Şimdi Ara

İtalyadan Laptop Alacağım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.mediaworld.it/mw/notebook/acer-vn7-791g-589y bu makine nasıl arkadaşlar? Oyunlarda sorun yaşatır mı ? Dili türkçe yapabilir miyiz ?

Ekran kartı gtx 960m işlemci i5-4210h Türkiye'dekilerle karşılaştırmak istedim fakat Türkiye'de satılan hiç bir makinede bu ekran kartı ve işlemci bir arada kullanılmamış. gtx 960m 'e sahip bütün makineler i7 ile kombine edilmiş. Kafam o yüzden karışık. Ürünün fiyatı ve performansı hakkında beni aydınlatacak bilgiler istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rec0VeRy -- 15 Ekim 2015; 23:02:47 >

• Yapay Zekanın Yanıtı

İtalya'dan Laptop Almak: Bir Rehber

İtalya, Avrupa'nın en popüler turistik yerlerinden biridir, ancak aynı zamanda uygun fiyatlı elektronik ürünleriyle de bilinmektedir. İtalya'da laptop fiyatları, özellikle yerel markaların sunduğu seçenekler, Türkiye'ye göre daha düşük olabilir.

İtalya'da bilgisayar fiyatları, model, özellikler ve marka gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişmektedir. Ancak genel olarak, İtalya'da laptop fiyatları Türkiye'deki fiyatlara göre %10-25 oranında daha düşük olabilir.

Özellikle İtalya'nın yerel markaları olan Olivetti ve Acer, uygun fiyatlı ancak kaliteli dizüstü bilgisayarlar sunmaktadır. Bu markalar, temel modellerden yüksek performanslı oyun dizüstü bilgisayarlarına kadar geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

İtalya'da laptop satın almadan önce aşağıdaki ipuçlarını göz önünde bulundurmalısın:

• İhtiyaçlarını ve bütçeni belirle.
    • Yerel elektronik mağazalarını araştır.
    • Çevrimiçi perakendecilerden fiyatları karşılaştır.
    • Garanti ve destek seçeneklerini kontrol et.
    • İtalya'daki vergi iadesi politikasını anla.

Uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli bir laptop arıyorsan, İtalya iyi bir seçenek olabilir. İtalya'da bilgisayar fiyatları, özellikle yerel markaların ürünleri, Türkiye'deki fiyatlara göre daha düşüktür. İhtiyaçlarını ve bütçeni belirleyerek ve yukarıdaki ipuçlarını izleyerek İtalya'dan uygun fiyatlı bir laptop satın alabilirsin.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • hala yardım bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rec0VeRy

hala yardım bekliyorum.

iyi seçim türkiye fiyatı eş değer

http://www.pcdepo.com/acer-aspire-nitro-vn7-791g-nx-mqrey-002-notebook?keyword=vn7
  • HakanErturk kullanıcısına yanıt
    fakat gönderdiğin modelde i7-4710HQ ve gtx 860m var. Bu yüzden kafam karışmış durumda. i5-4210h ve gtx 960m mi daha iyi oyun performansı verir yoksa i7 bir işlemci ve bir tık daha düşük ekran kartı mı? Bunu tam olarak kavrayamıyorum.
  • Amaç oyun ise ben arastırmamda sunu gordum; 860m/960m ekran kartlı laptoplarda bu i5 ve i7 aynı performansı verir cunku bottleneck yani limitleyen ekran kartı cok guclu olmadıgından.
    Bu arada aynı acer laptop dun mediamarktta 2899 tl idi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rec0VeRy

fakat gönderdiğin modelde i7-4710HQ ve gtx 860m var. Bu yüzden kafam karışmış durumda. i5-4210h ve gtx 960m mi daha iyi oyun performansı verir yoksa i7 bir işlemci ve bir tık daha düşük ekran kartı mı? Bunu tam olarak kavrayamıyorum.

i5
  • wagner kullanıcısına yanıt
    Hocam İtalya'da elektronik ürünleri %22 indirimli alıyorum, 700 euroya gelecek bana yani 2289 tl
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.