Şimdi Ara

Istanbul pdr vs Ege psikoloji

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Istanbul pdr vs Ege psikoloji

(En Son Oy Tarihi: 24.7.2016)
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: busraev

sıralama kaç
  • VitaminsizAsker kullanıcısına yanıt
    13bin
  • busraev B kullanıcısına yanıt
    Nedenlerini de yazarsanız sevinirim
  • quote:

13bin

Bende ege psikoloji istiyorum sıralama 14 bin benden düşük olsaydın ege psikoloji diyecektim ama istanbul pdr yaz Valla bak şimdi geçen seneye göre 2 kontenjan düşürmüş ege sende ikisi arasında kalmışsın hem istediğin bölüm ikisi de benim ege gelmezse dokuz eylül olacak mecburiyetten halbuki sen ikisini de istiyorsun Ver elini sıkışalım istanbul pdr yaz

Rakip elemeyin gençler lütfen belki ikimiz de gideriz kim bilir sen nerede oturuyorsun
  • quote:

ege psikoloji <3

ayrıca tebrik ederim
  • quote:

Rakip elemeyin gençler lütfen belki ikimiz de gideriz kim bilir sen nerede oturuyorsun

İstanbuldayım bro sen istanbul da değilsen benim yokluğumda bizim evde de kalabilirsin sen yeter ki ist pdr yaz rakip kardeş
    Ben de istanbuldaym da cesaret edemiyorum
  • quote:

Hukuk yaz kardeş
  • Neden hukuk :/
  • quote:

Hadi ya tüm rüşvetlerim tükendi o halde O zaman sana gerçek tavsiyemi veriyim : istanbul pdr. Şaka şaka bence psikoloji yazmalısın çünkü pdr okuyacaksan büyük ihtimalle rehberlik ögretmeni olursun veya benzeri şeyler yaparsın yani senin okulda rehberci olayım yazları bolca tatil yapayım haftasonları yatıyım gibi düşüncen varsa pdr yaz. Ama benim insan psikolojisi veya hayvan psikolojileri üzerine ilgim var bunu geliştirmek istiyorum diyorsan psikoloji yaz. Kaldı ki bir psikolog pdr cinin yaptığı işi çok rahat yapabilir formasyon olayı felan varmışta pek bilgim yok o konuda ben akademik bilgi bazında değerlendiriyorum. Bu yani tam olarak ne yapmak istediğine karar ver ona göre seçimini yap

Vallahi bilmiyorum ya hiç düşünmedim herhalde bu zamana kadar
  • quote:

Düşündürücü Tam olarak bu iki bölümden birisini istediğinden emin değilsen hukuğuda düşünebilirsin bence çünkü hiç birine isteğin yoksa en sağlam parayı buradan kazanırsın tahminimce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VitaminsizAsker

quote:

Düşündürücü Tam olarak bu iki bölümden birisini istediğinden emin değilsen hukuğuda düşünebilirsin bence çünkü hiç birine isteğin yoksa en sağlam parayı buradan kazanırsın tahminimce.

Alıntıları Göster
    psikoloji bölümü hakkında bilgilendirebilirim

• Piskoloji okuduktan sonra formasyona saldırmaya meyilli isen ist pdr yaz .

Psikologluk mesleğini icra etmek niyetinde isen ege piskoloji yaz .

Bu sebebten ötürü oy vermedim . Seni kendi tercihimin tesiri altında bırakmak istemedim .

Saygılarımla ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forum adam -- 16 Temmuz 2015; 22:11:26 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.