Şimdi Ara

iTunes 9.0.1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu an itibariyle iTunes'u açtım ve 9.0.1'i yüklemek istermisiniz diye bişey gördüm cihazım JB'li olduğundan yüklemedim jb ye etkisi olurmu?

• artık update yapmadan önce 5957955 kere düşünüyorum
  • bence yükseltme çünkü ben 8.2 den 9 yaptım daha sonra 8.2 ye geçemedim.Çıkacak jb ne ile çalışacak tam belli olmadan bi şey yapmamak lazım
  • Fake cydia server ına bağlanmayı engelleyen bir güncelleme olabilir
  • twitterde devteamin elemanlarindan birisi soyle bir mesaj yazdi
    iTunes 9.0.1 is safe for jailbreakers and unlockers (but remember if you update to official 3.1 IPSW, you'll lose unlock!)

anlami itunes 9.0.1 jailbreak ve unlocku korur. bununicin tehlikesizdir. fakat eger 3.1 e yukseltirseniz unlocku kaybedeceksiniz demek sanirim. ingilizcem iyi olmadigi icin birisi cevirse iyi olur
  • evet doğru çevirmişsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkker

twitterde devteamin elemanlarindan birisi soyle bir mesaj yazdi
    iTunes 9.0.1 is safe for jailbreakers and unlockers (but remember if you update to official 3.1 IPSW, you'll lose unlock!)

anlami itunes 9.0.1 jailbreak ve unlocku korur. bununicin tehlikesizdir. fakat eger 3.1 e yukseltirseniz unlocku kaybedeceksiniz demek sanirim. ingilizcem iyi olmadigi icin birisi cevirse iyi olur

İlkker hocam şimdi 3.1 için tam olarak jailbreak cıktı mı acaba? Neden soruyorsun foruma baksana diyeceksin ama şöyle bir durum var. Burda 3.1 için jail break başlığı altında sadece 2G'ler için yazıyor. Aynı anlatım başka yerde hem 2G hemde 3G'ler için diye anlatıyor. Walla tırsıyorum yaw :( Birde bu 3.1 jailbreak de acaba eskisinde farklı uygulama var mı yine cydia olacak mı? Yoksa program yüklemek için başka yöntemler mi kullanıyoruz? Zahmeti nasıl :D

• 3gs icin cikmadi. 2g ve 3g icin ise custom firmware yukleyerek yapilabiliyor.redsn0w henuz cikmadi. yine cydia var. eger 3.1 e gecmissen 3.0 a dusup jailbreak yapip custom firmware ile 3.1 e gecebilirsin.
  • bende neden çıkmadı ki
  • Yapmıyorum ya tırstım baya
  • quote:

3gs icin cikmadi. 2g ve 3g icin ise custom firmware yukleyerek yapilabiliyor.redsn0w henuz cikmadi. yine cydia var. eger 3.1 e gecmissen 3.0 a dusup jailbreak yapip custom firmware ile 3.1 e gecebilirsin.

Eywallah hocam ya şimdilik 3.0.1 e devam edelim napalım. Hem 3.1 dede ayrı sorunlar mevcut heralde saç baş yolduruyor diye başlıklar görüyorum yeni firmware cıkar kesin bide onu bekleriz bu işin sonu yok sanırım :D
  • hiçbi zmn düzgün sorunsuz bi fw çıkarmicakapple acı ama gerçek
  • quote:

Orijinalden alıntı: samonite

quote:

3gs icin cikmadi. 2g ve 3g icin ise custom firmware yukleyerek yapilabiliyor.redsn0w henuz cikmadi. yine cydia var. eger 3.1 e gecmissen 3.0 a dusup jailbreak yapip custom firmware ile 3.1 e gecebilirsin.

Eywallah hocam ya şimdilik 3.0.1 e devam edelim napalım. Hem 3.1 dede ayrı sorunlar mevcut heralde saç baş yolduruyor diye başlıklar görüyorum yeni firmware cıkar kesin bide onu bekleriz bu işin sonu yok sanırım :D

ben bu konuyu 3.1 den çok memnun olduğum için açtım itunes'i yükselttiğimde jb'de problem olur diye korkuyorum yazıldığı hibi hiç saç baş yolmadım aksine 3.0 dan daha iyi batarya ısınma problemi düzeldi ve şu an sarj 3gün+ gidiyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.