Şimdi Ara

iphone abd fiyatı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: haliser

quote:

Orijinalden alıntı: elel

2 tane beyaz aldim aksamustu artik sansa gevey ile deneyecez sansimizi .. new yorktan vergisi ile beraber 652 dolara aldim .. sagda solda magazalarda unlocked iphone yaziyor ama tipler hic guvenilir degiller , cameraland magazsindan fotoraf makinesi aldim, elemanla baya muhabbet ettik aman dikkat edin diyor cogu biraz bekleyin eleman depodan alcak gelcek der gider apple store dan alir gelir felan dedi ... tursit oldugunu anladiklari anda direk sana giydirmeye ugrasiyorlar .. sahsen new york icin soyluyorum bu tip yerlerden kesinlikle aliveris yapilmaz ... bi lens satmaya kalkti uzerinde fiyat 2000 dolar yaziyor direk 599 dedi sonra 399 indi dedim kalsin ben gidiyorum :).. baska bi yerde sordum 30 dolarlik biryse dedi :)

hocam 652$ a apple storedan mı aldınz? at&t 16 gb mı:)

at&t'dir... ben unlock 750 dolardan asagıya gormedim..

• Arkadaşlar ben de yakın bir arkadaşıma getiriyorum da Amerikadan nereden bulabiliriz 0 olduğu kesin bir sim kilitsiz telefonu? 700 dolara 32 gb 4G almayı düşünüyordum ama kilitsiz daha iyi olur tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

Arkadaşlar ben de yakın bir arkadaşıma getiriyorum da Amerikadan nereden bulabiliriz 0 olduğu kesin bir sim kilitsiz telefonu? 700 dolara 32 gb 4G almayı düşünüyordum ama kilitsiz daha iyi olur tabi.

bu fiyat soylediginiz ozellikleri bulmanız imkansız bildigim kadarıyla..eger bulunabiliyorsa ben de alıym :)

ben epeydir takip ediyorum.. 16 gb unlock 750-800 dolar arası..
    simlock 630-650 dolar arası...benim bulduklarım bunlar..daha uygun bulan var mı bilemem..
  • quote:

2 tane beyaz aldim aksamustu artik sansa gevey ile deneyecez sansimizi .. new yorktan vergisi ile beraber 652 dolara aldim .. sagda solda magazalarda unlocked iphone yaziyor ama tipler hic guvenilir degiller , cameraland magazsindan fotoraf makinesi aldim, elemanla baya muhabbet ettik aman dikkat edin diyor cogu biraz bekleyin eleman depodan alcak gelcek der gider apple store dan alir gelir felan dedi ... tursit oldugunu anladiklari anda direk sana giydirmeye ugrasiyorlar .. sahsen new york icin soyluyorum bu tip yerlerden kesinlikle aliveris yapilmaz ... bi lens satmaya kalkti uzerinde fiyat 2000 dolar yaziyor direk 599 dedi sonra 399 indi dedim kalsin ben gidiyorum :).. baska bi yerde sordum 30 dolarlik biryse dedi :)

Gevey'le calisti mi? bende beyaz alicam bekliyorum video cıkmasini ayrica, gevey'i internetten mi aldiniz yoksa ny'da bi dukkandan mi_

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan1500

quote:

Arkadaşlar ben de yakın bir arkadaşıma getiriyorum da Amerikadan nereden bulabiliriz 0 olduğu kesin bir sim kilitsiz telefonu? 700 dolara 32 gb 4G almayı düşünüyordum ama kilitsiz daha iyi olur tabi.

bu fiyat soylediginiz ozellikleri bulmanız imkansız bildigim kadarıyla..eger bulunabiliyorsa ben de alıym :)

simlock 630-650 dolar arası...benim bulduklarım bunlar..daha uygun bulan var mı bilemem..

Appleın sitesinde olan fiyatı söyledim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gokhan1500

quote:

Appleın sitesinde olan fiyatı söyledim.

ben kontratsız paket goremedim..link atar mısınız..http://store.apple.com/us/browse/home/shop_iphone/family/iphone?mco=MjEyNTI5NjY

%90 At&t sizin bahsettiginiz ürün ama hadi hayırlısı..

• Amerikadaki arkadaşımın bana dediği bu dostum. At&t olunca ne oluyor, elbet ikisinden biri olacak zaten değil mi? Sim kartsız satılanını alırsın sorun olmaz.
  • quote:

quote:

hocam 652$ a apple storedan mı aldınz? at&t 16 gb mı:)

Evet .. eyaletler arası vergi orabı değişebiliyormuş .. new yorkta apple store dan aldım 652 dolara 16 gb at&t olanı ..

• [a href=http://goo.gl/mc9cY][img src=http://i1105.hizliresim.com/2011/5/3/15024.jpg][/a]

yukleyebildiysem..
  • quote:

Amerikadaki arkadaşımın bana dediği bu dostum. At&t olunca ne oluyor, elbet ikisinden biri olacak zaten değil mi? Sim kartsız satılanını alırsın sorun olmaz.

At&t firmasına ait oluyor..kontratlı ya da kontratsız almanızın farkı olmuyor.. simkilitli maalesef..yazılımsal unlock henuz yok..
  • yazılımsal olarak unlock henuz yoksa gevey vs ıle acılıyorsa anlamadıgım nokta bu sımfree yanı kılıtsız ıphone lar nasıl piyasada oluyor hocam???? apple storeda kılıtsız satısı yok. nasıl kırıyorlar ozaman?? yada kılıtsız satısı mı var apple store da? ozaman apple.com da olurdu:S
  • quote:

yazılımsal olarak unlock henuz yoksa gevey vs ıle acılıyorsa anlamadıgım nokta bu sımfree yanı kılıtsız ıphone lar nasıl piyasada oluyor hocam???? apple storeda kılıtsız satısı yok. nasıl kırıyorlar ozaman?? yada kılıtsız satısı mı var apple store da? ozaman apple.com da olurdu:S

Misal kanada da simlocksuz satılıyor ... ordan alınan cihazlar simlocksuz oluyor .. kayıt yaptırıp direk kullanabilirsiniz ..
  • gokhan1500 onu biliyorum hocam, ya Gevey kullanacağız ya da bekleyeceğiz artık yapacak bir şey yok.
    elel Kanada'da cihazlar simkilitsiz mi cidden?
  • @GencayA

Kanada'da simkilitsiz cihaz satılıyor.
  • http://store.apple.com/ca/browse/home/shop_iphone/family/iphone?mco=MTE2NTQ
    evet baktım @elel in dedıgı gıbı kanadada kontratsız satılıyor ve sımkılıtsız:)
  • Teşekkürler arkadaşlar.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.