Şimdi Ara

Island Mu Online Yenilendi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben yabaci sandimda serveri aciklama icin tsk...
  • Server bugun saat 3 de acılıyor. Ilk mesajı oyun bilgilerine gore tekrar düzenledim.
  • SERVER OFFLİNE ?
  • shopa bk skillerini satlmıyo mu
  • satılmıyo
  • bir kac sorum var bk skilleri neden shoplarda yok ve res atınca poıntler kalıcımı
  • görev itemleri nerde satılıyıor???
  • Res atınca pointler kalıyor. Basta silinip 500 gelicekti sonradan degistirdik birde Donate item satışı vardı onu kaldırdık para ile item alınmıyo. Gorev itemleri de satılmıyo maplardan düsüyor.

Bu arada özelden mesaj atamıyorum. GSM Numarası felan biseyler diyo. islandmu@live.com adresinden bana ulasabilirsiniz.
  • Bazı guncellemeler yapıldı.

Pointler kalıcı olarak değişti.
    Donate Item satışı Olmicak.
    Vip server hazirlaniyor.
    Vip server giris icin gerekli olan kredi vote ile saglanicak.
    Para ile herangi bi satış yoktur.
  • Ben server'i bayaa beğendim

2 gündür oynuyorum zaten.Eğer oyuna gelecek olursa bana ulaşsın yardım etmeye çalışırım item-zen falan

Nick : WoMeNiZeR

İyi günler

EDİT : Admin siteyi halledebilir misiniz ? Clear İnventory yapmam lazım bug girdi de inventory'e ona bir ayar çekin lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WoMeNiZeR_ -- 22 Haziran 2011; 18:21:34 >
  • @beydere bruder senin topic ismi neden kalın ve mavi değil halbuki senin projen ve serverın cok daha iyi çelişkiler içindeyim yoksa sen ... heee ?
  • beyler oyuna şuan girebilen varmi bana acc panelinde dc veriyor ama sitede server online görünüyor???
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.