Şimdi Ara

[b][/b]İZMİR TOYOTA SERVİSİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar İzmirdeki Toyota Servislerinden hangisini önerirsiniz. Teşekkürler..

• tabiki akdemir toyota önermiyecegim ise borovalı ....
  • Akdemiri tercih etmenin nedeni nedir birde Borovalıyı tercih etmemenin, bilirsem bende ona göre servis tercihimi yaparım.
  • İzmir'de Akdemiri öneririm. Bir sorunla karşılaştıklarında üzerinde duruyorlar. Sizin yanınızda olduklarını hissettiriyorlar. Ellerinden geleni yaptıklarına inanıyorum.

Toyotasa'nın müşteri hizmetleri ise tam bir rezalet. Sıkıntınız olsa dahi aramayın.. hiç bir işe yaramayacak müşteri temsilcileri telefonu açıyor ve işe yaramayacak bir sürü laf salatası yapıyorlar.. Allah düşürmesin kimseyi onların eline..
  • Ben aracı Borovalıdan almıştım servis olarak Akdemirlere mi gitmemi önerirsiniz..
  • Akdemirlerin iyi olmasının nedenleri nedir arkadaşlar?
  • bencede akdemir.bugüne kadar hiç sorun yaşamadım hem araçla iyi ilgileniyorlar hem sizinle hizmet güzel. ama şu var bir iş yeri çok tutulur çok ilgi görürse bir gevşeme olurmu diyede düşünüyorum tabi .bunu söylerken diyer servislerede haksızlık etmeyelim ben onlara hiç gitmedim mutlaka onlarada ellerinden geleni yapıyolardır ama bu gibi servislerin ismini ön plana çıkaran oranın müdürleri falan deyildir oradaki ekip dir akdemir i öne çıkaran bence bu ekip sağlam görünüyo inşallah deyişmezler.
  • ben arabayı tokullardan aldım ve servisede oraya götürüyorum gayet memnunum şuana kadar bir sorunla karşılaşmadım çok iyide ilgileniyorlar...
  • Borovalı'da da Bilardo oynama ve sürekli çay,kahve kurupasta ve tatlı imkanı var. Doğrusu ara ara gitme isteğim gelmiyo değil
  • Tokullarda bilgisayarlar var ayrıca yakında Playstasionlar gelecekmiş. Ben oradayken müşteri olarak hep kelli felli adamlar vardı bir kişinin bile bilgisayarı açtığını görmedim(çalışmıyorsa bilemem) bu yüzden bu değşiklikler ne kadar faydalı olur bilinmez.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.