Şimdi Ara

İTO Burs 2015 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
623
Cevap
10
Favori
117.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba acaba haziranda mı yatmayacak yoksa haziran bursunu hiç yatırmayacaklar mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haziran bursu yattı arkadaşlar haberiniz olsun

• Arkadaşlar bugün İTO dan mail geldi transkripi 20 ağustosa kadar getirin diye ama hem o şehirde değilim pandemi nedeniyle hemde yaz okulunda ders almam lazım ayrıca bizim okulda son dönem pandemi dönemi olduğu için ders sildirme hakkı geldi bu transkrip için son teslim tarihi var mı? Ağustos dışında

• Haynick H kullanıcısına yanıt
    Ayrıca,
    * Kendi Üniversitesinin ya da başka bir üniversitenin yaz okulundan ders alan / alacak olan öğrencilerin ve
    * Erasmus programı ile yurtdışına gitmiş öğrencilerin de
    almış oldukları ders notlarını en kısa sürede işleterek, transkriptlerini en geç 20.08.2020 Perşembe günü saat 16.00’a kadar Odamız İnsan Kaynakları Müdürlüğü’ne ulaştırmaları gerekmektedir. (Not döküm belgeleri asıl ve ıslak imzalı ya da e-imzalı olmalıdır. E-imzalı transkriptler e-posta, ıslak imzalı transkriptler mümkün ise kargo ile teslim alınmaktadır. Faks ve fotokopi kabul edilmemektedir.)

Mail sonunda böyle bir yazı var. Yaz okulu alacaksan bunu kullanabilirsin sanırım.
  • Yaz okulu ve ders sildirme işlemleri Eylül gibi olacağı için daha geç veremem herhalde teşekkür ederim cevap için

• Benim okulun yaz okulu bu sene 20 Eylül'de bitiyor. Ben de bugün maildeki telefon numarasını arayıp durumu izah ettim. Gönderdikleri mail adresine durumu belirten bir mail atmamı, bir sorun olmayacağını söyledi hattaki yetkili. Eğer benim ile aynı durumda olan varsa bilgilendirme yapmış olayım.
  • Çok sevindim bilgilendirme için teşekkür ederim

• Herkese merhabalar,

İto kaç sene doktora bursu veriyor? Biliyorsunuz normal öğretim hakkı 4 yıl, uzatmalarla 6 yıl oluyor. İto kaç yıl burs veriyor doktora öğrencilerine?

• Arkadaslar merhaba, istanbulda olmadigim icin transkripti elden veremiycem. Okulumun da transkripti gondericeginden emin degilim(Yildiz teknik). Siz nasil hallettiniz acaba ya da bu konuda bi önerisi olan var mi?

• leirsin L kullanıcısına yanıt
    Ytü vekalet ile transkript veriyor bildiğim kadarıyla. Hangi fakültede okuyorsan öğrenci işlerine bir arkadaşını gönder ardından da şu arkadaşım transkriptimi alacak diye okul kimliğin ile mail at. O arkadaşın da senin adına ya gidip elden versin ya da ptt ile göndersin. E-imza sisteminin hala YTÜ'de olmaması gerçekten çok yazık.
  • Arkadaşlar itonun başka kurumdan burs almama şartı vardı kovid sebebiyle ailemde çalışan yok ve açıkçası ihtiyacım var başka bir kurumdan bursa. Hali hazırda başka kurumdan burs alan varsa bilgilendirirse sevinirim.
  • Merhaba, uzun dönemli staj yapmak istiyorum. Bu durum bursumu etkiler mi?

• Merhaba arkadaşlar, önceki dönemden burs alanların bu dönemki bursları hangi ay yatmaya başlıyor? Ekim olması lazım. Bilgisi olan var mı?

• Ito geçen yıl ne kadar burs verdi acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüksek Lisans için 900 lira, 9 ay boyunca

• quote:

Orijinalden alıntı: dünyadünya

Ito geçen yıl ne kadar burs verdi acaba?

Lisans bursu 700 liraydı 9 ay boyunca

• Burslar ne zaman yatacak bilgisi olan var mı ?

• Rekshy R kullanıcısına yanıt

Evet bilen birileri bizi de aydınlatsın lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: heraklias

Evet bilen birileri bizi de aydınlatsın lütfen

Maillere dönüş yapmıyorlar telefonla ulaşabilen var mı?

• Geçen sene ocak ayında yatırılmıştı bu dönem içinde ekstra belge ve belge kontrolü yaptıktan sonra yaptırırlar bence yine ocağı bulur çünkü başvurular biteli çok olmadı.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.