Şimdi Ara

işlemci sorunu (help me)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • işlemci cok ısınıyor (intel) ben uzerindeki macun gibi seyi temizlemek amacıyla bilincsizce sildim onun bir etkisi olabilirmi yada baska sorunlar varmıdır acele yardım .......

• işlemci fanın çalışıyor mu ?

eğer fan çalışmıyorsa, fanın anakarta bağlantı noktasını kontrol et, çok tozlanmışsa eğer temizle.

fanın halen çalışmıyorsa bilg.ı sakın açma 7-8$ a bir fan al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackbeyaz -- 9 Şubat 2006 19:06:26 >
  • tabiiki o macnu neden sliyorsun o macun soutucuyla olan temasını sağlıyor.
    evet eğer fan çalışmıyorsa hemen kapat bilgisayarı ve sakın açma yoksa 1 dk sürmez gider işlemcin
    yapman gerekn bir fan almak.
    veya bir bilgisayrcıya götür yalnız sakın unutma çok pahalı bi şey diil seni kazıklamasınlar arkadaşın dediği gibi hadi işçilik alsınlar 20 ytl fln fazla bi şey yok
  • bu gun ilk defa bi şey ile karsılastım masaustu ekrana tam olarak sıgmıyo mausun topunu asagı hareket ettirdigim zaman altta kalan kısım geliyo msudun yuvarlagını hareket ettirdiğimizde sayfa asagı yukarı gider ya oyle bi şey ekranda oluyo
    yardımlarınız için simdiden tesekkurler
  • quote:

Orjinalden alıntı: hikom

bu gun ilk defa bi şey ile karsılastım masaustu ekrana tam olarak sıgmıyo mausun topunu asagı hareket ettirdigim zaman altta kalan kısım geliyo msudun yuvarlagını hareket ettirdiğimizde sayfa asagı yukarı gider ya oyle bi şey ekranda oluyo
    yardımlarınız için simdiden tesekkurler

?????????????????????
    Arkadaş işlemciyle ne alakası var bunun!!!!!!!
  • masaüstünün ekrana sığmaması monitörün bilgisayara doğru tanıtılmadığı yada ayarların doğru yapılmadığı zamanda olr. görüntü ayarlarından halledebilirsin . diğer sorunun ise çok sakıncalı arkadaşları dinle ve bi teknik servise baktır. yoksa yanar manar neme lazımm boşa masrafa girme 10/15 milyonluk bişi için değmez..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.