alınır en sağlam zaman şubat mart garanti mal
  • Şans yokmuş 😄 bidakinede ölü piksel

• iphone 6s beklemeye devam
  • deagle100 kullanıcısına yanıt
    Hocam takılıyorum sorun morun yok...
    aksine memnuniyet var...
    Bi firmanın satış sonrası servisi tam memnuniyet anlayışı ile hizmet veriyor...
    3gs - 4s - 5 ve 6kullandım hiçbirinde sorun cıkmadı hatta 3gs yi ailemde hala biri kullanıyor ki o telefon ne duvarlara atıldı ne kadar çok yere düştü hala çalışıyor:)
  • ilko İ kullanıcısına yanıt
    Bana gelen 3. Cihaz ios 8.1 ile gelen 2. Parti üründü ama onda da sorun var. Sorun olunca partiyr falan bakmıyor yani. Başka firmalar gibi sim kart taktınız artık iade alamam demesi daha mı mutlu edecekti ?

• Değil çok şükür şimdilik sadece Wi-Fi kopması yaşıyorum başka bi sıkıntı yok

• Arkadaşlar sorunum çözülmedi ve devam etti, video çekip ana mesaja ekledim. Yüksek çözünürlükte bakarsanız, çok net görebilirsiniz. Bu sefer sorunlu çıkmaması için şans dileyin bana

• benimde(6 plus) 1 haftadir batarya perfotmansim cok dusuk gunu cikartamiyorum artik aksam restore edicem duzelmezse randevu alip zorluya gidicem

• aliekin kullanıcısına yanıt
    hocam sende hic sans yokmus be bende iphone 16 gumus gri var hic bir sikinti yok cihazda masallah :)
  • aliekin kullanıcısına yanıt
    Aynı durum benim cuma günü gelen cihazda da mevcut (64 GB Silver, iOS 8.1 ile geldi). Kasanın sol üst köşesinde belirgin bir açıklık var. Ek olarak ön panel ile yan metal çerçevenin birleştiği noktalarda (ön kameranın üstü, şarj girişi üstü ve köşelerde) ufak tefek izler var. Yeni cihaz 3-5 iş günü içerisinde gönderilecekmiş bakalım. Gelişmeleri paylaşırım.

Daha önce 3 kere iPad değiştirmişliğim var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatz -- 17 Kasım 2014; 12:55:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilko

Hayır

Her mesajın altına tek veya iki kelimelik birşey yazarak çok güzel post kasıyorsun ve itici görünüyorsun.

• Sorma hocam, kutu aça aça bi hal oldum @lucky_38

İnşallah senin 2. Cihazda düzgün gelir hocam, kargocu artık abi yine telefon geldi diye arıyo beni, samimi olduk adamla resmen

@Fatz

• Sizinnyine gelen giden var ben siparis verdim daha gelen de yok saat basi bakiyorum isleniyor yaziyor

• yurtdışından elde getirilenlerde hiç sıkıntı olmuyordu ama burada mağaza açıldı tüm cihazlar değişime gitmeye başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliekin

Sizce değişim istemeli miyim ?

Müşterilerimin %10 u senin gibi çıksa işi bırakırdım. Ben sadece ölü piksele bakarım. Gerisini salla.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

Müşterilerimin %10 u senin gibi çıksa işi bırakırdım. Ben sadece ölü piksele bakarım. Gerisini salla.

Senin müşterin olsam alışveriş yapmaya tövbe ederdim herhalde.

Kasası açıkmdiyorum Beyinsis kardeşim, neyini sallayayım ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

Senin müşterin olsam alışveriş yapmaya tövbe ederdim herhalde.

Kasası açıkmdiyorum Beyinsis kardeşim, neyini sallayayım ?

kardeşim bende 6 plus space grey aldım kasası sağ üst taraftan açıktı.Onu değiştirdim şimdi bununda sol tarafında açıklık var artık bıktım değişim istesem mi istemesem mi kararsızım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.