Şimdi Ara

iPhone 6 kulaklık sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. 7 aydan beri iPhone 6 kullanıcısıyım daha önce de 4s kullanıyordum. Fakat beni rahatsız eden bi sorunla karşı karşıyayım. Safari den YouTube girip müzik açtığımda ses bazen kısık bazen yüksek sesli geliyor. Ardından Safari'de arka planda çalmaya devam ettiğinde eğer ses kısık geliyor ve o anda mesaj felan gelirse ses kendi kendine tekrar yükseliyor. Bu sorun kulaklıkta oluyor sadece. Ayrıca daha önce restore etmiştim bu sorun için yine aynı sorun devam etmişti. Çözümü nedir? Bilmediğim bi özelliği felan mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu bende de var. Çözüm bulamadım. Hanıma mesaj attırıyorum yükseliyor, pek takmıyorum artık.

• qeep kullanıcısına yanıt
    O kadar para veriyoruz karşılaştığımız duruma bak :)

• Bendede Facebooktan video izledikten sonra bu sorun ortaya çıkıyor ses düşük kalıyor ve tahminime göre çoklu görevden Facebook'u kapatınca ses yüksekliği eskisine dönüyor

• Berk E. kullanıcısına yanıt
    facebook'un genel sorunu o,aylardır da devam ediyor.ben de telefondan kaynaklı zannediyordum ama pekçok kişi aynı sıkıntıyı yaşıyormuş meğer.
  • Bu sorun bende genelde apple muzikten dinlerken oluyor. O ara bi mesaj felan gelirse ses seviyesi alcaliyor ve birdaha geri yukselmiyor. Ancak muzik uygulamasini sonlandirip tekrar baslatirsam sorunu cozebiliyorum. İlginc dogrusu.

• glikoz surubu kullanıcısına yanıt
    cihazdaki iOS sürüm numarası nedir?
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    9.0.2 surumunu kullanmaktayim.

• glikoz surubu kullanıcısına yanıt
    o sürümde Apple Music'i denemedim hiç ama 9.0.2 genel olarak problemli zaten, şu an 9.1 beta 5 çok daha stabil çalışmakta.
  • Benim sürüm 7.0.2
    Facebook her hafta ortalama 80-90mb güncelleme yapıyor. Buna facebookun sebep olması da ayrı saçmalık.

• Çok can sıkıcı olmaya başladı bu durum. Beni rahatsız eden bir ses duyduğum Zaman kulaklıkla müzik dinliyeyim diyorum ama ses kısık çıktığı Zaman yine dışarda ki sesi duyuyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.