Şimdi Ara

IPOD TOUCH -menu titremeye başladı-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar, ipod touchla ilgili tuhaf birsey yasıyorum size anlatayım dedim.

biraz evvel update yaptım. pcye baglı duruyordu, birden tum menu elemanları titremeye basladı. safari, calendar, mail, contacts, hepsi titriyor. alt menu de titriyor. cok tuhaf. titreme durmuyor, alt menulere inmiyor. alt menunun ustunde -music-videos-photos-itunes- un üstünde iki nokta var ve bunu yana itince ustteki ana menu sol tarafa giriyor. simsiyah bir sayfa geliyor.

bu ne olabilir, neyle ilgili olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yang wenli -- 27 Temmuz 2008; 23:21:40 >

• ehe alttaki şeylere basılı tutarsan titrer öyle simgelerin yerlerini değiştirebilirsin titrerken. durması için alttaki tuşa bas.
  • 1.1.4 versiyonda gelen wiggle ozelligi bu. Iconlar titrerken yerlerini degistirebilirsin. Bahsettigin siyah yerde springboard yani ana menunun arka plani.
  • sag olun ya super bir bilgi oldu. cok cok tesekkurler.
  • aynı özellik iphonedede var. güzel bi özellik
  • benim bir sorun olacak:ipod touch menüsünde contacs(kişiler) sürekli olmasa da ara sıra kayboluyor.Nedeni ne olabilir?
    Bir soru daha categoriesl programıyla yeni ikonlar yaptım tamam.Fakat bu dosyaların içindeki uygulamaların isimleri kayboluyor ve yerleri acayip bir şekilde değişiyor.
  • Baslik bomba ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.