Şimdi Ara

İzmir Kipada SONY KLV-S40A10E İmkanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İzmir'de Sony LCD almayı düşünen arkadaşlar kipaya uğrasın derim. SONY KLV-S40A10E modeli için 4289 ytl gibi bir fiyat vardı. Bilginize...

• quote:

Orjinalden alıntı: whoknows_tr
    İzmir'de Sony LCD almayı düşünen arkadaşlar kipaya uğrasın derim. SONY KLV-S40A10E modeli için 4289 ytl gibi bir fiyat vardı. Bilginize...

Teknosa'da bile 3.625 taksitli fiyatı var

http://www.teknosa.com.tr/msib21/formlar/ProductSearchResult.aspx?lkp=KLV-S40A10E&ctlcat=ALL&pg=1&tk=0

• Bak bakalım stoklarında var mı :) yok. 1 ay önce bende teknosadan aldım bu modeli , internetten satış fiyatı o . mağazadan alırsan 3999 YTL. ama mağazalarda yok ve gelmeyecek . ben aldığımda 3 tane vardı tüm türkiyedeki teknosalarda ve teşhir stoklarıydı bunlar. ben bir tanesini aldım. ankarada ve diyarbakırda da teşhir stoğu vardı birer tane. ankaradaki satılmış ama sonra iade olmuş. şuan son durum ne bilmiyorum ama o teşhir ürünlerinde hafif defolar varmış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: whoknows_tr

İzmir'de Sony LCD almayı düşünen arkadaşlar kipaya uğrasın derim. SONY KLV-S40A10E modeli için 4289 ytl gibi bir fiyat vardı. Bilginize...

4000 / 18 war
  • nerde 4000/18 ?
  • ist.doğubankta
  • İzmirde olupta düşünenler için yazmıştım :) istanbuldaki arkadaşlarda böylece haberdar olmuş oldular 4000/18 den teşekkürler bilgilendirmen için doors
  • kipada o teşhirlerden de ne hayır gelir ya .acıyorum bazen o tv lere akşama kadar çalışıyo uzunca süredir de orda öyylece yatıyo zavallıcık. bazende boşu boşuna çalışıyo onda ne renk kalır ne de piksel

görüntü ilk geldiği günkü gibi değil zaten.en iyisi paraya kıyıp sony mağazasının yolunu tutmak.
  • katılıyorum d@lby sana kesinlikle ama bahsettiğim ürünlerin stokları var , o fiyata teşhir ürünü almamak lazım zaten :)
  • siz kipada sony standında çalışmıyorsunuz dimi?
  • :) neden böyle birşey düşündün anlamadım arkadaşım . Kipa çalışanı falan değilim . amacım sadece bu modeli almayı düşünenler için iyi bir alternatif sunmaktı . ayrıca kipanın sony standında çalışsam neden gidip teknosadan alayımki sony televizyonumu , değil mi ?
  • yanlış anlama sadece merak ettim.nasıl tv güzel mi?
  • estagfurullah arkadaşım :) tvden genel olarak memnunum. Uydu ve dvd görüntüsünde genel ortak sorunlar mevcut(yayın kalitesi çok kötü, bundan dolayı tvden iyi performans beklemek zaten hata). Şuaralar HD olayına yogunlaştım , inanılmaz bir performansı var tv nin . Sonuçta HD görüntüyü herhangi bir LCD tv ye verdiğinizde güzel görüntüler alabiliyorsunuz . sonuçta tv 40 inch almayı düşünenler için fena bir alternatif değil.
  • dvd de mi sorun çıkıyo.dvd taktığında görüntü nasıl.bu arada hd görüntü dökümanlarını nasıl temin ettin.
  • HD görünce insanı tatmin etmiyor tabii başka hiçbir görüntü :) dvd de ufak problemler var yakından izlendiğinde ama dvd kaliteli ise 2-3 metreden bile çok güzel görüntü elde ediliyor. HD döküman derken ne kastediyorsun ?
  • yani demo filan.hani dedin ya hd görüntüler çok iyi diye .işte o görüntüleri nereden temin ettin yoksa uydu kanalı üzerinden test hd yayını yapan kanallarda mı izledin
  • HD receiverım olmadığı için uydudan izleyemedim maalesef :( hd receiver fiyatları 580 euro civarı. hd filmlerehttp://www.highdefforum.com/showthread.php?t=6537 bu adresten ulaşabilirsin. çok güzel demolar var :) iyi seyirler...
  • eyvallah saol
  • sende sağol. bu bilgileri edinmemde yardıncı olan "onbes" e de teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.