Şimdi Ara

İSİS SARI NOKTA NEDİR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar işyerinde arkadaşla logo alıştırması yapmak için bi devre çizdik devre isiste sorunsuz çalışıyor fakat çıkış durumunu belirten kırmızı veya mavi nokta çıkan yerlerin bazıları sarı renkte çıkıyor, acaba sebebi nedir,devrede bi sorun olabilirmi.

NOT:çizdiğimiz devreyi vaktimiz olmadığı için logoda deneyemedik.

şimdiden yardımcı olan arkadaşlarıma teşekkür ederim.resmi aşağıda veriyorum..
     İSİS SARI NOKTA NEDİR?

• quote:

Orijinalden alıntı: rido6464

arkadaşlar işyerinde arkadaşla logo alıştırması yapmak için bi devre çizdik devre isiste sorunsuz çalışıyor fakat çıkış durumunu belirten kırmızı veya mavi nokta çıkan yerlerin bazıları sarı renkte çıkıyor, acaba sebebi nedir,devrede bi sorun olabilirmi.

Sarı nokta, olmaması gereken bir karşılaşma anlamına gelir. Mesela Logic 1 ile Logic 0 rın karşılaşması gibi. (Kısa devre)
  • anladım kardeşim devre yanlış oldu ozaman teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rido6464

arkadaşlar işyerinde arkadaşla logo alıştırması yapmak için bi devre çizdik devre isiste sorunsuz çalışıyor fakat çıkış durumunu belirten kırmızı veya mavi nokta çıkan yerlerin bazıları sarı renkte çıkıyor, acaba sebebi nedir,devrede bi sorun olabilirmi.

İSİS SARI NOKTA NEDİR?

Ve (and) kapılarının giriş ve çıkışlarını kontrol et bence. Orada bir problem var gibi geldi.

• ewt kardeşim küçük bi problem var kısa devre yapmışım yardımın için teşekkürler..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.