Şimdi Ara

Iste Hadise'nin en buyuk rakibi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
4.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: blacklotus

quote:

Orjinalden alıntı: JaSoN_

/>

o ye

bu ne lan

• Norveç alacaktır. Şarkı müthiş.
  • quote:

/>

• quote:

Orjinalden alıntı: Self Control

quote:

/>

kim bu?
  • norveçin şarkısı ii ama melodisi elemanda iş yok ama muzik kaliteli...
  • quote:

Orjinalden alıntı: rewanius

quote:

quote:

/>

kim bu?

ne kadar guzel bi kız ya

• Norveç Alır gibime geliyor Bu sene .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hector-93 -- 16 Mart 2009; 1:09:37 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: i Am Not Dead

quote:

Orjinalden alıntı: rewanius

quote:

quote:

/>

kim bu?

ne kadar guzel bi kız ya

Ağlamak istiyorum koreli

• quote:

Orjinalden alıntı: BaYDoGaN

quote:

Orjinalden alıntı: silenThief

Iste Hadise'nin en buyuk rakibi

O ne layn.

bu resmi görünce aklımdan neler neler geçti ben bile şaşırdım bal dök yala derler ya bu zaten bal direk "anladın sen onu"

• Bence Hadise nin rakibi Norveç falan olamaz. Eğer yalan değilse tek rakibi Patricia Kaas Fransa adına katılacak sanırım. Adı yetebilir yani.
  • Bu şarkı mı ya Al gülüm ver gülüm yapmazsa komşu ülkeler bizim şansımız çok yüksek
  •  Iste Hadise'nin en buyuk rakibi

İşte ses işte fizik Kaç puanla birinci olmuştu hatırlıyor musunuz?

İnsanlar artık "yeni yavrulamış köpek" duygusallığındaki şarkılara, börtü-böcek-barış-insanlar birbirlerine atlamasınlar kıvamındaki saçmalıklara oy vermiyorlar. Şarkıları incelemedim ama %80' i "Pes Etme Ayakta Kal Sakın .omalma" "Barış Olsa, Bahar Olsa, Ortam Börtü Böcek Dolsa" "Hür kalbim kelebek gibin uçtu uçtu sana kondu" "Ben seni çok seviyordu resmini klozet kapağına astı" gaplamalığında ve saçmalığındadır. Kalan %20' de zaten birinciliğe oynar.

İşin ilginç tarafı Türkiye kaç senedir yukarıda bahsettiğim embesil ve salak şarkıların aksine neşeli, ilginç, farklı parçalarla gidiyor. Her sene birinci olamıyoruz ama rezilde olmuyoruz. Zaten ciddiye alınan bir yarışma değil ama yinede vitrin sayılır. "Düm Tek Tek" in bizi rezil etmeyeceği kesin.
    ( İlgilenenler ; Opera, Şarkım Sevgi Üstüne, Bana Bana gibi kepazelikleri araştırabilir. )

• norveçin parça çok güzel beyler unutun siz birinciğliiği düm tektek le sonunucu oluyoruz hayırlı olsun .
  • aşık oldum anassını satıyım bee hadiseyi harbi çarpar çarpar böler güzellikte
  • Alexander Rybak Norway Eurovision 2009 bu şarkı ise ben çok yüksek şans tanımıyorum.Karnaval müziği gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: martinist

bence bu şarkı hadiseyi zorlayacak tek şarkıdır

http://www.youtube.com/watch?v=jTdndLFY3W0

Tek dezavantajı çocuk biraz toy gibi duruyor. Sesi böyle bi acayip. Ama tarzı 10 numara Hadise'nin şarkısından daha güzel ayrıca malesef

• konu ile tam alakası yok ama..

bu şarkı ne coşturuyo bee

http://www.youtube.com/watch?v=gfssZeb-Ejo&feature=related

eurovision 2008 bulgaristanın şarkısı..

-------------

Edit: Norveç'in kemanla çalan çocuğu kızların gönülleri fethedecek gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaiberdono -- 16 Mart 2009; 5:09:51 >

• belki norveçin şarkısı daha müzik enstrüman anlamında daha kaliteli ve daha güzel olabilir ama eurovizyonun konseptine çok ta uygun değil hadisenin birinci olma olasılığı yüksek kaldı ki avrupadaki türkler sayesinde zaten ilk 10 garantisi olan bir ülkeyiz :)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.