Şimdi Ara

iphone da ipod açılmıyo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • telefonu (iphone 4) bugün 4.3.3 versiyonun jailbreak ı yaptım ve bazı cydia da işe yarayan uygulamalar yükledim daha sonra telefonum daki ipod müzik uygulaması açılmıyo, tıklayınca ana ekrana dönüyo tekrar. yüklemiş bulunduğum programları tekrar sildim kaldırdım ama sorun devam ediyo. konu hakkında yardım edebilecek birisi var mı ?

• cihazın home ve power tuşuna basılı tutup kapatıp açmayı denedinizmi? olmadıysa restore gibi gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

cihazın home ve power tuşuna basılı tutup kapatıp açmayı denedinizmi? olmadıysa restore gibi gözüküyor

dediğinizi denedim olmadı maalesef. Restore yapmaya çalışıyorum ama telefonun version 4.3.3 olduğu için ilk başta i tunes version güncellemesini şart koyuyo yani sadece restore edemiyorum.
  • dediğiniz gibi jailbreak'iniz varsa ala ala ne aala! hemen itunes'i kapatıp tinyumbrella programı ile cihazınızın SHSH kaydınızı alın, Start TSS server tuşuna basıp itunes üzerinden shift+restore yaparak 4.3.3 ipsw dosyasını gösterin. forumda shsh için detaylı anlatım mevcut
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.