Şimdi Ara

İstanbuldaki en güzel kyk yurtları hangileri ?(İstanbul hakkında bilgili arkadaşlar)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
1
Favori
3.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Marmara üniversitesine yerleştim,kyk yurtlarına da başvurumu yaptım fakat yurtlar hakkında çok fazla bir bilgim yok(hangi yurt iyidir,konumu-ulaşımı,sosyal olanakları,odaları-tuvaleti)?

Okulum kadıköyde fakat avrupa yakasındaki yurtlar da olabilir diye düşünüyorum sizce bu düşüncen saçma mı ? Vapurla karşıya geçmek çok zor olmasa gerek.

Yurtlara göre bir odada kalan kişi sayısı nasıl değişiyor ?
    Yurtlarda halı saha,basket sahası falan var mı,varsa gerçekten kullanılıyor mu ?

• Yapay Zekanın Yanıtı

İstanbul'da İkamet Eden Öğrencilere Yönelik En İyi KYK Yurtları

Türkiye'nin en kalabalık şehri İstanbul, aynı zamanda yüksek öğrenim kurumlarının yoğunlaştığı bir merkezdir. İstanbul'da eğitim gören öğrenciler, konaklama ihtiyacı için KYK yurtlarına başvurabilirler. İstanbul'da çok sayıda KYK yurdu bulunmaktadır ve bu yurtların birçoğu öğrencilere rahat ve konforlu bir yaşam alanı sunmaktadır.

İstanbul'daki en iyi KYK yurtları, merkezi konumları, modern tesisleri ve sundukları sosyal imkanlarla öne çıkmaktadır. Bu yurtlar arasında;

• Mecidiyeköy KYK Kız Yurdu: Şehrin kalbinde yer alan Mecidiyeköy KYK Kız Yurdu, ulaşım açısından oldukça avantajlı bir konuma sahiptir. Yurtta öğrenciler için özel çalışma alanları, sosyal etkinlik salonları ve kafeterya gibi olanaklar bulunmaktadır.

• Okmeydanı KYK Erkek Yurdu: Okmeydanı'nda bulunan bu yurt, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi'ne yakınlığıyla dikkat çekmektedir. Yurtta öğrenciler için spor salonu, kütüphane ve yemekhane gibi birçok sosyal imkan yer almaktadır.

• Avcılar KYK Yurdu: Avcılar ilçesinde bulunan bu karma yurt, İstanbul Üniversitesi ve Marmara Üniversitesi gibi eğitim kurumlarına kolay ulaşım imkanı sunmaktadır. Yurtta öğrenciler için çamaşırhane, mutfak ve ortak kullanım alanları bulunmaktadır.

• Kadıköy KYK Yurdu: Kadıköy ilçesinde yer alan bu kız yurdu, Boğaziçi Üniversitesi ve Marmara Üniversitesi gibi üniversitelere yakınlığıyla bilinmektedir. Yurtta öğrenciler için çalışma odaları, bilgisayar laboratuvarı ve kafeterya gibi olanaklar mevcuttur.

• Başakşehir KYK Yurdu: Başakşehir ilçesinde bulunan bu erkek yurdu, İstanbul Üniversitesi ve İstanbul Medipol Üniversitesi gibi eğitim kurumlarına kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır. Yurtta öğrenciler için spor salonu, kütüphane ve bilgisayar laboratuvarı gibi sosyal imkanlar bulunmaktadır.

Bu yurtlar, İstanbul'da eğitim gören öğrenciler için en iyi konaklama seçeneklerindendir. Öğrenciler, bu yurtlarda konforlu ve güvenli bir ortamda eğitim hayatlarına devam edebilirler.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Saçma
  • kopek kulubesi de olsa okuluna yakin olsun
  • Karşıya geçmek zor
  • mezmez kullanıcısına yanıt
    Hocam avrupa yakası derken hani şişlidir beşiktaştır fatih gibi boğazın yakındaki semtlerden bahsetmiştim gine mi çok zor olur ?
  • Ariana Grande kullanıcısına yanıt
    Hocam boğaza yakın semtler olsa da mı çok zor ?Direk karşıya geçen metrobüs falan uzun mu sürer nasıl olur ki ? İstanbul ulaşımına çok hakim değilim.
  • Kardes istersen seni Dolmabahce Sarayinda agirlasinlar

Yurt bulduguna sukret yok kadikoy yok vapur yok bogaz manzarasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apple_M1 -- 26 Ağustos 2019; 20:36:15 >
  • En güzel yurt absürt bir durum olmadıkça okuluna en yakın yurttur.
    Absürt durum: 6-8 kişilik yurtlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aptal uzaylı

Hocam boğaza yakın semtler olsa da mı çok zor ?Direk karşıya geçen metrobüs falan uzun mu sürer nasıl olur ki ? İstanbul ulaşımına çok hakim değilim.
    Metrobüs yada vapura yakın bi yerde olursa olabilir ama yine de sürer yani biraz
    Ayrıca metrobüs veya sahile yakın bir kyk bilmiyorum ben
    Siz gerçek misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: SteveJobsFanBoi

Siz gerçek misiniz
    evet ben gerçek ariana grande
    Iggy ile parçanızı çok beğeniyorum
    Çok tatlısınız
  • Marmara’da okuyup karşıda kalmak saçma bence. İmkanın varsa ev çok daha anlamlı
  • Avrupa yakasını düşünmeyin derim, kolay değil öyle her gün 2 kere yaka değiştirmek. Ayrıca saydığınız yerlerde KYK yurdu olduğunu sanmıyorum. Sizin için en mantıklısı bence Maltepede yapılan yeni KYK yurdu.
  • Avrupa'da sana -belki- uygun olabilecek abdi ipekçi yurdu vardı. Artık yok. Onun dışında iyi denebilecek FSM yurdu var ama oradan Marmara Üniversitesi'ne gitmen 1 saat civarı tutar. Sancaktepe'de bir yurt vardı sanırım Anadolu'da. Orası en uygunu.
  • marmarada okuyacaksan kyk'yi unut özel yurtları araştırmaya başla. onlar da 1200den başlıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.