Şimdi Ara

İphone 6 kasma sorunu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
16.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam bu yaptiklarimda olmazsa applea iteliyecem telefonu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azizhan Azizoğlu

Hocam bu yaptiklarimda olmazsa applea iteliyecem telefonu

Zaten o şekilde yapın hocam. Bende sadece arada wirelessta problem oluyor o da düzelir herhalde
  • Arkadaşlar iphone 6 da aldığım günden beri wifi sıkıntılı . Wifi sürekli kopuyor / kapatınca kapanmıyor yukarda wifi simgesi duruyor gitmiyor ve bluetooth araç medya sistemine otomatik bağlanmıyor .
  • hocam bence format atin ve yeni sürümü bekleyin derim
  • Azizhan Azizoğlu kullanıcısına yanıt
    Ben yuklemistim sonra sildim ama kasma basladi. Restore yapip temiz kurmayi dusunuyorum

• Yardimci olan tüm arkadaşlara teşekkürler. Telefonu restore yaptım. ( ayarlardan sifirladim bu anlama geliyor galiba) Bugün agir kullanim sonucu hic bir kasmaya rastlamadim ins böyle gider.

• quote:

Orijinalden alıntı: Azizhan Azizoğlu

Yardimci olan tüm arkadaşlara teşekkürler. Telefonu restore yaptım. ( ayarlardan sifirladim bu anlama geliyor galiba) Bugün agir kullanim sonucu hic bir kasmaya rastlamadim ins böyle gider.

Hocam 64gb plus var bende de ufaktan kasmalar var. Restoreden sonra şu an durum nasıl? Telefon yine kasmaya başladı mı yoksa stabil mi? Kasmadan kastım da şu ufak laglar

• TABAS_23 T kullanıcısına yanıt
    hocam kusura bakamayın forumu uzun zamandır takip edemiyorum zamanım olmadığı için. Kasmalar en son güncelleme ile azalsada (küçük lag şeklinde ) devam ediyor. Artık alıştım pek can sıkıcı gelmiyor bana
  • iPhone 6 plus taMesaj yazarken whatsapta forumlarda filan mesaj yazması takılıyor donuyor bunun sorunu nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sprhawk -- 17 Nisan 2015; 18:53:47 >
  • sprhawk S kullanıcısına yanıt
    Arada oluyor ama bn pek önemsemiyorum onceki telim xperia z dede vardı.

• Bende kasma yok ama şarj olayı cok sıkıntılı. 5 saat görüyorum anca.
  • Mar00N kullanıcısına yanıt
    Güncelleden sonra sarz 6 dan 8e yükseldi

• Arkadaşlar benim telefon iphone 6 plus 64 gb çok çok hafif bir kasma vardı ama beni sinir ediyordu.Normal bir kullanıcının anlayabileceğini sanmıyorum.olay sim karttan yani rehberden kaynaklandığını anladım.rehberi düzenledim düzeldi.Belki bu bilgi birilerine yardımcı olur diye yazmak istedim.

• Kızmayın, dışlamayın ama swap telefon nasıl oluyor?

• uygulamalar arası geçişlerde facede gezerken bendede titremelr oluyor ufak takılma gibi hepsinde var yazılımsal galiba

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.