Şimdi Ara

işyerinden aldığım maaş konusunda yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilgisayarda çizim yapmaktayım bütüngün otururuyorum yani elimin altında internet var iş yeri evimöe 2 dk uzaklıkta 800 lira maaş alıyorum ne yazıkki(arkadaşım istanbulda bu işi yapsan 2000 alırsın diyor ) başka bir fabrikada çalışsam her sabah servisidir falalan erken kalkmak zorunda kalıcam ve taş çatlasın 1000 lira+ sigorta alırım. iş yerinden 2 aydan biri para alamadım işler düşük sizce neyapayım(kenarda alacak paramla birlikte birikmişim olacak 1 sene çalışmasam kendime bakarım yani)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caner103 -- 24 Mayıs 2014; 11:29:04 >

• 0 degil de bizim primler hala yatmadi Ulan verecekler mi vermeyecekler mi o da belli degil ocak ayindan beri ha bu ay verdiler ha gelecek ay verecekler diye diye haziran oldu. Neyse sinirim bozuldu yine...
  • sigortasız işçi çalıştırmak suç hocam madem bilgisayar işlerinden anlıyorsun uğraşma istanbulda çizim konusunda kalifiyeli adam arayanlar çok ve üstüne ek olarak internettende yaparsın uğraşma istanbula gidebilirsen git
  • GoekseLLo kullanıcısına yanıt
    işte tanıdık yok nerede kalıcam bir sürü dert
  • Leipold kullanıcısına yanıt
    oda sıkıntılı bir durum pirim yada mesai yatırmayan yerler çok
  • quote:

Orijinalden alıntı: caner103

O ŞAHIS ŞAKA EDİYOO haberin olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: haribo21

quote:

O ŞAHIS ŞAKA EDİYOO haberin olsun

Yoo ciddiyim... Proje bitti hatta isletmeye alindi, bizim primler hala yatmadi
  • quote:

bilgisayarda çizim yapmaktayım bütüngün otururuyorum yani elimin altında internet var iş yeri evimöe 2 dk uzaklıkta 800 lira maaş alıyorum ne yazıkki(arkadaşım istanbulda bu işi yapsan 2000 alırsın diyor ) başka bir fabrikada çalışsam her sabah servisidir falalan erken kalkmak zorunda kalıcam ve taş çatlasın 1000 lira+ sigorta alırım. iş yerinden 2 aydan biri para alamadım işler düşük sizce neyapayım(kenarda alacak paramla birlikte birikmişim olacak 1 sene çalışmasam kendime bakarım yani)

Hangi konuda kac yil deneyimlisiniz hocam, nerede calisiyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • labelsoft34 L kullanıcısına yanıt
    2 sene okulunu okudum 6 aydır çalışıyorum max maya lumion kullandım azda photo var
  • quote:

2 sene okulunu okudum 6 aydır çalışıyorum max maya lumion kullandım azda photo var

Ev arkadaşı arayan oluyor bak internetten.Tek olsam gel derdim

• quote:

Orijinalden alıntı: a4technic

quote:

Ev arkadaşı arayan oluyor bak internetten.Tek olsam gel derdim

eyvallah önce bir iş bulmak lazım ikiside sıkıntılı olıyor
  • hocam ist.de isi bulduktan sonra gerisi kolay en kotu calistiginiz ofiste yatarsiniz

• arkadaşım sen önce işini bul, adam başla derse üniversitelerin oralarda arkadaş arıyan çok var bir müddet takılırsın sonra kendi yoluna gidersin. Dert etme bukadar
  • Şunu söyleyeyim gerçek bir şey.Şu var siz ufak bir ildesiniz diyelim orada yaşam daha ucuz İstanbul'a gelseniz burada hayat pahalı yani burada 2.000 tl alsanız o kadar da gideriniz oluyor.Yani orada daha iyi bir iş bulmak yararınıza olur.

Size şöyle anlatayım Adana ufak bir şehir değil hatta gelişmiş şehirlerden biri ama İstanbul'da meyve-sebze olarak Adana'dan 2 kat pahalı.Yine ulaşım olarak 1.5 kat pahalı.Ev fiyatı olarak 2.5 kat farklı yani İstanbul'da yaşam pahalı.

Mesela babam devlet memuru aynı işi yapan adam Adana'da çok rahat yer içer gezer ama İstanbul'da o kadar da rahat değil.

Arkadaşınıza sorun o neden İstanbul'a gelmememiş daha fazla veriyorlarsa ? Ya da gelmişse hayatı çok mu değimiş.

Ben yerinizde olsam KPSS'ye hazırlanırım zaten en kötü memur maaşı:

1759.17TL Bu lise mezunu için olan.

Siz ön lisans mezunusunuz en düşük aldığı maaş: 1930.92 tl birde evlenirseniz eşiniz çalışmaz ise asgari geçim indirimi çocuk vs. olursa 2100 tl oluyor.

Bu parayla ufak bir ilde ev ve araba sahibi olabilirsiniz.Çocuklarınızı rahat okutabilirsiniz ama bu parayla İstanbul'da ev ya da araba sahibi olmayı bırakın geçinmekte bile zorlanırsınız

Edit: Yıllık tatilin var.Maaş yatmadı derdi yok.İşler iyi gitmiyor derdi yok.Sigorta yatmıyor derdi yok.İşten atılma derdi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Automobilista -- 25 Mayıs 2014; 12:04:17 >

• caner103 kullanıcısına yanıt
    Modelleme konusunda ne kadar iyisiniz? Yaptığınız çalışmaların görüntülerini göndermeniz mümkün mü acaba?
  • katılıyorum geçim konusunda bu sene gireceğim kpssye bakalım hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: arbak

Modelleme konusunda ne kadar iyisiniz? Yaptığınız çalışmaların görüntülerini göndermeniz mümkün mü acaba?

birkaç örnek çalışma
    http://www.3dimparatorlugu.com/index.php?topic=28724.0
    http://www.3dimparatorlugu.com/index.php?topic=28752.0
    http://www.3dimparatorlugu.com/index.php?topic=29047.0

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.