Şimdi Ara

İphone önceden yaşadığım sorun yüzünden almaktan çekiniyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 yıl önce iphone 4 alıp kullanmıştım ve çok donuyordu . Özellikle safaride takılırken imkansızdı tıklıyordum bekliyordum çok canımı sıkıyordu kullanmaktan gram zevk almıyordum beni çok hayal kırıklığına uğratmıştı . Şimdi iphone 6 almayı düşünüyorum ama bu önceden yaşadığım sıkıntı beni korkutuyor . Bu sorun hep varmıydı ? Telefon eskidiği için mi böyle oldu eğer öyleyse şimdiki iphone 6'nın ömrü ne kadar ? Bu sorun neden yaşandı ?

• babamda 4 var baya uygulamada var hala çatır çatır kullanıyor anlamıyorum sizleri nasıl bir beklentiniz var ?
  • Eskidi ve ios surumu fazla gelmis o cihaza
    ios 7 miydi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

Eskidi ve ios surumu fazla gelmis o cihaza
    ios 7 miydi ?

iphone 5s'in olduğu dönemde kullanmıştım en güncel sürümü yüklemiştim kaçtı tam hatırlıyamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrThresh -- 4 Kasım 2014; 16:03:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spirit of Fox

babamda 4 var baya uygulamada var hala çatır çatır kullanıyor anlamıyorum sizleri nasıl bir beklentiniz var ?

Asıl senin ne gibi bir derdin var yazmışım derdimi cevap arıyorum neden bir rencide etme çabasına giriyorsunuz anlamıyorum ki
  • Yavassa yavas alo diyomu bosver gerisini

• Iphone 5s de ios 11-12 de suanki iphone 4 gibi olacak
    sorun telefonda degil
    teknolojinin ilerlemesi ile eski nesil telefonlarin o ozellikleri kaldiramamasi

• iphone 6 da ya da 5s te herhangi bir takılma kasma göremezsin uzun yıllar yani iosların son hallerine bağlı ama aldığına pişman olmazsın.
  • istiyorlarki telefon bulaşık yıkasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilko

istiyorlarki telefon bulaşık yıkasın

Benim orda kast ettiğim tıkladıktan sonra telefon takılıyordu (yüklenme ile alakalı değil) . Tamamen donuyordu yani hiçbirşeye basamıyordum
  • O ip4 ios 7'liyse ondandır takılması filan.
    İphone 6 alacaksanız ve kusursuz stabilite istyorsanız ios 8.1'in biraz daha düzeltilmesini bekleyebilirsiniz. Ufak tefek sorunlar varmış hala.

• quote:

Orijinalden alıntı: cabriolet1981

O ip4 ios 7'liyse ondandır takılması filan.
    İphone 6 alacaksanız ve kusursuz stabilite istyorsanız ios 8.1'in biraz daha düzeltilmesini bekleyebilirsiniz. Ufak tefek sorunlar varmış hala.

Peki 6'nın böyle sonu ne zaman gelir ? Yani kaç yıl rahat sorunsuz kullanırım
  • En az 2 yeni ios sorunsuz alıyor ama üçüncü sene kasabilir. Ben 4s'i 5.1.1'de aldım şu an 7.1.2 kullanıyorum sorun yok. 4s'de 8.1 kullananların yorumlarına bakarsanız bir fikir verebilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.