Şimdi Ara

ıpod classıcte playlist yapamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ıpod classıc var bende hafızası geniş diye aldım toplamda 8000e yakın şarkım var en sevdiklerimi ayrı ayrı liste yapmak istiyorum bir türlü beceremiyorum.Mesela slow şarkılarım diye bir başlık sonra 90lar pop diye bir başlık açıp şarkıları oraya atmak istiyorum bir türlü ıtunesdan yapamıyorum çıldırıcam ne yapmam lazım şimdiden çok teşekkürler

• itunes üzerinden yeni liste yapıp içine sarkıları sürükle bırakla atabilirsiniz
    ya da istediginiz müziklerin üstüne gelince orta tuşa bi süre basılı tutup seçtiğiniz şarkıları ipod üzerinden çabuk şekilde liste yapabilirsiniz
  • çok teşekkürler peki ıtunes üzerindne yeni liste yapsam bu ıpodda orta tuşa basınca gözükürmüsizin dediğiniz gibi ıtunes üzerinden liste adlarını hazırladım da ıpodda gözükmedi lyeni liste adları neden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslansaray -- 2 Haziran 2011; 16:15:51 >
  • iTunes de solda iPod seçili iken sol alttaki artıya basarak iPod içerisinde listeler oluşturabilirsiniz
    Listelere isim vererek birbirinden ayırabilirsiniz, bu listelere istediğiniz şarkıları sürükle-bırak ile atabilirsiniz
    iTunes de Summary sekmesinde Manually manage music and videos seçili olmalıdır
  • demin yapayım derken tüm şarkılarımı ıpoddan silme başarısı gösterdim(!)ama kütüphanede duruyor şarkılar ıpoddan gitti musıc klasöründe albüm ve sanatçıları da seçmedim sonra apply diyince gitti tekrara yüklemek zorunda kaldım şimdi listelerim hazırda ondan önce sizin dediğiniz seçenekleri tıklamam lazım galiba 7800 şarkıyı ne zmand yüklerse artık kendimi asla affetmiyccem
  • iPod içerisinde tüm şarkılar aynı yerdedir, listeler sadece kısayol gibidir
    iPod daki şarkıları itunes üzerinden listelere ayırabilirdin, ben yukarıda PC den listeler halinde iPod a atmayı anlattım
    iTunes de solda iPod seçili iken sol alttaki artıya basarak iPod içerisinde listeler oluşturabilirsiniz
    Daha sonra iPod un içindeki Music sekmesini iTunes de soldan seçerek tüm parçaları sağdaki pencerede görebilirsiniz, buradan istediklerinizi Ctrl ile seçerek, solda oluşturduğunuz listelere sürükleyebilirsiniz
  • çok teşekkürler şarkıları tek tek yüklemeye başladım dediğiniz gibi yapınca liste adları gözükmeye başladı ıpodda,daha 7000 küsur şarkı var ama olsun başardım sayenizde çokkkkkkk teşşşekkürleeeeeeer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslansaray -- 2 Haziran 2011; 21:51:28 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.