Şimdi Ara

İso dünyasındaki ilginçlik...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • birkaç iso dosyası indirdim netten işin ilginç yanı içerikleri 700 mb nin üstünde olmasına rağmen bi cd ye rahatça yazılabilmeleri hatta öyle bişey yapmışlar ki adamlar 3000 küsür mb lik data bi cd de gayet güzel duruyor cd den kopylamaya kalktığınızda imaj almak dışında 3000 küsür mb tutuyor hdd de diğer bi iso örneği norton 2006 da karşıma çıktı 100 küsür mb içerik yine 1 cd de bu cdlerin ortak birtek yanı var oda ezboot gibi bi programla çok lu menü içerecek şekilde yapılmış olmaları 6 in 1 tipi şeyler yani bunun yapılma metodu hakkında bir bilgisi olan varmı die soracaktım hangi proramla yapılır ki bu olay?

• http://www.yenidownload.com/program.asp?id=12460

aradığın program bu olabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TriaThlon -- 25 Ekim 2006; 22:52:09 >
  • evet ultraiso gibi programlarla sıkıştırlmış iso dosyaları hazırlayabilrisiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yigido06

http://www.yenidownload.com/program.asp?id=12460

aradığın program bu olabilir...

quote:

Orjinalden alıntı: yumurt

evet ultraiso gibi programlarla sıkıştırlmış iso dosyaları hazırlayabilrisiniz.

Arkadaşlar ben normal bi iso dosyasını sıkıştırmaktan veya ziplemekten bahsetmiyorum. öyle bi cd düşünün içeriği 3063 MB olsun ama cd ye yazılabilsin elimde böyle bir iso dosyası var ve nasıl yapıldığını merak ediyorum.
    incelemek isteyen arkadaşlar torrent sitelerinden indirip bakabilirler...

x64cd-xiso.iso (iso boyutu=cd boyutu= 701 mb içerik=hdd ye kopyalamaya kalkınca=3063MB)

diğer bir örnek
    NORTON.AIO.2006.iso (iso boyutu=cd boyutu= 700 mb içerik=hdd ye kopyalamaya kalkınca=1026MB)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi preputium64 -- 27 Ekim 2006; 1:43:00 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.