Şimdi Ara

İstanbulda forma satan yerler ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
8.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yabancı takım forması arıyorum özellikle Arsenal ve Valencia istanbulda nerde bulurum fiyat önemsiz

• Yapay Zekanın Yanıtı

İstanbul'da Forma Satan Yerler

İstanbul, Türkiye'nin en kalabalık şehri ve aynı zamanda futbol tutkunlarının da merkezi. Şehirde, en sevdiğiniz takımların formalarını bulabileceğiniz çok sayıda forma satan yer bulunmaktadır.

Kadıköy Forma Satan Yerler:

Kadıköy, İstanbul'un futbol tutkunları için önemli bir merkezdir. Burada, Fenerbahçe Spor Kulübü'nün resmi mağazasının yanı sıra çok sayıda forma satan dükkan bulabilirsiniz.

En Yakın Forma Satan Yerler:

İstanbul'un her yerinde forma satan yerler bulabilirsiniz. Konumunuza en yakın forma satan yeri bulmak için çevrimiçi arama motorlarını kullanabilirsiniz.

İstanbulda Forma Satan Yerler:

İstanbul'da forma satan yerler arasında en popüler olanlar şunlardır:

• Fenerbahçe Spor Kulübü Resmi Mağazası (Kadıköy)
    • Galatasaray Spor Kulübü Resmi Mağazası (Taksim)
    • Beşiktaş Jimnastik Kulübü Resmi Mağazası (Beşiktaş)
    • Nike Mağazaları (Nişantaşı, Bağdat Caddesi)
    • Adidas Mağazaları (Zorlu Center, İstinyePark)

Çakma Forma:

İstanbul'da, orijinal formalara göre daha ucuz olan çakma formalar satan yerler de bulunmaktadır. Bu formaların kalitesi değişebilir, bu nedenle satın almadan önce dikkatlice incelemeniz önerilir.

İster en sevdiğiniz takımın resmi formasını ister daha uygun fiyatlı bir çakma forma tercih edin, İstanbul'da ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir forma satan yer bulabilirsiniz.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Orjinal arıyorsan Adidas vs mağazalarına bakabilirsin.. ( Yada ne bileyim formasını Adidas'ın yaptıklarını Adidasta , Nike 'nin yaptığı formaları Nike mağazalarında bulabilirsin)

Ha yok daha ucuz dersen Kadıköy Osman Ağa Camii çevresinde Spor mağazalarına bak.
  • ilk seçeneğine çok baktım fakat istediğim takımlar yok dostum osmanağa çevreside çok çakma ya :(
  • Kadıköyde o kuru kahveci mehmet efendinin yeri var cadde üzerinde otobüs durağının orada orda bir evimsi yer var 2 katı da formaydı orada hepsi varmış
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kud

ilk seçeneğine çok baktım fakat istediğim takımlar yok dostum osmanağa çevreside çok çakma ya :(

Oradaki 10 liraya forma satan yerleri demiyorum yukarıda var.

Oralarda daha düzgünleri var. En azından giyilebiliecek türdeler.

Ayrıca hangi türde arıyorsun gözüme çarparsa haberdar ederim seni.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bonobopanzer

Kadıköyde o kuru kahveci mehmet efendinin yeri var cadde üzerinde otobüs durağının orada orda bir evimsi yer var 2 katı da formaydı orada hepsi varmış

onlar sahte diye biliyorum ben. yani geçen sene orada bir dükkan içinde vardı 20tlye gs fener formaları satıodu
  •  İstanbulda forma satan yerler ?

bu tarz zaten son yılların hepsi birbirne benziyor, ama dediğiniz yeri tam anlamadım :S
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.