Şimdi Ara

Iphone mobilleinstallation yaptim telefon acilirken titriyor elmada kaliyor yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Iphone mobilleinstallation yaptim telefon acilirken titriyor elmaad kaliyor o sorunu hallettim ama telefonuma mobilinstallation kurmanin baska bi yolu yokmu takilmamamsi icin ne yapmam lazim itunes kullanarak telefonuma program yuklemek istiorum

• nasil yuklemeye calistin mbilinstall
  • iphone browser + ifunbox + winscp bu 3uylede belirtilen kllasorun icine attim ama izin ayarlari diye bisi warmis sanirsam onlari yapmadim
  • ifg dodyasini sil yedek almayi unutma sonra patch kopyala ceydadan neden indirmiyonki
  • ceydadan indirmeyi bilmiyorum çünkü :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cxan -- 18 Aralık 2008; 16:02:21 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: cxan

Iphone mobilleinstallation yaptim telefon acilirken titriyor elmaad kaliyor o sorunu hallettim ama telefonuma mobilinstallation kurmanin baska bi yolu yokmu takilmamamsi icin ne yapmam lazim itunes kullanarak telefonuma program yuklemek istiorum

eğer mobilleinstallation yedeğidini almadan yaptıysan vay senin haline restoreden baskası kurtarmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ankebutx

quote:

Orjinalden alıntı: cxan

Iphone mobilleinstallation yaptim telefon acilirken titriyor elmaad kaliyor o sorunu hallettim ama telefonuma mobilinstallation kurmanin baska bi yolu yokmu takilmamamsi icin ne yapmam lazim itunes kullanarak telefonuma program yuklemek istiorum

eğer mobilleinstallation yedeğidini almadan yaptıysan vay senin haline restoreden baskası kurtarmaz
    bende ceydadan 2.1 patch yuklemistim sorunsuz calisiyordu 2.2 patch cikti dedim bunu yuklim yuklerken hata verdi restart attim dahada acilmadi elmada kaldi herkes restore yap dedi ama ben yapmadim winscble baglanip dizini bulup orda ifg dosyasini silip patch kopyaladim hemen tel titremeye basladi ve acildi

her problemin farkli bir cozumu mutlaka vardir

• yedeğini, aldım allahtan :D ifg dosyasını nerden bulurum ?
  • bunlardan hangisi ifg dosyası
    http://img89.imageshack.us/my.php?image=adszdfk2.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cxan -- 18 Aralık 2008; 20:15:19 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.