Şimdi Ara

Iphone 6 t-mobile contract free (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
4
Favori
12.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ricardo12

Merhabalar. Size bizzat Amerika dan Apple Store dan iPhone 5S alıp getiren hala da kullanan birisi olarak net cevap vereyim.

Apple Store dan alacağınız her türlü ürünü Türkiye'de "unlock" derdi olmadan kullanabilirsiniz. Çünkü Apple Store da ürünün tam fiyatını ödüyorsunuz. TEK YAPMANIZ GEREKEN getirdikten sonra bir pasaporta kaydettirmek, bu kadar. Geçen sene bizzat Apple Store dan 649 dolar + vergi (683 e denk geldi) ödeyerek aldım Tr'ye getirdim ve kaydettirdim pasaportuma. Başka hiçbir şey ile uğraşmıyorsunuz.

Bununla birlikte amerikada t-mobile, AT&T, verizon gibi operatörlerden 2 yıl süreli "kontrat" dahilinde bir telefon almak isterseniz bu telefonlarda "unlock" derdi oluyor. Yani sadece ve sadece Operatörlerden alacağınız bir telefonda size unlock sorunu çıkar.

Buradaki sorun apple storeda şu an satılan "t-mobile contact free", yani henüz unlock cihaz satışı başlamadı o yüzden arkadaşların kafası karışık

• quote:

Orijinalden alıntı: vhcyns

pasaporta kaydetmedinmi

açtığımız gibi satıtk ..
  • arkadaşlar şimdi amerikadan alınan iphone 6 t-mobiller unlock değilmi türkiyede sorunsuz kullanabiliyoruz yani, getirip kullanan başka arkadaşlarda varmı?
  • Net cevap verebilecek biri yok mu bende getirticem tmobile contact free ülkemizde kullanabilirmiyiz bunu kesin olarak unlock sorunu yasamadan
  • cevap bekliyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karti

quote:

Orijinalden alıntı: xbreakx

Önemli olan ABD' den alınan cihazların garantisi. 27 Eylül' de burada satışa sunulduktan sonra Apple Store Türkiye'yi telefon ile arayıp soracağım. Kesin olarak destek vermeyeceğini şuan kimse söyleyemez. i5S için garanti yoktu fakat aynısının i6 için olacağı belli değil henüz.

Anten yapisi gene farkli destek olmayacak gibi

türkiye de 1 sene garanti olacak, applestore dan teyit aldım,

Iphone 6 t-mobile contract free

• quote:

Orijinalden alıntı: sazan84

quote:

Orijinalden alıntı: karti

quote:

Orijinalden alıntı: xbreakx

Önemli olan ABD' den alınan cihazların garantisi. 27 Eylül' de burada satışa sunulduktan sonra Apple Store Türkiye'yi telefon ile arayıp soracağım. Kesin olarak destek vermeyeceğini şuan kimse söyleyemez. i5S için garanti yoktu fakat aynısının i6 için olacağı belli değil henüz.

Anten yapisi gene farkli destek olmayacak gibi

türkiye de 1 sene garanti olacak, applestore dan teyit aldım,

Iphone 6 t-mobile contract free

İyi haber bir kere daha sormak lazim ama bazen is bilmez denk gelebiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• haber güzel peki bu chat bölümüne nasıl bağlandın ben sayfasına baktım bulamadım

• iş yerinden bir arkadaşım aynı yöntemle geçen sene 5s aldı, t-mobile contract free, alet burda çalışmadı. sadece t-mobile hat ile aktive ediliyor dedi, öyle ettik ama sonra Turkcell sim takınca iTunes işareti çıktı, sim kilitli dedi.

bazı arkadaşlar da çalıştığını iddaa ediyorlar, doğrudur yabancı forumlarda da okudum. sanki biraz şans işi gibi. gelen ürünler partiden pariteye değişiyor olabilir.

şansınız bol olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugway

iş yerinden bir arkadaşım aynı yöntemle geçen sene 5s aldı, t-mobile contract free, alet burda çalışmadı. sadece t-mobile hat ile aktive ediliyor dedi, öyle ettik ama sonra Turkcell sim takınca iTunes işareti çıktı, sim kilitli dedi.

bazı arkadaşlar da çalıştığını iddaa ediyorlar, doğrudur yabancı forumlarda da okudum. sanki biraz şans işi gibi. gelen ürünler partiden pariteye değişiyor olabilir.

şansınız bol olsun.

T-Mobile'dan unlock yapılmasını talep ettiniz mi?
  • Jlozde kullanıcısına yanıt
    arkadasım aramıştı ama bir gelişme olmamıştı sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tek garanti yolu amerikadan alan ve burada çalıştığını teyit eden arkadaşlar olacak bu şekilde kullanan varsa burada teyit ederse çok iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: greenleafffff

Iphone 6 Beyaz geldi amerikadan dün içinden t-mobile simi çıktı attık gitti , taktık hat çalıştı , t-mobilelar sim kilitsiz arkadaşlar , apple storedan aldıgınız he gidip t-mobile kendi dükkanından alıp sonra burada ağlamayın

grinlif arkadaşımız teyit etmiş tmobile kilitsiz diyor daha ne tarşışıyonuz
    sagolasın hocam
  • Özetle Apple storedan ALINAN tMobile contract free cihazlar burda Çalışıyor diye Anlıyorum, ben de sipariş ettim, inşallah sıkıntı olmaz..

• Verizon'dan alınanlar direk unlocked görevli öyle belirtmiş ->https://community.verizonwireless.com/thread/836002

At&t'den alınanlar için operatöre bir mail atarsanız unlock edeceklerdir.
  • ayrıca at&t full prize modellerde varmış onlarda unlockmuş arkadaşlar.

• Beyler yemin mi edeyim Geçen sene Pennsylvania eyaletinin Lancaster şehrinde bulunan Park City Center mall undaki Apple Store dan 683 dolar cash ödeyerek aldım abd de t mobile hattım vardı onla çalıştı ancak sprint at&t ile falan denemedim. Tr ye gelince de direk taktım Vodafone hattımı takır takır çalıştı. Hatta kardeşimin turkcell hattını da taktım o da çalıştı.

Ha 2 hafta sonra hat gitti pasaporta kaydetmediğimiz için . Sonra kaydettik sıkıntısı geçti . hala da kullanıyorum.

Bazı arkadaşlar şans işi falan demiş o konu nasıl oluyor hiç anlamadım cihaza tam fiyatını ödeyip aldığınız zaman zaten size sim free yani unlock yani kilitsiz şekilde geliyor. Bu da demek oluyor ki dünyanın her ülkesinde her operatör ile tak çalıştır.

Bir de ben aldığım zaman çinliler arka arkaya sıraya diziliyordu app store önünde her biri 2'şer tane alıp götürüyordu şansa bıraktıklarını falan da sanmıyorum 😃
    Ama yine de çalışmadı diyenler olmuş ilginç.

• quote:

Orijinalden alıntı: serdarge

Özetle Apple storedan ALINAN tMobile contract free cihazlar burda Çalışıyor diye Anlıyorum, ben de sipariş ettim, inşallah sıkıntı olmaz..

Aynen öyle kardeş "sim free, contract free" ibaresini görüyorsan cihaz kilitli değil demektir. Amerikada dahi başka operatörler ile kullanabilirsin.

Hayırlı olsun.

• merhaba arkadaşlar,
    7kasıma kadar amerikadan gelecek olan bir arkadaş varsa bana pm ile ulaşabilir mi?
  • Benim merak ettigim konu buydu.iyi oldu gordugum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.