Şimdi Ara

iphone abd fiyatı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar merhaba suan amerıkada kontratsız ıphone 3gs ve 4 nekadar bır bılgısı olan varmı?

• ben unlock 3gs rica ettim bir kac tanıdıktan unlock onların baktıkları yerlerde yoktu.. amazon.com'a bak istersen..ama orada fiyat biraz yüksek gibi..

iphone 4 unlock 800 dolar civarı..daha ucuzunu bulan varsa bana da haber versin :D

iphone 4 lock olanını alsak sıkıntı olur mu ? GEVEY'le falan sıkıntı olur mu ki ? mesela bu linkteki ürünhttp://www.amazon.com/Apple-iPhone-Black-Smartphone-16GB/dp/B0041E16RC/ref=sr_1_2?s=wireless&ie=UTF8&qid=1304006192&sr=1-2 bunu alsak bunun sürümü nedir kullanabilir miyiz sıkıntısız GEVEY le vs..

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan1500

ben unlock 3gs rica ettim bir kac tanıdıktan unlock onların baktıkları yerlerde yoktu.. amazon.com'a bak istersen..ama orada fiyat biraz yüksek gibi..

iphone 4 unlock 800 dolar civarı..daha ucuzunu bulan varsa bana da haber versin :D

iphone 4 lock olanını alsak sıkıntı olur mu ? GEVEY'le falan sıkıntı olur mu ki ? mesela bu linkteki ürünhttp://www.amazon.com/Apple-iPhone-Black-Smartphone-16GB/dp/B0041E16RC/ref=sr_1_2?s=wireless&ie=UTF8&qid=1304006192&sr=1-2 bunu alsak bunun sürümü nedir kullanabilir miyiz sıkıntısız GEVEY le vs..
    Ben şu an 3gs getittiriyorum.380 dolar fiyatı. 16gb kilitsiz.

4 ler de 600 dolar civarı att olanlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: gurgenli

ABD'denmi buldun kilitsiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThEnD©

quote:

Alıntıları Göster
    600 Dolar civarı. Fiyat zaten genelde sabit pek değişmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThEnD©

quote:

Alıntıları Göster
    600 Dolar civarı. Fiyat zaten genelde sabit pek değişmiyor.
  • Ebay de sifir locked 16 gb telefonlari 600-670$ arasi bulursun ikinci eller de 400-500$ arasi temiz bulursan 2.el al. Sim kilitsizler 750-1000$ arasi pahali abd de sim kilitsiz. 3Gs ikinci el beyaz ben 305$a almistim ebayden uzun zaman once
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gibson Les Paul

Ebay de sifir locked 16 gb telefonlari 600-670$ arasi bulursun ikinci eller de 400-500$ arasi temiz bulursan 2.el al. Sim kilitsizler 750-1000$ arasi pahali abd de sim kilitsiz. 3Gs ikinci el beyaz ben 305$a almistim ebayden uzun zaman once
    Austin/Texas tan getirecek arkadaşım.SIfır dedi de inş bi sorun çıkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevozgur

Austin/Texas tan getirecek arkadaşım.SIfır dedi de inş bi sorun çıkmaz.

Alıntıları Göster
    hocam abımın arkadası gıdıcek amerıkaya da ıpad 2 ve ıphone 4 beyaz aldırmak ıstyorum . sım kılıtli dedıgınız burdakı unlock ıslemı yapmamızmı oluyor? . ya gıden adam cokda anlamıyor bu işlerden apple a gıtcek ordan alcak , sım kılıtlı sım kılıtsız dıye bır secenek yoktur heralde degılmı??
  • quote:

Orijinalden alıntı: haliser

hocam abımın arkadası gıdıcek amerıkaya da ıpad 2 ve ıphone 4 beyaz aldırmak ıstyorum . sım kılıtli dedıgınız burdakı unlock ıslemı yapmamızmı oluyor? . ya gıden adam cokda anlamıyor bu işlerden apple a gıtcek ordan alcak , sım kılıtlı sım kılıtsız dıye bır secenek yoktur heralde degılmı??

oyle bir opsiyon yok ama dikkat etsin hem at&t hemde verizon icin var .. daldirip verizon almasin .. onu geveylede kullanamassin .. at&t alirsa unlock olmuyormus yazimsal olarak gevey diye bir paratla kullanilabiniyor .. onada sen karar verirsin forumda var zaten ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: elel

quote:

oyle bir opsiyon yok ama dikkat etsin hem at&t hemde verizon icin var .. daldirip verizon almasin .. onu geveylede kullanamassin .. at&t alirsa unlock olmuyormus yazimsal olarak gevey diye bir paratla kullanilabiniyor .. onada sen karar verirsin forumda var zaten ..

hocam at&t unlock olmuyormu:S gevey dedıgın parat nedır suan ılk defa duyuyorum bunları bılgılendırısen yada forumda acılan konusu varsa lınk verrsen cok sevınırım cnku hc olebsy duymadım gormedım:(

• quote:

quote:

quote:

hocam at&t unlock olmuyormu:S gevey dedıgın parat nedır suan ılk defa duyuyorum bunları bılgılendırısen yada forumda acılan konusu varsa lınk verrsen cok sevınırım cnku hc olebsy duymadım gormedım:(

Alıntıları Göster
    Apple Store'larda iPhone 4 fiyati tax dahil 650$ 16 Gb icin, 32 Gb olaninin da 750-760 $ civari..
    Yalniz sunu hatirlatayim henuz unlock yapilamadigi icin sifir alacaginiz bir Iphone'u Turkiye'de kullanamazsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sezersunar

Apple Store'larda iPhone 4 fiyati tax dahil 650$ 16 Gb icin, 32 Gb olaninin da 750-760 $ civari..
    Yalniz sunu hatirlatayim henuz unlock yapilamadigi icin sifir alacaginiz bir Iphone'u Turkiye'de kullanamazsiniz.

tmm 650 $ yeterlı yanı 16 gb ıcın degılmı? bılıyorum 1 -2 aya cıkar heralde unlock :/ hocam bu gevey nedır? baktım bı arastırdım ama net bırsey bulamadım. cınde uretılen sım kartı takılen yere ekstra bır aparatla takılan sım ı at&t gıbı gosterıyormus galıba ? bu ne ıcın gereklı kı? normal unlock cıkınca yada jb bılmırom bole bıseye ıhtıyac varmı yıne?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sezersunar

tmm 650 $ yeterlı yanı 16 gb ıcın degılmı? bılıyorum 1 -2 aya cıkar heralde unlock :/ hocam bu gevey nedır? baktım bı arastırdım ama net bırsey bulamadım. cınde uretılen sım kartı takılen yere ekstra bır aparatla takılan sım ı at&t gıbı gosterıyormus galıba ? bu ne ıcın gereklı kı? normal unlock cıkınca yada jb bılmırom bole bıseye ıhtıyac varmı yıne?

Alıntıları Göster
    780 $ unlocklu al başın ağrımasın , bence ..

• quote:

Orijinalden alıntı: greenleafffff

780 $ unlocklu al başın ağrımasın , bence ..

Alıntıları Göster
    hocam okadar kafam karıstıkı:D kılıtlı kılıtsız dıe bı secenek yok dıe bılıorm :D
  • quote:

hocam okadar kafam karıstıkı:D kılıtlı kılıtsız dıe bı secenek yok dıe bılıorm :D

kilitli kilitsiz diye secenek var... yukarıda fiyatları yazmıs arkadas..

unlock 1-2 aya cıkacagı belli degil... eylülden beri bekliyor insanlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan1500

quote:

kilitli kilitsiz diye secenek var... yukarıda fiyatları yazmıs arkadas..

unlock 1-2 aya cıkacagı belli degil... eylülden beri bekliyor insanlar..

Alıntıları Göster
    2 tane beyaz aldim aksamustu artik sansa gevey ile deneyecez sansimizi .. new yorktan vergisi ile beraber 652 dolara aldim .. sagda solda magazalarda unlocked iphone yaziyor ama tipler hic guvenilir degiller , cameraland magazsindan fotoraf makinesi aldim, elemanla baya muhabbet ettik aman dikkat edin diyor cogu biraz bekleyin eleman depodan alcak gelcek der gider apple store dan alir gelir felan dedi ... tursit oldugunu anladiklari anda direk sana giydirmeye ugrasiyorlar .. sahsen new york icin soyluyorum bu tip yerlerden kesinlikle aliveris yapilmaz ... bi lens satmaya kalkti uzerinde fiyat 2000 dolar yaziyor direk 599 dedi sonra 399 indi dedim kalsin ben gidiyorum :).. baska bi yerde sordum 30 dolarlik biryse dedi :)

• quote:

2 tane beyaz aldim aksamustu artik sansa gevey ile deneyecez sansimizi .. new yorktan vergisi ile beraber 652 dolara aldim .. sagda solda magazalarda unlocked iphone yaziyor ama tipler hic guvenilir degiller , cameraland magazsindan fotoraf makinesi aldim, elemanla baya muhabbet ettik aman dikkat edin diyor cogu biraz bekleyin eleman depodan alcak gelcek der gider apple store dan alir gelir felan dedi ... tursit oldugunu anladiklari anda direk sana giydirmeye ugrasiyorlar .. sahsen new york icin soyluyorum bu tip yerlerden kesinlikle aliveris yapilmaz ... bi lens satmaya kalkti uzerinde fiyat 2000 dolar yaziyor direk 599 dedi sonra 399 indi dedim kalsin ben gidiyorum :).. baska bi yerde sordum 30 dolarlik biryse dedi :)

Alıntıları Göster
    kılıtlı kılıtsız olayı var bılıyorumda apple store da "at&t 16 gb kontratsız alıcam" dıcek.. bu aldıgı sım kılıtlı oluyor dımı. gevey yada unlockla bı seklde kullanılır telefonda bu sekılde ıslem tamamlanır sorunsuz alır mı?

• quote:

hocam 652$ a apple storedan mı aldınz? at&t 16 gb mı:)
  • quote:

quote:

hocam 652$ a apple storedan mı aldınz? at&t 16 gb mı:)

Alıntıları Göster
    ??

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.