Şimdi Ara

IrDa Adaptör 15Milyon (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
3.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tabiiki ikisi aynı anda olmaz.
    Her iki özellik de varmı diye sormalıydım galiba.

kargo olayı senin dediğin şekilde olur.
    Topic başlarında 20 milyon yazıyordu fiyat değil mi?
  • yahu kardeşim çok para vermek hoşunuza mı gidiyor. 15 milyon diyorum işte. hemde yapılmış halde. mtistike kardeş neden daa pahalıda ısrar ediyosun. ben iade garantisi de weriyorum. gerçi buna ihtiyaç duymayacaksın ama olsun
  • arkadaşlar fiyatlar tamam uygun ama bu aletler hangi anakartlara nasıl takılır? mesela bende abit vp6 var infra portu var ama bu aleti görürmü? yani bunlar standartmı? biraz açıklık getirirsek sevinirim...
  • anakartta bulunan pinler standart değil anakarta göre değişiyor ama anakartının klavuzundaki pin semasını , irda yı alacagın arkadasa gonderirsen sana uygun hale getirir. devrenin tanınması ise standarttır zaten anakarta bağlanmak için yapılan devrelerin birbirinden enfazla ikiz kardes kadar farklılıkları var.
  • arkadaşlar;
    bu devreler SIR yani 115.2KBit/S hızında bağlanabilir. ve %90 board'daki pinler aynı. bende bir azza 440bx/2+ birde luckytech p6bx2 board var azzanın ki standartlara uygun ama lucky maalesef kafasına göre takılmış :))
    port varsa çalışmaz diye bir şey yok (tabii çalıştırabilmek var.)
  • mtiske kardeşim IrDa statndart bir protokol olduğundan bunu destekler değil onlar notebooklar ile dosya taransferi bile yapılabilir. Benim sattıklarım 6510 ile mesaj, logo melodi falan yollayıp sim karta erişebilmişler bundan dolayı yapılabilir.
    sad_dam kardeşim, ben bu fiyata 1 metre kablo ile şık bir kutuda ekledim isteyene resim gönderebilirim oldukça güzel bir görüntüsü var. Sadece baskı devreden ibaret olan bişeyin hem bozulma şansı yğksek hemde kullanışlı değil. Eğer kasa içine koy diyorsan bu hiç te mantıklı değil. Sonuçta diğer aygıları görmeli.
    ugur_bek kardeşim eğer irda portu varsa çalışır ancak pin dizilişleri önemli ben her anakartı araştırıp pinlerini ona göre ayalıyorum. Ayrıca bios ayarlarınıda her anakarta ayrı olarak belirtiyorum. Senin anakartın için ayrıca araştıracağım.
  • Arkadaşlar aygıtın resimlerini ekledim.

IrDa Adaptör 15Milyon

IrDa Adaptör 15Milyon
  • dart bilader im boardum i will vd 133 sana mailde attım ancak yanıt gelmedi
    ir portu var biostada ayarları mevcutwww.iwill.net sitesi 7 pinlik portu var senin cihaz buna takılır mı ? nokia 6510 ile sorunsuz çalışırsa (gprs ve veri bağlantısı) almayı düşünüyorum nerdesin irtibat telefonu falan yaz maille mümkünse maille haberleşelim ok...
  • werbinich dostum
    bena iwill hakkında soru soran kimseden mail gelmedi, eğer mailinde board markasını belirtmemişsen gönderdiğin mail arada kaynamış olmalı, bunun için üzgünüm. Anakartının irda desteğini araştıracağım, bulduğumda belirtirim.
  • Arkadaşlar bende satılık irda 35$ ve bluetooth 55$ ilgilenenler mail atsın.
  • arkadaşlar aynen dart ınkine benzer bir kutu ve kablosu da benim yaptığım alette war ellbette. devreyi açıkta verecek değiliz. ayrıca bütün ayarların anlatıldığı bir cd de yanında veriyorum. bütün bunlar sadece 15 milyoncuk. daha ne olsun. fatihurhan@hotmail.com (istanbulda oturanlar adresimden gelip alabilirler. adresi isteyen arkadaşlar mail atsınlar. istanbul içine veya dışına kargo ile de gönderilir.
  • msi kt4v de irda zımbırtısı varmıdır yada olup olmadıgını nasıl ogrenebilirim arkadaslar?
  • anakartının kitapçığında yazar. Eğer irda pinleri varsa ve biostan uart2 irda ya ayarlanıyorsa vardır. Ben araştırdığımda anakartında olduğunu gördüm.
    Ayrıca iwill vd133 te irda portu var ancak mevcut 7 pinli bağlantının ne olduğu yani pinlerin ne işe yaradığı yazmıyor.
  • [simage][/D:\Documents and Settings\Selçuk COŞKUN\Belgelerim\Resimlerim\irda.jpg
  • firstsoldier kardeş benim kullandığım anakartta kt4v dir. irda portu var. ve kendi yaptığım kızılötesi cihazı kullanmaktayım.
  • mersi.data kablosu kadar sonuc alınabilir mi irda ile?.bir de zannedersem her telefonda yok ben eric 520 dusunuyorum bunda var sanırım
  • R520de kızılötesi iletişim desteği var. Performans konusunda ise benim bulunduğum yerde telefon yatay durduğunda iyi çekmediğinden tabi irda adaptörüde asamadığımdan iyi değil kablo sorunsuz ama tel iyi çekse daha iyi olur sanırım. Tabi kablo ile telefonu dik tutabiliyorum bu durumda daha sorunsuz bir bağlantı oluyor. Ayrıca benim tel seri olarak 57600de bağlanıyor ama irdada 115200bps tabi bu şebeke ile tel arası hızı etkilemiyor, bundan dolayı pekte önemli değil aslında tabi bu usb olanlar içinde geçerli.
  • r520m i kesinlikle tavsiye ederim. düne kadar arkadaşın nokia 6510u ile irda yoluyla bağlanıyordum. bugün kendime bir r520m aldım. hız 6510 a göre mükemmel. daha önce usb kablo ile de bağlanmıştım hiçbir performans kaybı yok. hem de aynı anda şarj etme sorunu yok. r520 class4 olmasına rağmen şimdiye kadar kullandığım telefonların içinde en iyisi.
  • kardeşim milletin anakartını yakmaya mı çalışıyorsunuz.Bu tür malzemelerle yapılmış ürünler kısa ömürlüdür ve bilgisayada zarar verir dikkat idin.20 milyon daha fazla verin orjinalini alın bu tip şeylerle uğraşmayın.Hem her anakartta infrared takma yeri yoktur zaten...
  • umiterkan krdeşim, hiçbirşey bilemeden konuşman hiç hoş değil. Bz burada insanların daha ucuza aynı hizmeti almaları için uğraşırken senin böyle saçma bişey söylemen çok garip geliyor bana. Ayrıca zarar konusunda şunu söyleyebilirim, bu aygıtın harici güç kaynağı olamdığından sadece anakarttan aldığı gerilimi verir bu durumda anakartın kendine zarar verecek gerilimi dışarı vermeside ilginç tabi. Kısa ömürlü olmasına gelince, buda tamamen uydurma nerden geldiyse aklına böle bişey. Eğer senin dediğin mantık doğru olsaydı satılanların tümü geri gelirdi. Ayrıca dışarıda neredeyse bedavaya satılan ürünler burada çok fazla fiyatla satılıyorsa birileri bundan çok fazla para kazanıyordur. Benim aklıma gelen seninde bunlardan biri olduğun. Anakart desteği için ise şunu söyleyebilirm. Şu anda kullanılan anakartları %90lık bölümünde vardır satmadan önce alıcının anakartının marka ve modelini öğrenip iyice araştırıyorum ve destekliyorsa satıyorum. Son olarak sattığım pek çok kişiden övgü alırken böyle abuk subuk şeylerle uğraştıma beni.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.