Şimdi Ara

iphone sağlık uygulaması 4S de çalışmıyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
11.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iphone 4S 32GB beyaz modelim var arkadaşta da siyah var ikimizde de iphone sağlık uygulamasında veri yok olarak görünüyor. bir arkadaşımızda 5S var onda adım falan sayıyor. Bunda neden çalışmıyor? Bilen arkadaş varsa yardımcı olursanız sevinirim.

• 5s de m7 var o adım sayıyor bildiim kadarıyla, o yüzden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rith

5s de m7 var o adım sayıyor bildiim kadarıyla, o yüzden.

evet sanırım haklısın işlemci çipindeki sensör'den kaynaklı.
  • Bu sağlık uygulaması madem 4s de çalışmıyor neden güncelleme ile geldi anlamadım. Uygulama silinmiyor da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yerleşik uygulama hocam. Mecbur

• quote:

Orijinalden alıntı: canbrk

Bu sağlık uygulaması madem 4s de çalışmıyor neden güncelleme ile geldi anlamadım. Uygulama silinmiyor da.

Passbook'ta var uzun süredir ama pek yaygınlaşmadı. Gerçi kolay değil yatırım gerekiyor böyle şeyler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz kurcaladım ama bende de çalışmıyor

• Me - Runtastic - pedometer gibi uygulamalar, açıkken aktardığı verileri sağlık bölümüne aktarıyor. Sadece adım sayar işe yarıyor. 5S de 6 ve plus da mükemmel çıkılan katı vs herşeyi hesaplıyor. Ama 4S de para etmez.
  • Ben de fark ettim, 6'da arka planda adım, çıkılan kat sayıyor, 4S'te bu yok..

• ne gerek var saglık uygulamasına zaten sen o teli alırken calısıp saglıgından oluyon sonra bide uygulala istiyon

• 5 dede calismiyo saglik uygulamasi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 kullanıyorum sağlık uygulamasını pek çözemedim, çıkılan katı da pek doğru hesaplamıyor gibi

• bu tarz proğramlar sağlıklı çalışmıyor bu işler için daha profösyönel cihazlar var. Belki 10 15 güncelleme ile adam olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.