Şimdi Ara

İTÜ mü Doğuda Tıp mı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
3.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    itü bir üniversitedir.tıp ise bir bölümdür
    itü de tıp yoktur.tıpta ise itü yoktur.
    olm böyle soru mu olur lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: leite08

beyller tamam konu burda dursun milletin kafasını karıştırmayalım , sadece şunu dicem tıp denilen bölüm öyle yabana atılcak bi bölüm değil az öncede dedeğim gibi cefasını çek sefasını sür Vesselam..

Yukarıdaki iletimde yanılmamışım, tercih aşamasındaymışsın sen de.

http://forum.donanimhaber.com/m_63493930/tm.htm

Eh, hedefindeki bölümünün reklamını iyi yapıyorsun, ne diyelim. :)
  • Bana kalırsa tıp.Sonuçta bence tıptan nereden mezun olduğunun önemi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :AlacaKaranlık:

quote:

Orijinalden alıntı: leite08

beyller tamam konu burda dursun milletin kafasını karıştırmayalım , sadece şunu dicem tıp denilen bölüm öyle yabana atılcak bi bölüm değil az öncede dedeğim gibi cefasını çek sefasını sür Vesselam..

Yukarıdaki iletimde yanılmamışım, tercih aşamasındaymışsın sen de.

http://forum.donanimhaber.com/m_63493930/tm.htm

Eh, hedefindeki bölümünün reklamını iyi yapıyorsun, ne diyelim. :)

ben aksini söylemedim yanılmıyorum değil mi ?

• kardeş seni en iyi ben anlarım benim puanlar biraz daha iyimser odtümü(endüstri bilgisayar..) celal bayar tıpmı benim problemde hayırlısı neyse o olsun iyi düşün karar ver.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flyxx

mantık hatası olan bir soru.

Bu da bir yorum tabii.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zakumo

quote:

Orijinalden alıntı: flyxx

mantık hatası olan bir soru.

Bu da bir yorum tabii.

ben itü mü odtü mü düşündüm bir yıl.
    şuan da ucundan da olsa odtü mü bilkent mi diye düşünüyorum.
    yakın arkadaşımsa mersin tıp mı akdeniz tıp mı yoksa çukurova tıp mı diye düşünüyor.
    ama okumak istediğin mesleği seçmen lazım önce.tıp ile mühendislik çooook ayrı şeyler.
    ama ben kararsızlara direk tıp öneririm.sonucta tıbbın kazandırdığı para+saygınlık+tatmin ile mutlu olursun çook yüksek ihtimalle.
    kaldı ki doğudakiler de üniversite.istediğin bölümden mezun olacak olduktan sonra katlanırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flyxx -- 21 Temmuz 2012; 17:41:29 >

• İTÜ Makine çok zor bir bölümdür. İstemiyorsanız canınız çıkar.

Tıp okumak zordur, sonra rahata erene kadar da uzun yıllar çok çile çekersiniz. Ama hangi üniversitede bitirdiğinizin çok da önemi yoktur.

Bu ikisi çok alakasız bölümlerdir. Gerisine kendiniz karar verin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: catalcaliburak

doğuda alışamadığın yerlerde 6 sene TIP okuyacağına mis gibi istanbulda 4 senede mühendis çık 2 senede 20 bin tlden fazla paranı cebine koy hayata atıl.

Ben de muhendislige girmeden once bunlari demistim. 1. sinifta biraktim ve simdi tip kazandim, tiptan ote meslek yok,, arastirmadan utopya kurmayin. O cok kazananlar bolumde 1-2 kisi ve tanidik destegiyle..
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkanth07

quote:

doğuda alışamadığın yerlerde 6 sene TIP okuyacağına mis gibi istanbulda 4 senede mühendis çık 2 senede 20 bin tlden fazla paranı cebine koy hayata atıl.

Ben de muhendislige girmeden once bunlari demistim. 1. sinifta biraktim ve simdi tip kazandim, tiptan ote meslek yok,, arastirmadan utopya kurmayin. O cok kazananlar bolumde 1-2 kisi ve tanidik destegiyle..

daha yeni kazanmışsın nerden biliyosun tıptan öte meslek olmadığını? senin gibi gazla gelip okulun ilk 2 ayı sıcakta sokaklarda önlükle gezenler oluyor. gayet de komik oluyor, gülüyoruz yani biz.

not: tıp okuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guitarhero111 -- 22 Temmuz 2012; 7:58:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: guitarhero111

quote:

Orijinalden alıntı: berkanth07

quote:

daha yeni kazanmışsın nerden biliyosun tıptan öte meslek olmadığını? senin gibi gazla gelip okulun ilk 2 ayı sıcakta sokaklarda önlükle gezenler oluyor. gayet de komik oluyor, gülüyoruz yani biz.

not: tıp okuyorum

tanimadigin insanlarin karakterini kurgulamak sana dusmez, haddini bil.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.