Şimdi Ara

İstanbul Bedava Wifi (wep)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nintendo ds ile internete bağlanabileceğim yer var mı istanbulda? Şifresiz ya da wep ile şifrelenmiş olması gerekiyor. Mc donaldslarda denedim mesela ttnet wifi var bağlanamıyor ttnet üyeliği istiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yordis -- 12 Şubat 2012; 20:56:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Yordis

Nintendo ds ile internete bağlanabileceğim yer var mı istanbulda? Şifresiz ya da wep ile şifrelenmiş olması gerekiyor. Mc donaldslarda denedim mesela ttnet wifi var bağlanamıyor ttnet üyeliği istiyor.

Cafelerde acik aglar olabiliyo bazilarinda :D ben ttnet wifi ile giriyodum netimizi kapatinca arkadasimin kullanici adini sifresini aldim ondan giriyodum. :) Nintendo "Zone" isimli servisi baslatti 39000 den fazla yerde bedava net,demo,video gibi seylerden yararlanmak icin hotspot lar kurdu. :( Keske tr yede gelse
  • Pardon ben 3ds sandim :D Ds lite da nete girmek iskence gibidir onu diyim. Cooook yavas haberiniz olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soniczeki

Pardon ben 3ds sandim :D Ds lite da nete girmek iskence gibidir onu diyim. Cooook yavas haberiniz olsun.

3ds de hızlı mı internet mesela bu siteye girmek ne kadar sürer :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: konsolalmayacalisanadam

quote:

Orijinalden alıntı: soniczeki

Pardon ben 3ds sandim :D Ds lite da nete girmek iskence gibidir onu diyim. Cooook yavas haberiniz olsun.

3ds de hızlı mı internet mesela bu siteye girmek ne kadar sürer :D

Mobiline pc den hizli giriyorum :D psp den minnacik hizli (sadece mobil siteler) normallerde iskence cekebiliyom ama :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.