Şimdi Ara

ipod şarj cihazı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ipoduma prizden şarj etmek için bi cihaz almak istiyorum.
    http://urun.gittigidiyor.com/iPod-ICIN-220V-DAN-SARJ-CIHAZI-5-1V-1000mAH_W0QQidZZ4397678

burdan bişey buldum sizce bu yeterli mi veya kullanan arkadaşlar var mı?

birde fotoğrafta kablonun diğer ucu gözükmüyor aynı zamanda usb kablosu olarak kullanabilecekmiyim?

son soru eğer bu olmazsa kadıköyden güvenerek bu tip birşey alabileceğim bir yer var mı?

teşekkürler.

• Arkadasım bimeks ve teknosalardada var bu aletlerden.Bende artwitz var memnunum.Kabloya gelince sanırım butunlesik.Cunku genelde satılanlarda kablo yok.Adaptore usb kablosunu takıyorsun.Ben 45 ytl ye almıstım 1 sene oldu ama memnunum.
  • bende artwizz kullaniyorum teknosadan almıştım. alacağın şarj aletinde usb girişi var kablo yerine. data kablonu ona takarak şarj ediyorsun. ipod pahali bir alet ne olduğu bilinmeyen bi marka sarj aleti alip da yakma ipodun devrelerini. biraz fazla para öde sorun çıkartmayacak bir şey al derim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: DrynhwyL

bende artwizz kullaniyorum teknosadan almıştım. alacağın şarj aletinde usb girişi var kablo yerine. data kablonu ona takarak şarj ediyorsun. ipod pahali bir alet ne olduğu bilinmeyen bi marka sarj aleti alip da yakma ipodun devrelerini. biraz fazla para öde sorun çıkartmayacak bir şey al derim..

Aynen katılıyorumVerecegin 10 ytl fark.
  • yorumlarınız için teşekkür ederim..

teknosada satılan artwiz için de usb kablo gerekiyomu usb kablom yok da başkasınınkini kullanıyorum şimmdilik
  • valla ben hepsiburada 'dan aldım artwızz aldım usb kablo gerekiyo
  • arkadaşım ben o linkte gönderdiğin aletin benzerini aldım.Gayet de güzel çalışıyor.Hatta ben 8 ytl ye almıstım.1 aya yakın oldu problem çıkmadı.Tavsiye edebilirm.Tabi artwizz daha kalitelidir en azından içinde bi kuşku kalmaz ama bn memnunum bu aletten.usb cıkışı yok ekstra kabloya da ihtiyacın yok doğrudan ipodla uyumlu çep telefonu şarji gibi.karar senin tabi umarım yardımcı olmuşumdur.
  • ben telefoncudan 10 ytl ye usb den şarj almıştım mp4 için dersen veriyorlar dikkat et ama 5v çıkış olucak
  • benim 6.nesil 30gb video ipoda uyarmı bu arkadaşlar yaw yada arwitzz marka almayı düşünüyorum hangisini tercih etmeliyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobias boon -- 28 Mayıs 2007; 6:19:14 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: tobias boon

benim 6.nesil 30gb video ipoda uyarmı bu arkadaşlar yaw yada arwitzz marka almayı düşünüyorum hangisini tercih etmeliyim?

artwizz uyar tabiki, ben uzun zamandır artwizz kullaniyorum.. fason ürünlere oranla biraz pahalı ama sonucta ipod kullanıyorsun, riske atmamak lazim
  • haklısın dostum biraz daha verip iyi bişey almak lazım ;)
  • ya kardeş bnde d900i war ben bunu usb kanlosuyla pc bağladığımda şarj olmaya başlıyo ama telefondan menüye girmeye çalıştığımda şı anda usb kullanılıyor diyo bunu nasıl düzletcem anlamadım cvp gönderirsen sevinirim adresim ozgur-by@hotmail.com bunu düzeltmeyi bilenler lütfen msj atsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.