Şimdi Ara

(ISTANBUL)HASAR KAYITSIZ-DEĞİŞENSİZ-KAZASIZ DİZEL RENAULT SYMBOL 2011

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    HAVA YASTIĞI
    MERKEZİ KİLİT
    ÖN CAMLAR OTOMATİK
    1,5 DİZEL
    KAZASIZ , DEĞİŞENSİZ ,HASAR KAYITSIZ.
    3-4 parça LOKAL BOYA VAR (Genel değil mesela kapı altında yok üst tarafta 20cmlik çizik boyası var , yani sağ kapıda boya var deyince herkes tamamı boyalı sanıyor ama LOKAL BOYA tamamı değil belli bir kısmını temsil eden bir sıfat)

Araç temiz , frenleri , debriyajı gayet güzel , motoru , performansı diğer araçlardan çok farklı.
    Zaten gelince görürsünüz araç diri ve yorulmamış bir araç.
    Gelipte almaktan vazgeçeceğiniz bir araç değildir , sonradan değişeni çıkıp bilmiyordum , hasasr kaydı çıkıp haberim yoktu gibi durumlarla karşılaşacağınız bir araç değildir.

Gelip etilerde görülebilirsiniz , istediğiniz ustaya götürebilirsiniz.
    Ciddi alıcıya ARAÇ BAŞINDA OLMAK KAYDI İLE ufak bir pazarlık payı mevcuttur.
    Fiyat : 26,500 TL
    TEL : 0532 648 06 42

İLAN SAYFASI

(ISTANBUL)HASAR KAYITSIZ-DEĞİŞENSİZ-KAZASIZ DİZEL RENAULT SYMBOL 2011 (ISTANBUL)HASAR KAYITSIZ-DEĞİŞENSİZ-KAZASIZ DİZEL RENAULT SYMBOL 2011 (ISTANBUL)HASAR KAYITSIZ-DEĞİŞENSİZ-KAZASIZ DİZEL RENAULT SYMBOL 2011

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k.kocabay -- 20 Ocak 2015; 11:35:45 >

• Hocam araç symbol olarak geçmiyor mu? Arkadaşıma arıyoruz bu fiyatlara dizel clio, heveslendim bi an ama resmi görünce geçti haliyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet symbol , zaten 2011 model sedanların nerdeyse tamamı symbol , bide hatcbackleri var.
  • hocam bence ilanı değiştir, clio deyince hatchback geliyor herkesin aklına artık. bu arabayı artık clio symbol diye değil sadece symbol diye cıkarıyor renault.
  • quote:

Orijinalden alıntı: endofthegame

hocam bence ilanı değiştir, clio deyince hatchback geliyor herkesin aklına artık. bu arabayı artık clio symbol diye değil sadece symbol diye cıkarıyor renault.

hocam resimleri var zaten ilanıda var görünen köy klavuz ister mi :)
  • hocam, demek istediğim başlıkta clio yazıyo içine girince symbol çıkıyo. symbol arayan bi kimse başlığı okur içeriğe bakmaz.
    içerde resimlerin olması bişeyi değiştirmiyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sizinti

quote:

Orijinalden alıntı: endofthegame

hocam bence ilanı değiştir, clio deyince hatchback geliyor herkesin aklına artık. bu arabayı artık clio symbol diye değil sadece symbol diye cıkarıyor renault.

hocam resimleri var zaten ilanıda var görünen köy klavuz ister mi :)

Görülen köy kılavuz istemiyorsa, symbol model arabayı clio diye ilan vermenin mantığı ne?

• Aynen ben de Clio diye girdim. Sümbül yazsa kimse gelmez diye düşünmüş herhalde ki haklı...

• quote:

Orijinalden alıntı: C E B R A I L

Aynen ben de Clio diye girdim. Sümbül yazsa kimse gelmez diye düşünmüş herhalde ki haklı...

Symbol yazsa symbol arayan bakar, ki enişteme geçen sene uzunca bi süre temiz bi symbol aradık sonunda 2009 model 1.2 expression aldık çok da uygun fiyata. İnsan haliyle yadırgıyor clio diye girip symbolle karşılaşınca.

• Başlığı değiştirdimde , derdiniz ne sizin anlayamadım , kardeşi m1sn ilana girip çıkmayı bukadar mı dert ediyorsunuz.
    Boşu boşuna saçma sapan yorumlar yazıyosunuz , resimleri var , malum site linki var daha buna rağmen hayal kırıklığı varsa o sizin sorununuz.
    2011 clio deyince bnm aklıma tek bi araba gelir zaten modeli clio dur yanlış bişey yoktur , şaka gibi yorumlar yazmayın lütfen artık !!!
  • Sakin ol arkadaş.

• quote:

Orijinalden alıntı: zgn61

Sakin ol arkadaş.

Lafım sadece sana değil aynı şeyi yazıp durmuşlar , İLANIMI TARTIŞMA SAYFASINA ÇEVİRMEYİN LÜTFEN !!
    ARAÇ SATIŞI DIŞINDA GEREKSİZ YORUM YAPILMAZSADA ÇOK SEVİNİRİM , TOPİĞİ KİRLETMEYELİM.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zgn61

Sakin ol arkadaş.

Lafım sadece sana değil aynı şeyi yazıp durmuşlar , İLANIMI TARTIŞMA SAYFASINA ÇEVİRMEYİN LÜTFEN !!
    ARAÇ SATIŞI DIŞINDA GEREKSİZ YORUM YAPILMAZSADA ÇOK SEVİNİRİM , TOPİĞİ KİRLETMEYELİM.

Mevzuyu anlamadın galiba, başlıkta clio yazıyordu girdik baktık symbol. Aradığımız arabayı göremeyince rahatsızlığımızı dile getirdik, sen de düzelttin halloldu. Büyük büyük yazmana gerek yok, samimi durmuyor. Hadi sana hayırlı satışlar.

• Daha yeni almışsınız niye satıyorsunuz ? Ruhsat tarihi 13/01/2015 gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hboluk

Daha yeni almışsınız niye satıyorsunuz ? Ruhsat tarihi 13/01/2015 gözüküyor.

yeni alınmadı borcumdan ötürü üzerime alamamıştım , yapılandırmaları yeni halletim o sebeple satış tarihi o şekilde gözüküyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hboluk

Daha yeni almışsınız niye satıyorsunuz ? Ruhsat tarihi 13/01/2015 gözüküyor.

yeni alınmadı borcumdan ötürü üzerime alamamıştım , yapılandırmaları yeni halletim o sebeple satış tarihi o şekilde gözüküyor.

Anladım. Cevabın için teşekkürler.
  • araç uzun zamandır bende , ama kendi üzerime alamamıştım , yanlış anlaşılmasında
  • İLAN GÜNCELDİR...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.