Şimdi Ara

İphone 6 plus sarj sorunu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    %100 oluyor oyle cekiyorum ve %20nin altina dusmeden sarj a takiyorum herhangi bi ayar yapmadim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya başkalarında 2-3 gün şarjının gittiğini gördüm. Hatta birinde 4 gün yazıyordu. Sinir oldum haliyle acaba bi sorun mu var benimkinde de.
     İphone 6 plus sarj sorunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hacıamagerçek H kullanıcısına yanıt
    benim seninki kadar az gitmiyor ama en fazla 8-9 saat kullanım alıyorum ve cihazı aldığımdan beri ortalıkta 14-15 saat kulanım süreleri görüyorum.bizim batarya mı bozuk nedir anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkker

benim seninki kadar az gitmiyor ama en fazla 8-9 saat kullanım alıyorum ve cihazı aldığımdan beri ortalıkta 14-15 saat kulanım süreleri görüyorum.bizim batarya mı bozuk nedir anlamadım

Çok takmayin onları hocam. Burdaki insanlar 1810 mah bataryayla 3G süresinde 14-15 saat kullanım alan insanlar
    Millet para verince kusursuz göstermeye çalışıyor cihazı. Ama sonuçta iphone 5s in bataryasi 1550 mah. Yani aralarında 260 mah kadar bi fark var. Bu da iki katı süre sağlamaz.
    Bende dahil 5s kullanıcıları olarak ortalama 5-7 saat kullanım süresi alıyoruz. Yani sizin değerler olması gereken gibi içiniz rahat olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sade3ce3

Bende genpaya yollayacağım da Adana'da uğraşması mesele , bu hafta da düzelmese yollayacağım

Hocam bende kendim ankarada elden kızılaydaki genpaya götürdüm şarj çabuk bitme 2 şer 3 er atlama basen 20 de kapanma adamlar hiç bişe yok deyip ios7 dili teli ios8.2 ye güncelleyip verdiler vide pişkin pişkin 30 tlye arkalı önlü koruma istermisiniz diyo genpa alır aynen verir tek çare zorlu yada akasya

• 12 14 16 saat kullanım alanlar pek normal değil. Mesela adam bilgisayara takip itunesten birsey atacağı zaman şarjı doluyor. Ya da %85 iken şarja takıyor fullediginde çıkartıyor. Ancak Kullanım Suresi 85ten kaldığı yerden devam ediyor. Mümkün değil yani normal kullanımda 12 14 saat Kullanım almak. Apple'ın sitesinden teknik özelliklere bakarsanız, 3G ile internette gezinmek 12 SAATE KADAR. Bunun içinde müzik , whatsup veya herhangi bir uygulama Suresi yok. Yani 3G acık geziyorsanız bu rakamları almanız teknik olarak İMKANSİZ

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • buda benim sarj sürem, iphone 6 plus
     İphone 6 plus sarj sorunu

• Arkadaşlar n ip6 var ortalama 5.30 6 saat Kullanım alıyorum sizce kötümü kötüyse restore mi ne yapmam gerekiyor ne ile restore etmem gerekiyor

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.