Şimdi Ara

iPhone 6 Ciddi Şarj Sorunu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese hayırlı günler. Telefonum ios 10.3.1 sürümü stabil olarak çalıştığı için güncellemedim.
    Yaklaşık 6 ay önce tel kapandı ve açılmadı servis şarj soketi ve bataryayı değiştirdi. Son 1 haftaya kadar bir sıkıntım yoktu ancak son 1 haftadır şarjım %100 den %20-30 a 1 saat süresinde iniyor. En basitinden mobilden bu konuyu açana kadar şarj 85 ten 74 e geldi. Ayrıyetten telefonum %20 hatta bazen %50 civarında tamamen kapanıyor. Şarja taktığımda %1 ile baştan açılıyor. Çözümü nedir yardımcı olursanız çok sevinirim.

• Bataryanız ölmüş bataryayı değiştirin
  • AirSupport kullanıcısına yanıt
    Telefonla bir servise sorduğumda ya bataryadandır ya şarj soketindendir dedi. Her hangi bir temassızlık veya şarj kabul etmeme olmuyor. Kesin problem bataryadan diyebilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jour

Telefonla bir servise sorduğumda ya bataryadandır ya şarj soketindendir dedi. Her hangi bir temassızlık veya şarj kabul etmeme olmuyor. Kesin problem bataryadan diyebilir miyiz?
    Evet
  • Boşu boşuna pil alıp takmayın ilk olarak Cihazın ölçümünü yaptırın batarya ondan sonra alınır Yani cihazın çektiği voltajı görün
  • Sorun bataryadanmış. Baya bir şişmiş ve ön camıda biraz bombe yapmış. Bu tarz bir sorun yaşayan birisi olursa yol göstermesi mahiyetinde yazdım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.