Şimdi Ara

İphone 6 kasma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
16.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kafayi yiyecegim oncelikle bende iphone 6 16gb uzay var. Telefonu aldığımdan günden beri yazılımsal mi artık donanımsal mi kaynaklı olduğunu bilmediğim problemler var. Neyseki bir cogu (voice control de kitlenme ,kendi kendine ses kisma) gibi sorunlar ios8.0.2 ile giderildi. Simdi ise kasma sorunu canimi cok sikiyor. Telefonda coklu gorevde uygulama birakmadigim halde uygulamadan uygulamaya gecerken kasiyor. Ama oyle tam takilma seklinde degil. Yag gibi akmiyor baska bir degisle. Ozellikle cift tiklayip arkada calisan programlari arasinda gecis yaparken kasarak geciyor. Siz de böyle sıkıntılar mevcut mu. Ne dersiniz üstatlar hala degistirme sansim var apple store dan. Telefonu degistireyimmi yoksa ios 8.1 ile duzelir mi. Tesekkurler. Arkadasimda 16gb gumus vardi onda kasma pek yok gibiydi.

• Formatla yeniden istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: jajabo

Formatla yeniden istersen
    valla benimde oluyordu aynı sorun 8.1 beta ya geçtim şimdilik bişey yok gibi dene istersen ama temiz kurulum YAPMA udid isteyebilir ben güncelleme yaptım yükledi
  • hocam en son care format atmayi dusunuyorum. Eger genel bir sorun olup ios 8.1 betada duzeltilmis ise sıkıntı yok hocam pek bilmiyorum beta yuklemeyi en iyis bekleyim 8.1 cikana kadar. Tek benim cihazda oluyor sanıyordum.
  • Hocam gidin yenisini isteyin bence. Olmaması gerek normalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrari092

Hocam gidin yenisini isteyin bence. Olmaması gerek normalde
    Ellerinde kalmamış olabilir swap cihaz verebilirler bence değiştirmeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azizhan Azizoğlu

hocam en son care format atmayi dusunuyorum. Eger genel bir sorun olup ios 8.1 betada duzeltilmis ise sıkıntı yok hocam pek bilmiyorum beta yuklemeyi en iyis bekleyim 8.1 cikana kadar. Tek benim cihazda oluyor sanıyordum.

valla bende başta çok şaşırdım neden donsun diye 2 gündür 8.1 ya geçtim pek olmadı gibi sıkıntı farketmedim şimdilik beta lar çıktıkçça düzelir diye umuyorum
  • ferrari092 F kullanıcısına yanıt
    Hocam sizde de mi ip6 var. Cunku hocam bu ios 8 de kaynakli olabilceginden supheleniyorum.
  • Snathius S kullanıcısına yanıt
    Hocam apple store parayida iade ediyor. Ama acikcasi beklemek istemiyorum . Bir ay sonra gelir diyorlar.
  • udede kullanıcısına yanıt
    Hocam bu tam surum ne zamn cikar bi bilginiz var mi. Olmadi ben de deneyim betayi.
  • restore at temiz kurulum yap
  • Plus 64 gb için herhangi bi sıkıntı yok...
  • ekksl6 E kullanıcısına yanıt
    Hocam nasil yapabilirim onu ilk defa ios kullaniyorumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azizhan Azizoğlu

Hocam nasil yapabilirim onu ilk defa ios kullaniyorumda.
    Sadece rehberinizin yedegini alip cihazi sifirlayin, daha sonra rehber yedegini geri alin, cozulur diye dusunuyorum.
    Bende problem yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihhoztas

8.1 çıktımı hocam.

beta sürümü çıktı beta1
  • quote:

Orijinalden alıntı: udede

quote:

Orijinalden alıntı: melihhoztas

8.1 çıktımı hocam.

beta sürümü çıktı beta1

Alıntıları Göster
    restore hocam
  • Azizhan Azizoğlu kullanıcısına yanıt
    Cihaza hic vshare yukledin mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HALO

restore hocam

Alıntıları Göster
    hocam bende de iPhone 6 16GB Space Gray var ve anlattıklarınızın zerresi kadar problem yaşamıyorum gidin gösterin bence
  • Onur__ kullanıcısına yanıt
    Dediginiz restore mi oluyor hocam dediklerinizi yaptim şu anlik kasma yok. İleride olursa yazarim hocam buraya. Tesekkurler.
  • c_e_m22 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam yüklemedim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.