Şimdi Ara

Ipod touch kitlendi! Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: QkiLov Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2
Cevap
0
Favori
905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün ipod touch aldım 16gb verisiyonu 1.1.2 ymiş bişiler yaparken kitlendi restore etmek zorunda kaldım ve versiyonu 1.1.5 oldu. Bu versiyondada daha jailbreak falan filan yok forumda yazan konulardan buldum bi arkadaş sormuş nasıl indiricem 1.1.5 i 1.1.4 e diye ona verilen cevabı uygulıycaktım işte 1.1.1 firmware fln indirdim recovery yapmam lazımmış aştım 2 tuşada ipod kapandı açma tuşundan elimi çektm home da basılı tuttum itunesta hiç bişi çıkmadı bende çıkmayınca biraz fazla bastım heralde şimdi hiç açılmıyor ipod touch itunesun açıncada hata veriyor. Ne yapmam lazım sinirlerim çok bozuldu sabahtan beri her an camdan fırlatabilirim ipodu yardım edin lütfen.

Ayrıca itunes u açtığım zaman ilk denediğimde yada diğer seferlerde bozulmadan önce yani sürekli apple bilmem ne programları çalışmaya başlıyo git gide artıyorlar sürekli bellek harcıyolar hatta Ram'den bile fazla oluyo dolayısıyla makinede mouseu bile zor haraket ettiriyorum neden böyle oluyor acaba?Çıkan programın resmi işte:

Ipod touch kitlendi! Yardım

• Akşam şarjı tam doluydu. Bu sabah taktığımda şarj olmaya başladı düzeldi herşey yani ama alttaki sorunum devam ediyor onuda itunes bölümüne yazsam daha iyi olur sanırım Konuyu kilitleyebilirsiniz teşekkürler..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.