Şimdi Ara

İphone siyah ekran .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
5.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık 15 gün kadar önce iphone 8gb telefon satıl aldım ( Carrefour - Bayrampaşa )
    Gerekli olan yüklemeyi yaptım ve sorunsuz bi vaziyette telefonu kullanmaya başladim.. Telefonun hiç bir özelliğini kullanmadım sadece mesaj atma arama ve muzik dinleme özelliklerini kullandım .. Atraksiyon hiç bir girişimde bulunmadim internete sadece 1 kere bağlandım her hangi bir yazılım yüklemedim... Telefon herhanhangi bir darbeye maruz kalmadi aşırı sıcak yada aşırı soğuk hiç bir ortamda bulunmadı islanma tarzi hiç bir sorunum olmadi

telefonu alışımdan 10 gun sonra muzik dinlerken telefonda msj atmak için telefou elime aldım ama bildiğpiniz 0 güç durumunda yanı menuyu göstermöeyen siyah ekran bildiğiniz duruyor yani telde bi çalışma emaresi yok tuşlar kilitli uyku modu gibi usteki tusa bastim ama bi türlü telefon menus açılmadı yada tuş kilidini açıcagım duvarkagıtlı ekran açılmadi sanki telefon kağpalı gibi duruyordu ve muzik çalmaya devam ediyordu sonra eve gelince çaresizce telefonu şarja taktım ( şarj aletinin orjinalini kullanıyorum ve pirizden şarj ediyorum ) ve ardindan herşey eski haline dodu ve kullamaya dewam ettim ..

bugun sabahtan öğlene kadar telefondan sadece 3 mesaj attip kullandım telefonun şarjı full du tekrar telefonu elime alınca gene aynı sorun u yasadım ve telefonu sarja taktım ekran bir an yadıo sondu ve tuş kılıdını kaldırmak için yuvarlak tusa bastım ve tuş kilit ekranı geldi tuş kilidini açtım aradasımı arayip konustum sonra tekrar telefou bir kenara koydum suanda tekrar telefon açılmıyor sanki olu gibi herhangi bir işlem yapılmıyor ama aranınca çalıyorum ama ekran açılmıyor kapalı gib aynen duruyor telefon mesaj alabiliyorum ayrıyeten telefon çalarken titreşim modundan sesli moda geçirdim kendimi ole oluncada aynen sesli modda tel çalışıyor mesaj attim kendime alşabiliyorum sesize alma modundaki tusun ustundekı nokta şeklinde ufak ısık yanoıyor telefon çalısıyor ama ekrana görüntü alamıyorum sanki tel uyku moduna grirdi ve bi türlü çıkamıyor bu sorun hakkında bilgisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum eğer sormak istediğiniz bişi warsa bilgisayarın diğer ucunda yalwaran gözlerle ekrana bakıyo olcam bişi sormanız gerekirse anında cewabini verebilirim şimdiden herşey için teşekkür ederim

iphone 8gb siyah

ek ewet arkadaşlar suan telefonun calıyor ama tel hiç bi tepki vermiyor sadece calıyor ekranda herhangi bi etki tepki yok ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azzaroo -- 9 Mart 2009; 14:16:56 >

• çok ilginç daha önce böyle bir şikayet okumadım hiç. donanımsal bir problem olarak gözüküyor. üzüldüm senin adına. bence carrefora gidip cihazda problem olduğunu ve yenisi ile değiştirmek istediğini belirt. tüketici haklarına göre belli bir süre içinde böyle bir hakkın var diye biliyorum ama süre nedir tam net bir bilgim yok.
  • ÇOK SIK RASTLANAN BI DURUM ITUNES E BAGLA SUMMARY EKRANINDAN RESTORE YAP BELKI YAPMADAN BILE DUZELMIS OLACAKTIR...
  • direk yazılımsal bir problem en kötü ihtimal restore. donanımsal problem su an dusunulcek en son şey bence...
  • Merhaba aynı sorun şuan bende de mevcut.. Ne yapılabilir?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.