Şimdi Ara

İPHONE İMEİ SORUNSALI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Evet

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pasaport kaydı yapılabilmesi için üç ay içinde yurt dışına çıkan biri lazım. Ondan söyledim o zaman faturayıda alırsanız ve sıkıntı çıkarsa rahatça halledebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kutluay1 K kullanıcısına yanıt
    Ufak bir düzeltme yapalım;
    3 ay değil 4 aydır o
    120 gün

• quote:

Orijinalden alıntı: @koray.tekler

Ufak bir düzeltme yapalım;
    3 ay değil 4 aydır o
    120 gün

bende bi eksik vardı ama diyordum

• Merhaba, telefonu aldim, serial vesaire sorun yok :) su ana kadar sikinti yok cok sukur. Alirken kita onemli degil arkadaslar.. Arastirdim ozet geciyorum
    6s A1688
    6s plus A1687

Ise turkiyede apple storede 1 sene boru gibi garantisi var :) 1 ay once bole degilmis ama sonradan genisletmis yasayi apple

Ancak batarya omru kotu onu da daha yeni olmasona bagliyorum, 5 saat kullanimim var ilk sarjda, sanirim 6 ya cikar bu sure, batarya zamanla topluyor cunku butun cihazlarda. 5 saat bile iyi gerci bu kadar yatan telefona

• ozwizard kullanıcısına yanıt
    Sonunda aldın demek,güzel günlerinde kullan
    Sürümü ios 9 olsa gerek,çünkü son sürümde şarj fazla harcıyormuş.Sonraki sürümde düzelir inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: @koray.tekler

Sonunda aldın demek,güzel günlerinde kullan
    Sürümü ios 9 olsa gerek,çünkü son sürümde şarj fazla harcıyormuş.Sonraki sürümde düzelir inşallah

Insallah tesekkurler, bataryasi sarj olurken yuzde 10 luk bir atlama yapti, apple storeyi aradim, bir hafta telefonu kullanicam log dosyalari incelenecek. Sanirim batarya kalibrasyonunla ilgili bir sikinti. Ben 2-3 sarjda gececegini dusunuyorum, olan varsa bilgilendirirse sevinirim gecmezse de yenisini veriyorlar zaten :) apple fanboy degilim ancak adamlar musteri memnunini onemsiyorlar gercekten.

• Ben de yurtdışından aldım, DFU moda alıp 9.2.1 e yükselttikten sonra kullanmaya başlafım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: captaingurkan

Ben de yurtdışından aldım, DFU moda alıp 9.2.1 e yükselttikten sonra kullanmaya başlafım.

Neden boyle bir sey yaptiniz? Faydasi nedir?

• 9.2.1 sürümünü kullanmak için upgrade yaptım ancak bunu en temiz yöntem olan DFU moda alarak yaptım. Eğer 9.2.1 e yüksetmediyseniz henüz, bu şekilde yüksetmenizi tavsiye ederim. 9.2.1 sürümü güzel. Belki yaşadığınız sarj atlaması da yazılımsaldır, geçebilir.

• captaingurkan kullanıcısına yanıt
    9.2.1 e yukselttim. Ancak telefon boştu :) batarya kendine gelecek gibi zamanla, su an 20 dakikadir kullanima yuzde 2 dustu wifide

• Yüzde 100'fen 99 a 40 dakika civarında düşüyor wifi'de( 6s plus) . Arka planda çalışmayı kapatın, mail eş zamanlamasını manuel yapın. Dahs fazlasını google da aratıp bulabilirsiniz.

• captaingurkan kullanıcısına yanıt
    Herşeyiyle full kullanıyorum, konum eşzamanlama mailler hepsi açık , telefonu bir hafta gozlemliyorlar, sorun bulurlarsa ki var sanirim, oyle dediler direkt degisecekmis. Kontrol etti usa da gelmis olmasina ragmen degisim kabul goruyor

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.