Şimdi Ara

İşte Fenerbahçe ve Beşiktaş taraftarı arasında ki fark! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
1.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biraz sonra Fenerbahçe bölümünde, ''Hep destek, tam destek'' başlıkları açılırsa hiç şaşırmam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Technics

dün Beşiktaşın stadına Beşiktaş formasıyla girip Kendi takımlarına küfredenler bugün bunu kendi formalarıyla yapıyolar..Yadırganacak pek bişey yok aslında

Ayıp ayıp
  • Demek isteğim her taraftar aynı tepkiyi veriyor,pek bi fark bu konuda..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nnevermind

quote:

Orjinalden alıntı: Bocék

quote:

En yeni topik bu..
    http://forum.donanimhaber.com/m_13569714/mpage_1//tm.htm#13596309

Topiği açan arkadaş bunu da eklesin..

topiğe iyi bakarsan birçok olumlu mesaj olduğunu görürsün..!sanırım gözlüğe ihtiyacın var..

Sanırım senin de var. Bütün yorumlara bak, aralarından seçme..

hepsine bakıyorum iyilerini de görüyorum...

• quote:

Orjinalden alıntı: killemall

Biraz sonra Fenerbahçe bölümünde, ''Hep destek, tam destek'' başlıkları açılırsa hiç şaşırmam.

hallettim hocam
    http://forum.donanimhaber.com/m_13596919/tm.htm
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rapator

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ChordSolo

arkadaşım ben bunu haftalardır söylüyorum...
    kendinizce tuhaf tespitler yapmayın.
    biz gerçeği söylüyoruz.
    aramızda bir fark var o da şu;
    biz kötü futbolumuza isyan ediyoruz,siz ise şimdilik kafanızı kuma gömüyorsunuz.
    gömün bakalım nereye kadar???

olur böyle şeyler , bu arada gözden kaçan bi durum şans verilmeyen bir gs..sessiz ve derinden mutlaka oda geliyorum diyodur ...

Sen kendini kandır bakalım belki de yenisindir bilmiyorum..Burda başkanınız için bile açılan topikte neler söylendi.Yüzlerce örnek var.. Belki de kafamızı kuma gömen biz değilizdir..

Şunlara bak yaa...Bi berabere kaldılar gözleri döndü, birbirlerini tanımıyorlar...

Tanıştırayım ikinizde fenerbahçelisiniz...

• Yahu şu alıntıları yaparken dikkat edelim...Üstteki arkadaşta başkasının mesajının içine yazmış...

Kendi mesajınızı en alta yazacaksınız...
  • quote:

Orjinalden alıntı: JaSoN VooRheeS

Vendeta'nın Demirören defol konularını ben açan, Tigana git diyenler kimdi. Hey Allah'ım ya.
    Takımını eleştirmeyen taraftar kitlesi göstersene bana? eleştirmekle sevmeyi karıştırmayalım.

Vendeta'ya bi kere laf edemezsin kanımca herkese defol dedi.

Ama biz eleştirdik kardeş. Küfür etmedik.
  • quote:

Orjinalden alıntı: comennias

quote:

Orjinalden alıntı: JaSoN VooRheeS

Vendeta'nın Demirören defol konularını ben açan, Tigana git diyenler kimdi. Hey Allah'ım ya.
    Takımını eleştirmeyen taraftar kitlesi göstersene bana? eleştirmekle sevmeyi karıştırmayalım.

Vendeta'ya bi kere laf edemezsin kanımca herkese defol dedi.

Ama biz eleştirdik kardeş. Küfür etmedik.

Vendetaya laf etmedim ki, konu dışından bilirim kendisini yorumlarınıda beğenirim.
    Etmediniz ise etmeyeceğiniz diye birşey de yok Daha önce hiç edilmedi mi küfür? Seba ve Bilgiliye küfür edilmedi mi.? Her takımda bu tür kişiler mevcut olduğu gibi , birde iyi gün taraftarlarıda mevcut.
    Ben şimdi konu açsam FB taraftarı o pahalı biletleri alıyor, takıma maddi anlamda en çok destek veriyor, BJK taraftarı ucuz ve beleş biletlerle giriyor desem hoş olur mu? Bırakalım böyle ucuz karşlışatırmaları.
    4 büyük takım taraftarı da hocası ve yönetiminden memnun değil ve berbat bir lig izliyoruz. Bizim tartıştığımız konulara bak.

• quote:

quote:

quote:

biz gerçeği söylüyoruz.
    biz kötü futbolumuza isyan ediyoruz,siz ise şimdilik kafanızı kuma gömüyorsunuz.

Sen kendini kandır bakalım belki de yenisindir bilmiyorum..Burda başkanınız için bile açılan topikte neler söylendi.Yüzlerce örnek var.. Belki de kafamızı kuma gömen biz değilizdir..

Şunlara bak yaa...Bi berabere kaldılar gözleri döndü, birbirlerini tanımıyorlar...

Komik gerçekten kendi taraftarı bile birbirini tanıyamayan bir takımdan bişeyler beklemek boş yani ...

• quote:

Küfür ediyolardı azönce televizyonda kendi takımlarına..

Süleyman Seba yı küfür ede ede yollayan siz Beşiktaşlılar değilmiydi....tiganayı hanginiz seviyorsunuz peki??
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::ABSOLUT®:::

quote:

Süleyman Seba yı küfür ede ede yollayan siz Beşiktaşlılar değilmiydi....tiganayı hanginiz seviyorsunuz peki??

Ben Seviyorum...

• quote:

Orjinalden alıntı: :::ABSOLUT®:::

quote:

Ben

• Adam devrim yapti Bjk de kim Sergeni yolliyabilirdi ki, diger butun curukleri yolladi bu hale getirdi. Niye sevmiyim adami.
  • Hiç değilse, sene başında üçüncü defadır ''Gidiyorum, bir daha dönmeyeceğim'' diyen bir başkanın geri dönmesi için açlık grevleri yapıp, sene sonunda da ''Yönetim istifa'' diye bağırmıyoruz. Bu da bi ayrıcalık olsa gerek.
  • Rapator*

vallahi anlamadım alıntılar çorba oldu bende ellemedim maksat gülelim
  • quote:

quote:

quote:

biz gerçeği söylüyoruz.

hocam oldu galiba önceki karıştı

• AHMET DURSUN SEBA GİTSİN.

Diye bağıran taraftarlar hangi takımlıydı.

Bana küfrediyorlar o yüzden görevimi bıraktım diyen başkan ve takımı hangi takımdı.

Rahmet dolu Ramazan ayını bile küfürle karşılayan, ateiste sataniste bilmem ne hoş geldin Ramazan diye tezahuratlar yapan hangi takım taraftarı.

İstiklal marşımızda küfür eden klup taraftarı hangi taraftardı..

Her türlü pisliği Fb'liler yapar Ama BJk'lılar ta her şeyin en iyisini yapar..
  • yaparız , iyi mi
  • vendetaya laf yok
    efes pilsen şampiyonluk serisi,sanırım kazandığımız maç...
    efes bizi yener
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.