Şimdi Ara

>>>İŞTE YENİ KASA KİA RİO KARŞINIZDA<<< (48. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.032
Cevap
22
Favori
129.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Süspansiyonlar sert ama denge ve yol tutusu için gerekli Uzun yolda ben süspansiyonlardan çok memnun kaldım kızım9 aylık yolda hiç uaynmadı rahatsız olmadı kimse hemde araç ve bagaj tıkabasa dolu .. Uzun yolda çok rahat 120 km çıkıyor araç o yönden sıkıntı yok .

Benim 6.aracım oluyor kia rio ama civic, Accord ,mazda3 den sonra bu aracı gayet başarılı kemikli kaliteli buldum.

İkinci elde tabi herkezin malı değerli fiyatlara bir sey demem ama ben araç alacakken ramazan bayramı öncesi bu rakamlara 2.el temiz az km rio yokdu .Fiyat işi alıcı konjonktür talep az km donanım vs her etken vardır. Fİyat olarak gayet makul hasarsız az km ise 36-37 bin

Bu araçları alacaklar zaten alma niyetinde olanlardır hasar ve km bazında sıkıntınız yoksa yaklaşık olarak istediğiniz rakamlara satarsınız.
  • BMW 528 kullanıcısına yanıt
    2013 1.25 fancy. Sadece sol arka kapının alt kısmında boya var, başka bir şey yok. 6bin km.de. 36500e aldım. Hızımı 110km ye sabitleyerek 650 km yol geldim, Yol bilgisayarı 5.1 gösterdi, pompada 5.4 çıktı. Şimdilik ş.dışı tüketimi iyi gibi. Kullandıkça ş.içi tüketim bilgilerimide paylaşırım. Araçla alakalı tek hayal kırıklığım rampa çıkarkenki performansı.:( 5.vites 100-110 hızlarla girdiğim rampalarda maalesef hızını koruyamıyor.
  • Arkadaşlar 2013 rio için havuzlu paspas alan, kullanan, marka önerisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: av_avi

Arkadaşlar 2013 rio için havuzlu paspas alan, kullanan, marka önerisi olan var mı?

http://www.ypsplast.com.tr/sm/KIA/RIO-HB-5-KAPI-(2012--Sonras%C4%B1)
  • Sanırım eksik yazdım. Aracımın iç kısmında kullanmak için 3d paspas..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: av_avi

2013 1.25 fancy. Sadece sol arka kapının alt kısmında boya var, başka bir şey yok. 6bin km.de. 36500e aldım. Hızımı 110km ye sabitleyerek 650 km yol geldim, Yol bilgisayarı 5.1 gösterdi, pompada 5.4 çıktı. Şimdilik ş.dışı tüketimi iyi gibi. Kullandıkça ş.içi tüketim bilgilerimide paylaşırım. Araçla alakalı tek hayal kırıklığım rampa çıkarkenki performansı.:( 5.vites 100-110 hızlarla girdiğim rampalarda maalesef hızını koruyamıyor.

Şehiriçi durkalk trafikde haliyle yakar ama 1 yıldaki toplam km hesabına göre bakarsanız yılda 10,000 km altı yapıyorsanız mozato ilave para vermek anlamsız.

Evet Salihli den dönerken rampa çokdu bende farkettim ama bence motor harika kldırıyor aracı . Birçok 1,6 benzinli bile rampada bayılırken 1,25 klima açık dolu araç bırakında 2 vites aşaıya düşsün

• Arkadaşlar, aracımız henüz 2000 Km.de ama yıllık bakım zamanı geldi. . Dizel 2014 model araç. Telefonla en uygun fiyatı Ersuyurt'tan aldım. 440 TL fiyat verdiler. Oğuşlar 450, Erbek ise 460 TL fiyat verdi. Bize en yakın olanı Ersuyurt. Servisle ilgili bilgisi olan var mıdır? İyi midir, şikayet var mıdır? Yoksa farklı bir servise mi yönlenmeliyim?
  • Bendeki araçta 1100 km oldu 1000 km bakıma götüreceğim neyi kontrol ediyorlar 1000 mk bakımda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BMW 528

Bendeki araçta 1100 km oldu 1000 km bakıma götüreceğim neyi kontrol ediyorlar 1000 mk bakımda?

Yağına suyuna falan bakıyorlar herhalde, öyle ciddi bir bakım değil, kontrol sadece.
  • Arkadaşlar 2012 1.4 CRDİ Fancy alacağım ancak iki model arasında aşağıdaki gibi farklar mevcut konu hakkında yardımcı olur musunuz? Direksiyon kumandasında farklılıklar var. Bu modeldeki araca 50 KM de 38 bin TL çok mu ? Piyasa ucuzlar mı beklemeli miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufukfb -- 6 Ekim 2015; 9:12:41 >

• ufukfb U kullanıcısına yanıt
    ilk resimdekini al yeni digital ekranlı full sanırım diğeri eski kasa
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukfb

Arkadaşlar 2012 1.4 CRDİ Fancy alacağım ancak iki model arasında aşağıdaki gibi farklar mevcut konu hakkında yardımcı olur musunuz? Direksiyon kumandasında farklılıklar var. Bu modeldeki araca 50 KM de 38 bin TL çok mu ? Piyasa ucuzlar mı beklemeli miyim ?

İkinci fotodaki Natty modeli olabilir mi? Dikkat ettiyseniz Supervision gösterge de yok. Araçta çelik jant ve sis farı var mı?
    Düzeltme: Şimdi dikkat ettim. İkinci araçta da dijital klima ve deri direksiyon var. Dolayısıyla araç Fancy. 2013 ve sonraki modellerde Supervision gösterge farkı vardı, demek ki direksiyon da farklıymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi namre3kutuk -- 6 Ekim 2015; 9:24:31 >

• Arkadaşlar öğrendim 2012 nin sonunda yeni bir nesil çıkmış o da 2012 Fancy ancak bir kaç değişiklik var. Hız sabitleyici, Supervision gösterge gibi.
  • İyi forumlar arkadaşlar , daha önce sportage 2.0 dizel sahıbıydım , ew için satıp poloya gectım , fena degıl ama donanımsızlıktan dolayıda cokta memnun degılım , kia rio ya merak saldım forumu okudum , bana gayet donanım olsun tip olsun yeterli geldi merak ettıgım bır kac soru var ?
    1) 1.4 dizel yakıt olarak nasıldır , yorumlarda 6 dıyende var 7.5 dıyende , bıraz kasanın agırlıgı bırazda 17 jantın etkısı olarak fazla olabılır dıye dusundum , hızlanma degerı 13.9 sanıye çok hantal görundu gozume , yazılım vs uygulayan eden yada perfonmansından memnun olmayan varmı ?
    2) kronik sorun gorunmemekle beraber extra tavsıye edılecebılıcek yada gereksız olduguna inandıgınız donanımlar varmı ?
    3) ses sistemi yeterlimidir , Son olarak mutlaka ekran düşünüyorum araca ayrı bır hava katıyor tavsıyenız varmıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukfb

Arkadaşlar öğrendim 2012 nin sonunda yeni bir nesil çıkmış o da 2012 Fancy ancak bir kaç değişiklik var. Hız sabitleyici, Supervision gösterge gibi.

2012 ikinci yarısından itibaren fancy donanım paketine süpervision gösterge paneli, gösterge çevresi krom kaplama ve de hız sabitleyici gibi donanımlar eklendi. direksiyonda da tuşların yerleşimi değişmiş oldu.
  • Aracımdan çok memnundum şehir içi harika bir tüketimi var amaaa ne varki uzun yolda rampaya dikildinmi sıkıntı başlıyor anlayacağınız gitmiyor sollamaya bazı yerlerde çekiniyorsunuz geçerim kurtarırım güveni vermiyor ikinci el konusunda gerçekten çok çok zayıf ha deyince renault ford honda toyota gibi satamiyorsunuz ben ramazan bayramında satışa çıkardım kurban bayramı bitti satamadim istediğim rakam 41 di 40 verene hatta 39 verene verecektim soran olmadı herkes araba güzel ama diyordu işte o ama yüzünden satamadim bu arada 2014 fancy 6800 km. de hatasız boyasız beyazdı aracım bende galeriye 37 ye verdim çıktım yoksa alan yoktu sattığım galeri abi arabayı bana resmen kilitledin diyor soran bile yok diyor anlayacağınız işin özü bi toyota yada honda gibi piyasası olmadığı için satayım dediğinizde satamiyorsunuz uzun yola gitmem, satmam derseniz şehiriçi on numara bi araç onun dışında tercih sizin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: SOLARE

Aracımdan çok memnundum şehir içi harika bir tüketimi var amaaa ne varki uzun yolda rampaya dikildinmi sıkıntı başlıyor anlayacağınız gitmiyor sollamaya bazı yerlerde çekiniyorsunuz geçerim kurtarırım güveni vermiyor ikinci el konusunda gerçekten çok çok zayıf ha deyince renault ford honda toyota gibi satamiyorsunuz ben ramazan bayramında satışa çıkardım kurban bayramı bitti satamadim istediğim rakam 41 di 40 verene hatta 39 verene verecektim soran olmadı herkes araba güzel ama diyordu işte o ama yüzünden satamadim bu arada 2014 fancy 6800 km. de hatasız boyasız beyazdı aracım bende galeriye 37 ye verdim çıktım yoksa alan yoktu sattığım galeri abi arabayı bana resmen kilitledin diyor soran bile yok diyor anlayacağınız işin özü bi toyota yada honda gibi piyasası olmadığı için satayım dediğinizde satamiyorsunuz uzun yola gitmem, satmam derseniz şehiriçi on numara bi araç onun dışında tercih sizin

öncelikle hayırlı olsun. araç satımı bu devirde zor iş. hele 1-2 yaşındaki aracı satmak çok zor iş. bunu tamamen markaya bağlamak yanlış olur. ama marka da bu işte bir etken. sizin bulunduğunuz il, aracınıza biçtiğiniz fiyat, aracın km si, temizliği vede en önemlisi biraz da şans vs... satış için birbiriyle orantılı durumlar. satmış olduğunuz aracın zaten maksimum piyasa değeri 37-40 bin TL arası. belki 40 bin TL veren çıkardı ama 1 haftada satılırdı ama 2 ayda. sonuçta elinizden çıkardınız. bu arada birkaç ay önce 2014 model beyaz renk fancy 10000 km de bir araç vardı galeride piyasayı merak ettiğim için sordum en son 40000 TL demişti. 2 hafta sonunda araç satıldı. demem o ki bu işler nasip kısmet birazda.

• auto_man A kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim gerçekten satımı çok zordu neyseki şansımın yardımıyla sattım.Dediğiniz gibi nasip işi iyi forumlar.
  • Arkadaşlar 1 haftaya kadar araba almayı düşünüyorum nasipse. Kia Rio ların yeni kasalarını çok beğendim büyük ihtimalle Rio alacağım.

Tüm sayfaları tek tek okudum az çok fikir sahibi oldum ama tekrar somak istediğim sorular var. Uzun zamandır kullanan arkadaşlar daha net cevap verebilir sanırım.
    35-40 arasın bütçem var. 35 civarı diyeyim 40 a çıkamam.

İkinci el 1.25 fancy benzinli veya 1.4 fancy dizel düşünüyorum. Bütçem hangisine yeterse artık.

1.25 lerde tek korkum aracın yetersiz kalması. Genelde 2 kişi kullanılcak araç ama arada arkadaşlarla biyere gidelim dediğimde 4-5 kişi binince çekmesi sıkıntı olur mu? Rampa çıkarken arkadaşları arabadan indirmek zorunda kalmayayım :)

Ne kadar yakıyor ve lpg taksam yukarda yazdığım sorunu yaşar mıyım?

1.4 le ilgili bi sorum yok bütçem yeterse direk onu alıcam zaten.

Şimdiden teşekkürler arkadaşlar. Kendi paramla alacağım ilk araba olcak nasipse :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 1.Tekel Şahıs

Arkadaşlar 1 haftaya kadar araba almayı düşünüyorum nasipse. Kia Rio ların yeni kasalarını çok beğendim büyük ihtimalle Rio alacağım.

Tüm sayfaları tek tek okudum az çok fikir sahibi oldum ama tekrar somak istediğim sorular var. Uzun zamandır kullanan arkadaşlar daha net cevap verebilir sanırım.
    35-40 arasın bütçem var. 35 civarı diyeyim 40 a çıkamam.

İkinci el 1.25 fancy benzinli veya 1.4 fancy dizel düşünüyorum. Bütçem hangisine yeterse artık.

1.25 lerde tek korkum aracın yetersiz kalması. Genelde 2 kişi kullanılcak araç ama arada arkadaşlarla biyere gidelim dediğimde 4-5 kişi binince çekmesi sıkıntı olur mu? Rampa çıkarken arkadaşları arabadan indirmek zorunda kalmayayım :)

Ne kadar yakıyor ve lpg taksam yukarda yazdığım sorunu yaşar mıyım?

1.4 le ilgili bi sorum yok bütçem yeterse direk onu alıcam zaten.

Şimdiden teşekkürler arkadaşlar. Kendi paramla alacağım ilk araba olcak nasipse :)

Perofrmans arıyorsan dizel al kafan rahat olsun

1.25 bendede var uzun yolda düz yolda sıkıntı yok klima acık araç dolu 140 ları rahat gördüm ama benzinlide rampa veya yukarı meyilli yolsa sollama aracı tanımadan riskli araç çekmiyor doluyken ama öyle kimseyi indirmek sorunda kalmassınız 5 den 3 e inersiniz vs.

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.