Şimdi Ara

izmir'de lazer pointer satan dükkan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar, GoldPunch ismindeki kullanıcının açtığı konu sayesinde lazerlere merak saldım. Hani şu geceleyin gökyüzünde ışık şenliği oluşturabileceğimiz lazerlerden bahsediyorum. İzmir'de bunların satıldığı bir dükkan var mı acaba, bizzat görüp almak istiyorum.

• Araştırmalarım sonucu nerelerde satıldığını buldum. Gerçek 100mw-200mw oldukları şüpheli tabi ama gerçek olanını bulmak için daha detaylı bir araştırma daha yapıcam. Bunu yapmak için bol bol dükkan gezip soruyorum :D Kaynağına ulaştım şimdi ise gerçeği lazım
  • GreatJob G kullanıcısına yanıt
    Dostum bulduysan paylaş biz de bilelim.
  • _recoo kullanıcısına yanıt
    Reco, lazerler genelde tufekler icin uretiliyor, o yuzden av malzemeleri satan yerlere giderek bir sorayim dedim. Ve tam isabet, aradiklarimiz orada. Cankaya metro istasyonuna cok yakin yerlerde satiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 mw 35 tl, 200 mw 90 tl, yesil lazer bunlar. 1W olan mavi de varmis, fiyatini hatirlamiyorum. Ben sadece 1 dukkana sordum. Bunlar gercek degildir ama 200 mw olan, bizim gibi yeni olanlar icin tatmin edici, adam calistirdi, baya hosuma gitti. 200Mw olan focus ozellige de sahip Hafta sonu tekrar gidip farkli yerlerede sorup fiyat alicam

• Lazer alana kadar elim bos kalmasin diye Panther marka bir el feneri aldim, led'li focus ozellikli, ben homeros vadisi'nde oturuyorum, o kadar uzagi aydinlatiyorki sasirirsin ve havada adete beam'ı gozukuyor, ama tamamen karanlik ortamda gozukuyor. Saticam bunlardan 15tl'ye, 1-2 gun icinde fenere tanitim videosu cekip eklerim. Disi celik ve cebe rahat sigan bir fener

• quote:

Orijinalden alıntı: GreatJob

Reco, lazerler genelde tufekler icin uretiliyor, o yuzden av malzemeleri satan yerlere giderek bir sorayim dedim. Ve tam isabet, aradiklarimiz orada. Cankaya metro istasyonuna cok yakin yerlerde satiliyor.

Daha bugün konaktan basmaneye kadar yürüdüm, bilseydim kemeraltındaki av malzemesi satan yerlere bakardım. Aliağa'da oturuyorum bir daha ne zaman giderim meçhul.
  • Almayi dusunuyor musun, kac mw'lik dusunuyorsun? Bir daha geldiginde bakarsin oralarda hep var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.