Şimdi Ara

Istanbul pdr vs Ege psikoloji (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git

Istanbul pdr vs Ege psikoloji

(En Son Oy Tarihi: 24.7.2016)
Giriş
  • izmir de yaşıyorsan ege,istanbul da yaşıyosan istanbul üniversitesini tercih et dostum,çok rahat edersin yaşadığın şehirdeki üniversitede

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • az çok bilgim var da kararsız kaldım yüksek lisans olmadan bir şey olmadığını biliyorum bir
  • quote:

Orijinalden alıntı: busraev

az çok bilgim var da kararsız kaldım yüksek lisans olmadan bir şey olmadığını biliyorum bir

eğer şirketler vs düşünmüyorsun lisans mezunu olduğunda bir psikiyatrinin yanında stajer psikolog olarak çalışıyorsun
    lisans mezunu olunca bir senede formasyon alıp pdr mezunlarının yapabildiklerini yapıyorsun ama formasyon her sene olmuyordu sanırım
  • psikiyatristin yanında çalışmaktansa eğitmenlik ya da hukuk daha mantıklı geliyor bana bilmiyorum
  • quote:

psikiyatristin yanında çalışmaktansa eğitmenlik ya da hukuk daha mantıklı geliyor bana bilmiyorum

2 yıl kadar çalışırsın sonra klinik yüksek lisans yapıp Uzman Klinik Psikolog olursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Half Moon Syndrome -- 16 Temmuz 2015; 23:02:07 >
  • pdrde de yapabilirim yan dal yüksek lisans falan yapılır yani
  • quote:

pdrde de yapabilirim yan dal yüksek lisans falan yapılır yani

kabul edilmen kolay olmaz klinik yüksek lisansa pdr mezunu olursan
  • Hayırlısı ya belki istanbul psikoloji falan gelir pdr güzel alan sadece okulla sınırlandırmamak gerek yaptık tercihleri bakalım inşallah en hayırlısı olur hepimiz için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne oldu egeyi mi yazdın başa
  • VitaminsizAsker kullanıcısına yanıt
    Yok ist yazdım umarım girersin sen de

• quote:

Yok ist yazdım umarım girersin sen de

İnşallah hakkımızda hayırlısı. Pdr gelirse bildiğim kadarıyla psikolojiden yüksek lisans yapıp klinik psikolog olabiliyorsun yani seçenek bol üniversitede detaylı işleyince dersleri ona göre karar verirsin tekrardan.
  • busraev B kullanıcısına yanıt
    BÜSRA YETER artık cok konu acıyorsun tercıhlerle ılgılı bu kadar abartma yaw burda soracagına gıtde hocalarına veya o okul ve bolumde okumus ınsanlara sor üşengecsin belliki
  • VitaminsizAsker kullanıcısına yanıt
    Ben özel sektör düşünüyorum zaten pdrden de çok sıkıntı etmiyorum psikolog olmayı

• kafadankontak. kullanıcısına yanıt
    :D öncelikle sen kimsin ki karışıyorsun istediğim kadar konu açarım kimse sınırlama koymadı bildiğim kadarıyla ayrıca bütün üniversiteleri aradım alabileceğim her bilgiyi aldım sadece kararsız kaldım üşengeç falan da değilim ayrıca burası bir forum hayatımı bu foruma göre şekillendirecek değilim zaten sadece fikir soruyorum insanlara bu da kötü bir şey değil bence ben kararımı verdim tercihimi yaptım artık burdan sonrası tevekkül ama kimse kararsız kaldım diye bana laf yapma hakkına sahip değil bütün öğretmenlerimle konuştum hepsi farklı bir şey söylüyor sırf para kazan diye hukuk diyen mi dersin başka şehire git hayatını yaşa diyen mi dersin herkesin fikrini dinledim hayır nerden bilip de üşengeç falan deme hakkına sahip oluyorsun cidden anlamadım

benim kim oldugumu söylememe grk yok ben sen bayansın diyee alttan alamam haddini bil dgru konus klavyede artıslık yapma hadi ordan benim demek ıstedigim konuyu sürekli canlı tutman bitti gitti kapat konuyu ok.
    Sorunlu musun sen be bir şey sormuş cevap verdim ne diye konuyu canlı tutayım tercihimi yaptım bitti gitti sanane tutsam da be ister canlı tutarım ister yazmam ne klavye artistliği yapıcam sana ben bu hadsizlik ne ya bir insan ne diye birinin açtığı başlığa girip böyle bir yorum yapma gereği duyar anlamıyorum canınız mı sıkılıyor evde hayır yani ne diye girip de birinin konusuna canlı tutma diyorsun sanane yani Allah'ın sorunlusu

kavga etmek veya herhangi sekilde hakaret etmek için girmedim ayrıca benim cnm sıkılmaz dert etme evde yalnızım ev benım sayılır ok. ıstedıgım herseyı yapabılırım seneyece buralarda olursun umarım zamanı gelınce cemkum edenlerın hepsı gorecek sorunlu kımmıs sözünü geri al bak durduk yere sınır edıosun ya valla deget
    kim kimi sinir ediyor ergen gibi gelip üşengeç falan diyorsun bir amacın olması lazım seneye burada olmam sen merak etme cemkum edenler ne görecekmiş ben anlamadım saçma sapan ev benim bilmem ne yazma lütfen hadi iyi bayramlar
    tmm peki iy bayramlar derecemi görecek herkes diyorum uzatmayalım insanız kötü söz söylediysem bayram bayram özür dilerim basarılar
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.