Şimdi Ara

İTÜ Makina - İTÜ Uçak ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
1.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: fastrap450

quote:

Orijinalden alıntı: Zakumo

Sizce hangisi? Uçak mühendisi arkadaşlar varsa kendilerinden ayrıca yorum bekliyorum.

sana makineyi öneriyorum alanı daha geniş ve uak müh yüksek lisansıyla çok istyosan uçak alanında uzmanaşabilrsin

İTÜ Makina'yı tercih etti arkadaş zaten. Kendisine lisans döneminde başarılar dileriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barman

quote:

quote:

Sizce hangisi? Uçak mühendisi arkadaşlar varsa kendilerinden ayrıca yorum bekliyorum.

sana makineyi öneriyorum alanı daha geniş ve uak müh yüksek lisansıyla çok istyosan uçak alanında uzmanaşabilrsin

İTÜ Makina'yı tercih etti arkadaş zaten. Kendisine lisans döneminde başarılar dileriz.

türkçe mi ingilzice mi? Barman sen nerdesin bu arda? Ygs konusundan ismini hatırladığım tek insansın :D Ben odtü havacılığa gittim

• quote:

Orijinalden alıntı: miko_miko

quote:

Orijinalden alıntı: barman

quote:

quote:

türkçe mi ingilzice mi? Barman sen nerdesin bu arda? Ygs konusundan ismini hatırladığım tek insansın :D Ben odtü havacılığa gittim

%30 tercih etmiş sanırsam. Ben İTÜ İnşaat'tayım.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.