Şimdi Ara

Iphone TL Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benim hattım avea geçen hafta 20 lira yükledim.
    Ve evimde wireless var.Sürekli bağlı.

Ama bu telefonda internete sürekli bağlı olduğum halde kendi kendine yok şu kadar mb kullandın diye 1 haftada tl bitti.
    Nasıl iş anlamadım telefon evden çıkmadı daha wireless ile bağlantısı kopmadı.Ve internete de girince gitmiyor paralar.

Gece 20 lira var sabaha bi bakıyom 10 lira kalmış bilmem şu kadar kullandınız 0.5 tl gitti diyor.Ben mi hata yapıyorum acaba avea beni mi kazıklıyor anlamadım.
    Iphone alalı 2 ay oluyo her kontör yüklediğimde böyle olmaya başladı.
    Acaba sorun nedir ?

• Hocam ayarlardan aglardan edge ve 3g yi kapatin rahatlayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen araca benzin aliyosun,aracin motorunu kapatmiyosun sonra da benzin bitti diyosun? Arabanin motorunu bi kapat hele

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone kilit ekranına geçtiği zaman wifi bağlantısını keser ve 3g'yi kullanır cihaz kilit ekranından çıktığı an tekrar wifi bağlantısına geçer.
    Siz sürekli wifi olan bir ortamda bile olsanız cihaz kilit ekranına geçtiği an 3g kullanmaya başlar iPhone kilit ekranında dahi internet kullandığı için tl niz tükenir.
    Yani avea sizi kazıklamıyor 3g kullandığınız için tl niz bitiyor.
    Ya ayarlar>genel>ağ>menüsünden hücresel veri ve 3g yi kapatın.
    Yada aveadan ucuzlarından bir internet paketi satın alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimhd -- 1 Eylül 2012; 15:30:53 >
  • Cevaplarınız için teşekkür ederim acemi oluşumdan kaynaklanmış anlaşılan. :)
    İşin ilginç tarafı internet paketi varken liralarım gidiyor bu ne sebepten kaynaklanıyor peki ?
    Avea yıkılan paket almıştım 1 gb sınırsız internet ama yinede liralarım azar azar gidiyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xhantos*

Cevaplarınız için teşekkür ederim acemi oluşumdan kaynaklanmış anlaşılan. :)
    İşin ilginç tarafı internet paketi varken liralarım gidiyor bu ne sebepten kaynaklanıyor peki ?
    Avea yıkılan paket almıştım 1 gb sınırsız internet ama yinede liralarım azar azar gidiyordu.

Eger internet paketin varken lira gidiyorsa o isin icinde bi seytanlik varsir hocam restore et

• quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

quote:

Eger internet paketin varken lira gidiyorsa o isin icinde bi seytanlik varsir hocam restore et

Şaşkınım bende ne yapacağımı bilemedim restore edince düzelir mi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimhd

iPhone kilit ekranına geçtiği zaman wifi bağlantısını keser ve 3g'yi kullanır cihaz kilit ekranından çıktığı an tekrar wifi bağlantısına geçer.
    Siz sürekli wifi olan bir ortamda bile olsanız cihaz kilit ekranına geçtiği an 3g kullanmaya başlar iPhone kilit ekranında dahi internet kullandığı için tl niz tükenir.
    Yani avea sizi kazıklamıyor 3g kullandığınız için tl niz bitiyor.
    Ya ayarlar>genel>ağ>menüsünden hücresel veri ve 3g yi kapatın.
    Yada aveadan ucuzlarından bir internet paketi satın alın.

benim 3g kapali evde, kilit ekraninda wifi baglantisini kesiyorsa 3g de kapali baglantiyi nerden aliyor onu anlamadim?

• Hocam ben de çok çektim bundan. Dowload açık kalmış gelen fatura 115 TL.

• quote:

Orijinalden alıntı: Exvision

Hocam ben de çok çektim bundan. Dowload açık kalmış gelen fatura 115 TL.

Peki bunun önüne nasıl geçebiliriz ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Exvision

Hocam ben de çok çektim bundan. Dowload açık kalmış gelen fatura 115 TL.

Peki bunun önüne nasıl geçebiliriz ?

Arkadaşların dediği gibi 3G ve Hücresel veriyi kapayacaksın.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

quote:

Şaşkınım bende ne yapacağımı bilemedim restore edince düzelir mi acaba ?

Denemek lazim hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.