Şimdi Ara

iPhone SE Hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle herkese iyi günler. Yeni telefon almak istiyorum. 4 senedir Samsung Galaxy S3 kullanıyorum.Telefonum artık kasmaya hatalar vermeye donmaya başladı ve bende iPhone almak istiyorum. Yeni Çıkan iPhone SE modeli nasıldır acaba. Batarya konusunda beni tatmin edermi orta derece sosyalmedya devamlı whatsap kullanıcıyım bilgisi olan yazabilir mi ?

http://www.apple.com/tr/iphone-se/
     iPhone SE Hakkında yardımcı olursanız sevinirim. iPhone SE Hakkında yardımcı olursanız sevinirim. iPhone SE Hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

• Kardeş cihaz güzel de vesselam 2000tl deymez 1350 ye 5s yada pareler a5 2016 1200 e al hertürlü işini görür...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagy

Kardeş cihaz güzel de vesselam 2000tl deymez 1350 ye 5s yada pareler a5 2016 1200 e al hertürlü işini görür...
    haklısın kardeşimde aldığım zaman en az 3 sene kullanıcam o yuzden ileriye dönük olmasını istriyorum. 16 gb 1900 64 gb 2300 tl diyorlar.
  • 1-2 aya kampanyalarla 1700-1800 civarına bulabilirsin söylediklerin için rahatlıkla yeter . Kampanyayla almanı öneririm .
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsun__

1-2 aya kampanyalarla 1700-1800 civarına bulabilirsin söylediklerin için rahatlıkla yeter . Kampanyayla almanı öneririm .
    kısa dönem askerim 2 ay sonra terhis olucam zaten o zamana kdr düşer mi bilmiyorum. Kampanya ile al derken orayı tam anlayamadm
  • malibu1992 M kullanıcısına yanıt
    Kampanya olacağını sanmıyorum şimdiden apple da fiyatlar zor düşüyor. Telefonu bende aldım 16gb versiyonu 4 inç ekranı sorun etmem dersen cihaz gerçekten çok iyi.
  • Yazin kampanya olabilir karne hediyesi tarzi vb duserse 1800 e alinir
  • 2000tlye alinacak en iyi cihaz. Bos konusanlara bakma, islemci olarak daha performanslisi yok, arka kamerasida gayet iyi, on kamerasida yeterli. Bu telefonu düşünüyorsan kucuk ekrani goze almışsın demektir zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apocam

2000tlye alinacak en iyi cihaz. Bos konusanlara bakma, islemci olarak daha performanslisi yok, arka kamerasida gayet iyi, on kamerasida yeterli. Bu telefonu düşünüyorsan kucuk ekrani goze almışsın demektir zaten.
    En iyi compact telefon için rahat olsun alabilirsin, donanım olarak iPhone 6 dan güçlü ayrıca Apple ın en çok sevilen ekran boyutu ne fazla büyük ne fazla küçük.
  • mert_1925_ M kullanıcısına yanıt
    Haklısınız tek tereddüt ettiğim şey pil performansi.Pil performansınız ne durumda?.Ben Gün boyu full whatsapta konuşuyorum ve arada sosyal medyayı takip ediyorum. Sabahtan akşamı rahat çıkarır mi?
  • 4inc sorun değil.Kafamı karıştıran iki şey var.1.si pil performansi 2.si de 16 gb yeterli olup olmucagı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: malibu1992

Haklısınız tek tereddüt ettiğim şey pil performansi.Pil performansınız ne durumda?.Ben Gün boyu full whatsapta konuşuyorum ve arada sosyal medyayı takip ediyorum. Sabahtan akşamı rahat çıkarır mi?
    Eğer küçük ekran seviyorum büyük ekrana ne gerek var diyorsan tam bir performans telefonu İphone SE. Kamerası ve işlemcisi 6S gücünde ve donanım olarak çok iyi bir telefon. Ama ben küçük ekran seviyorum diyorsan bu telefonu kaçırma. Eğer büyük ekran seviyorsan İphone 6S pahalı dersen de İphone 6 öneririm. Bu 3 telefondan birini alırsan sağlam bir kılıf al. En az 3 yıl gidecek cihazlar ve destek kolay kolay sona ermez bu telefonlara. Kendine iyi bak ve şimdiden hayırlı olsun...
    Eğer telefonu sık kullanıyorsan yani oyun oynayıp internette surf yapıyorsan biraz zorlar ama akşama %20 gibi bir batarya ile çıkarsın. Benim sana tavsiyem 16GB alma. Ben İphone 6 16GB kullanıyorum. Uygulama delisi biri olduğum için herşeyi kuruyorum. Eğer resim ve oyun diyorsan 16GB almamanı tavsiye ederim. Eğer bir sorunun varsa İphone hakkında bana özelden mesaj atabilirsin. Seve seve cevaplarım...
  • Öncelikle cevabın için çok teşekkür ederim.Dedigim gibi ekran sorun değil benim için 4incde işimi görür büyüğüde.Benim icin öncelik batarya performansı.Malum bi ton para bu aletler alıp ah tüh demek istemiyorum.Kisaca bataryasi iyiyse alicam inşallah. Tekrar teşekkür ederim.
    Pilde sıkıntı yaşamazsın 1 günü çıkarırsın 16gb çok oyun yüklemezsen sıkıntı olmaz bence bana yetiyor öncede s3 mini vardı 4gb o 4gb hafıza kartı yetiyordu bana
    1642 mah batarya bulunmakta. Batarya konusunda sıkıntı etmeyin. PowerBank bu durumu kurtarabilir. Kaliteli PowerBank işinizi görür. Ekran küçük olduğu için fazla şarj sorunu yaşamazsınız gibime geliyor.
  • mert_1925_ M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Bnde öyle düşünmüştüm. Yaptıklarım belli gun icinde musait oldukça whatsap kullanırim.Facebook instagrama bakarım arada clash of clans oynarim. Aksami cikarsa yeter
  • 8000 mah. Powerbankim var ama powerbanklar telefonlarin bataryalarina zarar veriyor diye duyunca tereddüt ettim
    Asus Samsung Ttec bu 3 markadan birine sahip iseniz bir sıkıntı çıkmaz ve bataryanıza bişe olmaz.
  • Teşekkür ediyorum ilginiz için
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.