Şimdi Ara

Ipod Nano'larda düşük ses sorunu! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
4.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bak ben sana birşey gösteriyim şimdi sen itunesteki parçaların hepsini yani ctrl+a ondan sonra parçaların üstüne sagtıkla options'dan get infode ve orda karşına parçaların ses ayarları karşına kıçacak sonra işte ordan parçaların sesini istedigin kadar yükseltebilrsin
  • of dead yazılanları ii oku ondan sonra yaz... adam denedim sesi çok kötü oldu dio daha ne desin... evet 2. nesilin sesi çok berbat bi arkadaşta 2. nesil vardı genirme sesim sanki kulaklıklardan geliomuş gibi oluodu ama 3. nesilde basslı bi ossurukta bile ses duymuorm :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: of dead

bak ben sana birşey gösteriyim şimdi sen itunesteki parçaların hepsini yani ctrl+a ondan sonra parçaların üstüne sagtıkla options'dan get infode ve orda karşına parçaların ses ayarları karşına kıçacak sonra işte ordan parçaların sesini istedigin kadar yükseltebilrsin

işe yaramıor
  • Ses denetimine bir göz at
  • evet erkadaslar ben bu konuda yorum yapabilecek bilgi sahibiyim

ben tam 350 milyına 2.nesil 2gb ipod nano aldım kuzenimde ise 1. nesil 1gb ipod nano vardı ipodu aldım büyük bir heycanla açtım fakat beynimden vurulnusa döndüm gerçekten arasında büyük bir fark var 1.nesil ile 2.nesilin.

yaklasık 2 ay bu soruna çözüm aradım ve artık çıldırma aşamasına gelmiştim ve ipodu sattım tam 170 milyona ettiğim zararı siz düşünün....

satmadan önce apple servisini aradım ve bu konu hakkında 2.nesillerde avrupa yönetmeliklerine göre sesin kısıtlandığını onlarda söledi artık bunu herkes kabul etsin firmware ile ses denetimi ile olacak bişey değil bu bu 2.nesil ipodun özünde var.

en sonunda dediğim gibi 2.nesil ipodu 170 milyına satarak 1.nesil 1gb ipod nanomu 90 milyona aldım ve inanılmaz dereceede memnunum herkese tavsiye ederim. umarım sonuna kadar okumussunuzdur....

not: abd den gelen 2.nesil ipodların ses kısıtlamasının olmadığını duymustum...

• Arkadaşlar elimde 2tane ipod nano 3.jenerasyon mp3 çalar var.Biri avrupa versiyonu diğeri ise amerika versiyonu.Avrupa versiyonunda ses Amerika versiyonundakine göre %20-30 daha az.Bilginize
  • bnden 3.jenerasyon aldım 3 gune gelcek abdeden ıns ses yuksektır
  • bende yaklaşık 2 ay önce 3. nesil nano aldım fakat ses beklediğimden düşük çıktı açıkçası. 80 gb classicten çok daha az ve 5g 30 gb tanda bayağı daha az. bu aleti kullananlar görüşlerini yazabilirse çok sevinirim eğer kıyaslama imkanları olmuşsa çünkü benim cihazımda bir sorun olduğunu düşünmeye başladım artık servise göndericem. şarkıların seslerini itunes ta arttırıp atıyorum bu seferde sesi ben tekerlek ile açınca ekranda açılıyo gözüküyor ama kulaklıkta ses değişmiyor. galiba sınırdan dolayı. not: ses sınırı tam ve ses denetimi de yok.
  • Bende 3. nesil ipod nano var, ilk aldığımda ses bana da düşük geldi ama daha sonra mp3 lerimi ipod a atmadan önce ses seviyelerini artırdım ve bir kulak içi kulaklık ile gayet memnun edici düzeyde müzik dinleyebiliyorum. Kulaklık kulak içi olunca çevre sesini duymanızıda engelliyor dolayısıyla ses de kirlilik olmuyor.

Ayrıca denemedim bilmiyorum ama amerika versiyonlarında sınırlama yoksa amerika için yazılmış firmware yüklense sorun düzelir mi ? Yüklenir mi yüklenmez mi bilmiyorum zira daha ipod u alalı fazla olmadı.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.