Şimdi Ara

Iptv modeminde (Airties WAV-275v2TT) port açma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
5.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ttnet'in iptv ile birlikte verdiği Airties WAV-275v2TT modem de port açmaya çalıştığımda "Kural Adı formatı veya içinde kullanılan karakterler böyle olmalıdır. örnek:[[a-z],[A-Z],[0-9],_, ,-] formata uygun değildir." uyarısı alıyorum.Bu uyarıyı kendi hafızasında bulunan programların portlarını açmak için seçtiğimde de oluyor.Acaba bu sorunu nasıl halledebilirim??

• Kural adı olarak ne veriyorsunuz ?
  • kural adı yazmanıza gerek yok..TCP ve UDP portarını sorunsuz bir şekilde açıp IP no atayabilirsanız..kural adına çok fazla takmayın ad versenizde vermesenizde çalışacaktır..
  • Kural adı olarak ne verirsem vereyim veya resimde de göreceğiniz kendi listesinden ne seçersem seçeyim bu hatayla karşılaşıyorum.Eğer isim vermeden keydetmek istesem yine aynı hatayı alıyorum.
     Iptv modeminde (Airties WAV-275v2TT) port açma sorunu

Eğer resim gözükmüyorsahttp://img854.imageshack.us/i/hataa.jpg/ buradan bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi may-day -- 19 Mart 2011; 11:18:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: selahattin1987

kural adı yazmanıza gerek yok..TCP ve UDP portarını sorunsuz bir şekilde açıp IP no atayabilirsanız..kural adına çok fazla takmayın ad versenizde vermesenizde çalışacaktır..

+1
  • Merhabalar,

Ben de modemimde ayni sorunu yaşadım. Isim versem de, vermesem de, ya da hali hazırda listede olan bir kurali secerek "ekle" dedikten sonra "kaydet" desem de sürekli olarak

Kural Adı formatı veya içinde kullanılan karakterler böyle olmalıdır. örnek:[[a-z],[A-Z],[0-9],_, ,-]

hatasını alıyordum.

Ancak, benim dikkatimden kaçan, sayfanın altındaki port tanımladığımız alan başlığı "Uygulama Adı"

Oysa, sayfanın en üstündeki alan "Kural Adı"

En üstteki Kural Adı alanını doldurunca problem düzeldi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkaradas -- 30 Mart 2011; 1:30:09 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.